Willie Robertson - velitel kachen - Čistá hodnota

Kolik stojí Willie Robertson Worth?

Willie Robertson Čistá hodnota: 40 milionů $

Čisté jmění Willieho Robertsona: Willie Robertson je americký podnikatel, televizní televizní hvězda, autor a CEO, který má čistou hodnotu 40 milionů dolarů. Willie Robertson je synem Phila Robertsona, který založil společnost loveckých doplňků Duck Commander. Willie a jeho rodina dostali obrovskou podporu expozice díky jejich extrémně populární televizní reality show A&E Kachní dynastie.

Časný život: Willie Jess Robertson se narodil 22. dubna 1972 v Bernice v Louisianě. Narodil se tři dny před 26. narozeninami svého otce Phila. Má dva starší bratry, Alana a Jase, a jednoho mladšího bratra, Jep. Willie vyrůstal kolem lovu a venku a trávil spoustu času prací svého otce, velitele kachen. Willie pracoval pro svého otce, zatímco vyrůstal. Willie navštěvoval Harding University a vystudoval Northeast Louisiana University s bakalářským titulem v oboru podnikání.

Kariéra: Společnost Duck Commander byla založena v roce 1972 a dnes se rozrostla v multimiliónový podnik specializující se na výrobu různých populárních produktů souvisejících s lovem, jako jsou kachní návnady, kachní hovory, DVD na vaření a oblečení. Willie vede velitele kachen po boku svého otce Phila, bratra Jase, matky slečny Kay, strýce Si a manželky Korie. Jen před pár lety byl Duck Commander malou operací maminky a popu z rodinného obývacího pokoje. Willieho otec vynalezl svůj podpis Duck Commander Duck Call v roce 1972. Ten první rok vynesl Philův hovor příjem 8000 $. Během několika let toto číslo vzrostlo na více než 500 000 dolarů, protože kachní volání se stalo populárnějším mezi lovci hardcore. Když se Willie stal generálním ředitelem společnosti, využil své obchodní vzdělání a obchodní zkušenosti k tomu, aby společnost přenesl z obývacího pokoje a do velkého času. Duck Commander vytvořil velkou část Willieho bohatství a také přitáhl zájem o zahájení televizní show „Duck Dynasty“ na A&E. Film „Duck Dynasty“ se vysílal ve středu večer ve 22 hodin a vzrostl z jednoho milionu diváků na epizodu na více než osm milionů. Film „Duck Dynasty“ byl jedním z nejpopulárnějších televizních pořadů a byl vysílán ve více než 40 zemích. Závěrečná epizoda třetí sezóny přilákala publikum více než 10 milionů lidí a porazila síťové show jako American Idol. Film „Duck Dynasty“ měl premiéru 21. března 2012. Poslední epizoda seriálu byla vysílána 29. března 2017.

Dnes je Duck Commander, podnik, který inspiroval populární show, prosperující obchodní impérium, které kromě svých populárních DVD, knih a dalšího zboží prodává ročně 600 000 kachních hovorů. Rodina Robertsonů je sama označovaná za „milionáře“, kteří si užívají jemnějších věcí, jako jsou nové nákladní automobily a domy, ale přesto nebudou váhat skočit do bahna na lovecké výpravě.

Kromě toho, že je televizní hvězdou, je Willie také autorem, jehož memoárů se prodalo přes milion výtisků a byl zařazen na první místo v seznamu bestsellerů New York Times.

Ronald Martinez / Getty Images

Osobní život: Willie a Korie Robertson jsou manželé od roku 1992. Mají šest dětí. Tři z dětí jsou biologické děti Willieho a Korie: Sadie, John a Bella. Rebecca je jejich nevlastní dcera, která do rodiny poprvé přišla jako výměnná studentka z Tchaj-wanu v roce 2004. Adoptovali si jejich syna Willieho Alexandra. V roce 2016 Willie a Korie odhalili, že si adoptují dalšího syna, 13letého.

Je známý svou křesťanskou vírou.

Willie je téměř vždy viděn na sobě šátek ve vzoru americké vlajky na hlavě a často nosí bílou bundu, aby vypadal profesionálněji. Bunda způsobila, že ho lidé přirovnávali k postavě Boss Hogga z filmu „The Dukes of Hazzard“.

Willieho twitter je „williebosshog“.

Willie, stejně jako mnoho jeho rodinných příslušníků z filmu „Duck Dynasty“, je známý svými vousy ZZ Top.

Willie Robertson byl hostem amerického zástupce Vance McAllistera v projevu prezidenta Baracka Obamy v roce 2014 o stavu Unie.

Guvernér Louisiany Bobby Jindal předal Willie Robertsonovi v březnu 2014 inaugurační Cenu guvernéra za podnikatelskou dokonalost ve skladišti Duck Commander ve West Monroe.

V neděli 26. dubna 2020 byl rodinný dům Robertsonů zasažen osmi až deseti kulkami při střelbě uprostřed odpoledne. Nikdo nebyl zraněn. Kancelář místního šerifa v Louisianě zatkla v souvislosti s incidentem 38letého Daniela Kinga mladšího. Byl obviněn z jednoho počtu zhoršených útoků střelbou z auta a jednoho z zanedbání rodiny a byl poslán do vězení s vazbou stanovenou na 150 000 $. Willie se po zatčení objevil na Fox & Friends a řekl: „Neznám toho chlapa, nevím, jaký byl motiv. Nevím, na co myslel, ale jsem rád, že ho chytili. “

Willie dále řekl, že on a jeho rodina byli „pěkně otřeseni“ poté, co jedna z kulek vystřelených na rezidenci prošla oknem ložnice v domě, kde žije jeho syn John se svou manželkou Mary Kate a jejich synem. . Dále byl vydán soudní příkaz proti králi pro Johna, Mary Kate a jejich syna.

V roce 2020 Robertson šokoval fanoušky novým, kratším sestřihem během pandemie koronavirů.

Nemovitost: Willie a Korie Robertson žijí ve West Monroe v Louisianě na uzavřeném pozemku, který drží oba domovy Willieho a Korie, spolu s domovem jejich syna Johna Luka a jeho manželky Mary Kate. O domě se toho moc neví, až na to, že se nachází na 21 zalesněných akrech.

Willie Robertson - velitel kachen - Čistá hodnota

Willie Robertson

Čistá hodnota: 40 milionů $
Datum narození: 22.04.1972 (48 let)
Rod: mužský
Profese: Podnikatel
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse