Čistá hodnota Wendy Williamsové

Kolik stojí Wendy Williams Worth?

Čistá hodnota Wendy Williamsové: 40 milionů $

Plat Wendy Williamsové

10 milionů $ ročně

Čistá hodnota Wendy Williamsové: Wendy Williams je americká televizní moderátorka, podnikatelka, mediální osobnost a autorka, která má čistou hodnotu 40 milionů dolarů. Ona je možná nejlépe známá jako hostitelka celostátně publikované televizní talk show 'The Wendy Williams Show' od roku 2008.

Wendy Williamsová plat za epizodu : Wendy plat pro The Wendy Williams Show je 10 milionů $ ročně. V některých letech natáčí 180 epizod. To se rozpadá na plat za epizodu 55 000 $.

Časný život: Wendy Williams se narodila 18. července 1964 v Asbury Park v New Jersey. Druhá ze tří dětí se narodila Shirley a Thomas Williams. Když bylo Wendy pět, rodina se přestěhovala do Ocean Township v New Jersey. Vystudovala střední školu Ocean Township High School a navštěvovala Northeastern University v letech 1982 až 1986. Vystudovala Northeastern s bakalářským titulem v oboru komunikace a byla DJkou univerzitní rozhlasové stanice WRBB.

Kariéra v rádiu: Její první profesionální práce v rádiu byla na WVIS na Panenských ostrovech. Odtamtud získala místo náhradní DJky na WRKS v New Yorku. O rok později měl Williams odpoledne hostování na stanici WOL ve Washingtonu DC. Brzy byla Wendy jednou z nejpopulárnějších DJ na plný úvazek na stanici a pořádala nejdůležitější posun času jízdy. Po změně formátu přešla Wendy na městskou stanici NY 97 Hot 97, kde zůstala v letech 1994 až 1998. V roce 1998 byla propuštěna a poté najata stanicí ve Filadelfii ve WUSL. Na této stanici Wendy opravdu zasáhla. Právě ve Filadelfii potkala svého eventuálního manžela Kevina Huntera, který se také stal jejím agentem.

Její show byla nakonec publikována po celé zemi. Její upřímné a upřímné diskuse o jejích osobních bojích s potraty, bývalou drogovou závislostí a operací na zvětšení prsou pomohly zvýšit její popularitu a pomohla stanici přejít ze 14thmísto na 2ndmísto v hodnocení. V roce 2001 se vrátila do NYC na plný úvazek syndikovaný 4hodinový časový úsek na WBLS. Nejvýznamnější byla Williamsová s divokým rozhovorem s Whitney Houston, která katapultovala Wendy na slávu v její rozhlasové kariéře. Wendy opustila rozhlasovou show v roce 2009, aby se zaměřila na kariéru v televizi. Do té doby byla uvedena do síně slávy Národního rozhlasu.

Show Windy Williams: Dnes je Wendy nejznámější tím, že je hostitelem populární syndikované televizní show „The Wendy Williams Show“.

Williams byla nabídnuta šestitýdenní zkušební verze své vlastní televizní talk show v roce 2008 Debmar-Mercury. 'Wendy Williams Show' měla premiéru v červenci 2008 a na základě její pozitivní zpětné vazby Fox podepsal smlouvu s Debmar-Mercury na vysílání celostátního vysílání. BET také vyzvedla kabelová práva k vysílání pořadu v noci a začala vysílat show mezinárodně do 54 zemí prostřednictvím BET International v roce 2010. Její show byla velmi úspěšná a přilákala průměrně 2,4 milionu diváků denně. V době psaní tohoto článku bylo během 10 sezón odvysíláno více než 1 500 epizod. Během rozmítání v listopadu 2015 byla talk show zařazena na první místo v demografické skupině žen 25-54 v USA

V únoru 2019 byl Williams donucen vzít si bezprecedentní volno kvůli komplikacím způsobeným Gravesovou chorobou. Hostující hosté, včetně Nicka Cannona, vyplnili Wendy, dokud se nevrátila 4. března 2019. Wendy Williams Show v současné době vysílá svou 12. sezónu na jaře 2020. Williams byl nominován na ceny Daytime Emmy Awards v letech 2015 a 2016 za Outstanding Entertainment Talk Show Host for Wendy: The Wendy Williams Show. V roce 2016 byla nominována na cenu People's Choice Award pro oblíbeného televizního moderátora ve dne.

