Vincent Herbert Čistá hodnota

Kolik stojí Vincent Herbert Worth?

Čistá hodnota Vincenta Herberta: 3 miliony dolarů

Čistá hodnota Vincenta Herberta: Vincent Herbert je americký producent, skladatel a zakladatel Streamline Records, který má čistou hodnotu 3 miliony dolarů. Herbert si své čisté jmění vydělal prací s desítkami vysoce úspěšných hudebních umělců. Vincent se proslavil především jako hudební producent a poté jako hvězda své vlastní reality show „Tamar & Vince“, která byla vysílána v televizi WE od roku 2012 do roku 2017. V roce 2007 založil Streamline Records, otisk Interscope Records. , a od té doby pracoval s populárními umělci jako Tatyana Ali, Toni Braxton, Destiny's Child a Lady Gaga. V roce 2011 získal Herbert nominaci na Primetime Emmy za mimořádnou rozmanitost, hudbu nebo komediální speciál za práci na seriálu Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour v Madison Square Garden.

Časný život: Vincent Herbert se narodil 27. ledna 1973 v Newarku v New Jersey. Má bratra Chrisa a navštěvoval Cambridge Christian School, kde působil jako senior class president. Vincentovi spolužáci mu dali přezdívku „láhev s vodou“. Herbert se začal zajímat o hudbu již v raném věku a hudbu začal tvořit sám, když mu bylo pouhých 10 let.

Kariéra: Vincent debutoval jako skladatel na albu Murray Head „Between Us“ v roce 1979 a pracoval také jako skladatel na Headově albu „Voices“ z roku 1981. Poté remixoval album Babyface z roku 1991 „A Closer Look“, které vyprodukovalo Al B. Sure! „Sexy Versus“ (1992), a působil jako producent i skladatel na skladbě „Keep It Goin 'On“ (1992) Hi-Five. . V roce 1993 Herbert poprvé spolupracovala s budoucí švagrovou Toni Braxtonovou na produkci, skládání, mixování a remixování skladeb na svém eponymním albu z roku 1993. V průběhu 90. let pracoval na filmech Dionne Warwick „Friends Can Be Lovers“ (producent), The Winans „All Out“ (producent, mixér), Aaliyah „One in a Million“ (producent, mixer), Montell Jordan „Let's Ride“ '(skladatel) a film Kiss the Sky od Tatyany Ali (producent, skladatel).

(Foto Maury Phillips / Getty Images pro BET)

Vincent také v 90. letech spolupracoval s Destiny's Child, kde produkoval a skládal své vlastní album z roku 1998 a skládal album z roku 1999 „The Writing's on the Wall“. Herbert později pracoval na albech Dream, Immature, JoJo a jeho manželky, Tamar Braxton , a byl výkonným producentem a osobou A&R singlu Lady Gaga z roku 2010 „Alejandro“. Produkoval také videoklipy Lady Gaga „Paparazzi“ (2009) a „Telephone“ (Telefon) (2010) a také televizní speciály „Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden“ (2011) a „Very Gaga Thanksgiving“ (2011). V roce 2012 začal Vincent se svou ženou hrát na filmu „Tamar & Vince“. Přehlídka byla odstartováním filmu „Braxton Family Values“ a během pěti sezón vysílala 44 epizod. Herbert a Braxton přednesli ústřední melodii přehlídky „Jsi moje pondělí a můj pátek“.

Osobní život: V roce 2003 zahájil Herbert vztah s Tamar Braxton, nejmladší sestrou kolegyně a zpěvačky Toni Braxton. Tamar a Vince se poprvé objevili s Toni v televizním seriálu WE TV Reality Braxton Family Values. Herbert a Braxton se vzali 27. listopadu 2008 a syna Logana přivítali 6. června 2013. Pár se rozvedl v červenci 2019. Vincentovi se v roce 2015 sevřel žaludek a ztratil více než 100 liber poté, co ho infarkt přiměl k rozhodnutí vést zdravější život. V říjnu 2017 soudce nařídil Vincentovi zaplatit společnosti Sony 3,7 milionu USD za urovnání sporu v průběhu roku 2013. Společnost zaplatila Herbertovi, aby našel Sony nové talenty, a „část dohody vyžadovala platby zpět od Interscope Records“, ale Sony tvrdila, že Vincent platby zastavil, což mělo za následek, že Sony nedostala peníze, které jim byly přislíbeny.

Nemovitost: V dubnu 2013 utratili Tamar a Vincent 10,5 milionu dolarů za sídlo v Calabasas v Kalifornii. Zámek o rozloze 15 000 čtverečních stop se nachází v uzavřené komunitě zvané Mountain View Estates. Pokusili se dům prodat v roce 2017 za 15 995 milionů dolarů. Cena byla snížena na 15 milionů USD, poté 13,95 milionů USD a nakonec na 9,25 milionů USD. To představovalo ztrátu 1,25 milionu dolarů pro pár, který se těsně vyhnul uzavření nemovitosti kvůli přetrvávajícím finančním a vztahovým problémům. Na nemovitost bylo několik veřejných oznámení o nesplácení hypotéky. V jednom okamžiku byli na hypotéce pozadu minimálně 250 000 dolarů a údajně také měli převzato několik automobilů a dalších aktiv.

Vincent Herbert Čistá hodnota

Vincent Herbert

Čistá hodnota: 3 miliony dolarů
Datum narození: 26.01.1969 (52 let)
Rod: mužský
Profese: Televizní producent, skladatel, hudební producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse