Co potřebujete vědět, pokud se chystáte tento víkend do kina

Zaměstnanec Cinemark připravuje popcorn. Kina pod značkou Century provozovaná společností Cinemark ...Zaměstnanec Cinemark připravuje popcorn. V Las Vegas bude v pátek znovu otevřeno pět kin pod značkou Century provozovaných společností Cinemark. (Cinemark) Zaměstnanec Cinemark uklízí uvnitř hlediště. V pátek v Las Vegas bude znovu otevřeno pět kin pod značkou Century provozovaných společností Cinemark. (Cinemark) Zaměstnanec Cinemark uklízí uvnitř hlediště. V Las Vegas bude v pátek znovu otevřeno pět kin pod značkou Century provozovaných společností Cinemark. (Cinemark) Zaměstnanec Cinemark uklízí uvnitř hlediště. V Las Vegas bude v pátek znovu otevřeno pět kin pod značkou Century provozovaných společností Cinemark. (Cinemark)

Když budou, filmy budou stále vypadat stejně v pátek se znovu otevře pět divadel v Las Vegas.

Ve většině případů budou vypadat naprosto povědomě, vzhledem k tomu, že první vlna nových filmů začne přicházet až 21. srpna.

Filmový zážitek však může být téměř k nepoznání.Mezi znatelné rozdíly v divadlech značky Century-uvnitř The Orleans, Sam’s Town, Santa Fe Station, South Point a Suncoast-patří povinné obličejové masky, omezené ústupky a mnohem méně příležitostí k utrácení peněz.

sir tim berners lee čisté jmění

Bezpečnostní protokoly, které tato divadla používají, stejně jako protokoly, které budou znovu otevřeny v následujících dnech a týdnech, jsou vyčerpávající.

Podle její mateřské společnosti Cinemark budou všechna hlediště Century dezinfikována každé ráno. Zábradlí a obsazená sedadla, plus ta na obou stranách, budou mezi projekcemi dezinfikována. K dispozici budou také ubrousky a dezinfekce na ruce.

kolik peněz vydělává jacob sartorius

Každé hlediště bude fungovat se sníženou kapacitou. Systém prodeje jízdenek zablokuje místa sousedící s každou stranou. Vstupné zakoupené online již nebude vyžadovat fyzickou vstupenku a papírové lístky zakoupené v pokladně nebude nutné předávat uvaděči.

Na koncesním stánku byly nainstalovány zábrany z plexiskla, některé položky nabídky mohou být dočasně nedostupné a doplňování popcornu a sody bylo ukončeno. Hotovostní platby již nebudou přijímány, ale bude možné zakoupit dárkové karty.

Prostory s vysokým dotykem, včetně klik dveří, kiosků s vlastním prodejem vstupenek a toalet, budou dezinfikovány každých 30 minut.

A masky je nutné nosit po celou dobu, včetně uvnitř hlediště, kromě jídla a pití.

Pokud jde o samotné filmy, bude existovat mix filmů, které se hrály v březnu, kdy kina zhasla, spolu s oblíbenými fanoušky včetně Návratu do budoucnosti, Dobyvatelé ztracené archy, Krotitelé duchů, Iron Man a The Goonies.

kolik stojí richard hammond

Vstupenky jsou 5 $ pro dospělé, 3 $ pro děti a seniory.