Byl tlumený / Getty Images

Herecká kariéra: Williams se objevil v televizi, filmech, divadle a dokonce se pustil do stand-up comedy. Vystupovala v televizních pořadech Martin, Jeden život žít a Tanec s hvězdami. Wendy také hrála ve filmech Act Like a Lady, Think Like a Man a ve dvou pokračováních tohoto filmu.

V roce 2014 se Williams vydal na komediální turné po celé zemi. V roce 2015 zahájila komediální turné po 12 městech The Wendy Williams Sit Down Tour: Too Real for Standup.

Williams a její manžel Kevin zahájili v roce 2013 produkční společnost reality TV, Wendy Williams Productions.

Williams produkoval v mnoha dalších televizních pořadech, jako je ‚Drop Dead Diva '(2011), kde hrála soudce, stejně jako sezóna 12‚ Dancing with the Stars' jako soutěžící. Ona byla také obsazena v Broadway muzikálu 'Chicago', dokončení sedmi týdnů běh show v roce 2013. Williams také produkoval několik přehlídek, včetně 2015 Discovery Channel dokumentární seriál 'Death by Gossip with Wendy Williams' (který také hostil ), Životopisný film „Aaliyah: The Princess of R&B“ (2014) a herní show GSN „Love Triangle“ (2011).

Knihy a jiné podniky: Wendy je autorem knih Wendy's Got the Heat, The Wendy Williams Experience, Ask Wendy: Straight-Up Advice for All the Drama in Your Life, Drama Is Her Middle Name, Is the Bitch Dead, or What ?, Ritz Harper Goes to Hollywood , a Drž mě v opovržení: Románek. Wendy je známá především svou slavnou frází „Jak se máš?“.

Williams uzavřel partnerství s Home Shopping Network (HSN) a debutoval s řadou šatů, kalhot, svetrů a sukní 28. března 2015. Řada Wendy Williams se prodává výhradně v HSN a Williams řekl divákům ve své talk show, že podle HSN , debut její řady byl nejsledovanější premiérou sítě vůbec. Williams má také řadu šperků prodávaných v domácí nákupní síti QVC s názvem „Adorn by Wendy Williams“.

Rozvod a osobní problémy : Williamsová byla otevřená ohledně svých zdravotních bojů s hypertyreózou a Gravesovou chorobou. Wendy byla dvakrát vdaná, její první manželství skončilo rozchodem po 5 měsících a roce a půl rozvodového řízení.

Vdala se Kevin Hunter 30. listopadu 1997. V roce 2000 přivítali syna Kevina mladšího. Kevin se nakonec stal manažerem Wendy. Kevin Hunter byl údajně Wendy několikrát nevěrný. Byl také údajně velmi kontrolující a občas fyzicky hrubý.

V roce 2019 se šířily pověsti, že Kevin přivítal dítě narozené z milenky. Kolem tentokrát Wendy ve své show odhalila, že žije ze střízlivého domu kvůli minulé závislosti na kokainu. V dubnu 2019 Wendy požádala o rozvod s Kevinem po 22 letech manželství. Soudní podání uvedlo neslučitelné rozdíly a usilovalo o stanovení přiměřené úrovně podpory dětí a rozdělení majetku. Primárním bydlištěm Wendy a Kevina byl dům o rozloze 6 000 metrů čtverečních v Livingstonu v New Jersey, který koupila za 2,1 milionu dolarů v roce 2009. Wendy tento dům prodala v srpnu 2020 za 1,475 milionu dolarů.

24. dubna 2019 bylo oznámeno, že se Wendy osobně i profesionálně přestěhovala Kevinovi z jejího života. Údajně ho z show vyhodila a najala tým finančních poradců, aby chránil její majetek. Přerušila všechny vazby a najala nového manažera.

Čistá hodnota Wendy Williamsové

Wendy Williams

Čistá hodnota: 40 milionů $
Plat: 10 milionů $ ročně
Datum narození: 18. července 1964 (56 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Novinář, autor, osobnost rádia, osobnost televize, moderátor, herec, filmový producent
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse