YoungBoy nikdy nezlomil čistou hodnotu

Kolik stojí YoungBoy nikdy nezlomil?

YoungBoy už nikdy nezlomil Čistá hodnota: 6 milionů dolarů

Čisté jmění YoungBoy Never Broke Again: YoungBoy Never Broke Again, také známý jako NBA Youngboy, je americký rapper, který má čistou hodnotu 6 milionů dolarů. V roce 2019 byl nejpopulárnějším hudebníkem na YouTube. Větší než Taylor Swift, Drake a Billie Eilish.

YoungBoy Never Broke Again se narodil v Baton Rouge v Louisianě v říjnu 1999. Jeho debutové studiové album Before Death Call My Name vyšlo v roce 2018. YoungBoy Never Broke Again vydal v roce 2015 mixtapes Life Before Fame a Mind of a Menace, Mind of a Menace 2, 38 Baby, Mind of a Menace 3 a Before I Go Reloaded v roce 2016 a Mind of a Menace 3 Reloaded, Al YoungBoy, Ain't Too Long a Fed's Baby (s Moneybagg Yo) v roce 2017. YoungBoy Never Broke Again zaznamenal úspěch se svými singly „Untouchable“ a „No Smoke“, stejně jako „Outside Today“, které dosáhly čísla 23 na americkém žebříčku R & B / Hip-Hop a 51 na žebříčku Billboard 200. Měl rapové hovězí maso se Scottym Cainem a jeho hudební video k písni „Untouchable“ má na YouTube více než 140 milionů zhlédnutí. Více než tucet jeho videí získalo na YouTube nejméně 100 milionů zhlédnutí.

YoungBoy nikdy nezlomil čistou hodnotu
Čistá hodnota: 6 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse