„Mladý a neklidný“ oceňuje jeho dílo Kristoffa St. Johna

Tento snímek zveřejněný CBS ukazuje, že Shemar Moore zobrazuje Malcolma Winters během pohřební scény ...Tento snímek zveřejněný CBS ukazuje, že Shemar Moore ztvárňuje Malcolma Wintersa během pohřební scény pro postavu Neila Wintersa, kterou ztvárnil zesnulý herec Kristoff St. John, v denní sérii 'Mladí a neklidní'. St. John, který zemřel ve věku 52 let v únoru na srdeční choroby, pomohl upevnit důležitost hlavních afroamerických postav v tradičně bílém mýdlové opeře. (Michael Yarish/CBS přes AP) Tento snímek zveřejněný CBS ukazuje Kristoffa St. Johna, který ztvárňuje Neila Winters v sérii CBS „Mladí a neklidní“. St. John, který zemřel ve věku 52 let v únoru na srdeční choroby, pomohl upevnit důležitost hlavních afroamerických postav v tradičně bílém mýdlové opeře. (Sonja Flemming/CBS přes AP) Tento snímek zveřejněný CBS ukazuje Shemara Moora zobrazujícího Malcolma Wintersa vlevo ve scéně na počest postavy Neila Wintersa, kterou ztvárnil zesnulý herec Kristoff St. John, v denní sérii 'Mladí a neklidní'. St. John, který zemřel ve věku 52 let v únoru na srdeční choroby, pomohl upevnit důležitost hlavních afroamerických postav v tradičně bílém mýdlové opeře. (Michael Yarish/CBS přes AP)

LOS ANGELES - Když hlavní autor knihy Mladý a neklidný Josh Griffith promítal epizodu, ve které se rodina Neila Wintersa dozvěděla o jeho smrti, začaly téct slzy.

Diváci by se mohli připravit na podobnou reakci, když se denní seriál CBS rozloučí s Neilem a Kristoffem St. Johnem, hercem, který postavu hrál téměř tři desetiletí. St. John, který zemřel ve věku 52 let v únoru na srdeční choroby, pomohl upevnit důležitost hlavních afroamerických postav v tradičně bílém mýdlové opeře.

Během a čtyřdílný příběhový oblouk vysílaný od úterý do pátek “Neilovi přátelé a rodina se scházejí ve fiktivním Janově City, aby si vzpomněli na obchodníka, jehož celý život zahrnoval komplikované vztahy a boj s alkoholismem.Lidé se musí připravit na velmi hluboce emocionální cestu za ty čtyři dny a mít spoustu krabic Kleenex hned, řekl Griffith. Ale nakonec, protože jsme věděli, že Kristoff to bude chtít, jde od jeho předání k oslavě jeho života.

Shemar Moore, hvězda seriálu CBS S.W.A.T. v CBS, se ve dvou epizodách vrací k tomu, co fanoušci znají jako Y&R jako Malcolm Winters, Neilův bratr. Mezi další vracející se absolventy patří Christel Khalil a Eileen Davidson, zatímco Stan Shaw, dlouholetý přítel St. John a co-star v Roots: The Next Generations, se objeví jako reverend na Neilově pohřbu.

Speciální vysílání 29. dubna vzdá poctu St. Johnovi a jeho téměř 28letému působení v Y&R pomocí klipů z přehlídky a současných a bývalých členů obsazení, kteří na něj budou vzpomínat, včetně absolventů Victorie Rowellové.

Bylo to před šesti lety, kdy seriál ocenil další milovanou hvězdu Jeanne Cooperovou, která zemřela v 84 letech v roce 2013 poté, co hrála Katherine Chancellorovou téměř 40 let. Y & R dluží totéž St. John, řekl Griffith, co-výkonný producent seriálu.

Museli jsme, kvůli němu, kvůli jeho odkazu. Řekl, že byl pro show tak důležitý, tak důležitý pro denní televizi. Do televize, tečka.

Herec netrubil svou roli v prosazování inkluzivity na obrazovce, i když to dělali ostatní.

Byl příliš pokorný a uzemněný na to, aby se považoval za někoho, kdo prolomil jakoukoli zem. Byl to jen herec, který přišel do práce dělat něco, co miloval, a nikdy k tomu ve skutečnosti nepřistoupil jinak, řekl Griffith.

Bryton James, který hrál po boku St. Johna, souhlasil Neilův syn Devon.

St. John věděl, že má štěstí, že je pracujícím hercem, a vždy dělal řemeslo a práci s respektem, který si zasloužil, řekl James.

Bez ohledu na rasu si vážil toho, že je dobrým člověkem, který má vliv na zábavní průmysl. A to jsem mu vzal - nejen ten typ černocha, jaký byl, ale obecně ten typ člověka.

kolik stojí bobby bones

James řekl, že se příkladem naučil, jak být milostivým spolupracovníkem.

Ačkoli St. John zažil osobní nezdary a tragédie, včetně smrti jeho syna Juliana v roce 2014, vždy se snažil přijít do práce a být nejen tím nejprofesionálnějším, kým můžete být, ale také přinést lehkomyslnost a opravdovou radost do pracovního prostředí, řekl James.

Producent Griffith nikdy neuvažoval o možnosti obsadit jiného herce jako Neila.

Svatý Jan dal postavě jeho lidskost, jeho radost ze života, řekl Griffith. A jako silná afroamerická postava-úspěšná, silná, vášnivá-otevřel dveře tolika hercům. Byl to prostě úžasný člověk.