Vince Gill a Lyle Lovett si vyměňují příběhy o zastávce turné „Songs and Stories“ v Las Vegas

Vince Gill a Lyle Lovett (s laskavým svolením)Vince Gill a Lyle Lovett (s laskavým svolením) Lyle Lovett přiveze v pátek večer svůj Large Band do The Smith Center for the Performing Arts, kde zahrají svoji směs jazzu, country a gospelu.zdvořilost Zleva Vince Gill a Lyle Lovett. Lyle Lovett přiveze v pátek večer svůj Large Band do The Smith Center for the Performing Arts, kde zahrají svoji směs jazzu, country a gospelu.

Jen pár kluků sedí a prohodí si písničky a příběhy.

Na tom není nic tak zvláštního.

Až na to, že kluci na jevišti náhodou jsou Vince Gill a Lyle Lovett, kteří v pátek večer přivezou své turné Songs and Stories do Reynolds Hall The Smith Center.restaurace ve wynn encore las vegas

Je to třetí kolo jejich dvoučlenného turné-a bezformátový formát, který jim umožňuje zazářit.

Na jedné straně je Gill, oddaný country s 21 gramy za jeho vokální, instrumentální, písničkářský a produkční talent. Na druhé straně: Lovett, který má čtyři vlastní Grammy, díky své podpisové kombinaci country, jazzu, westernového swingu a blues.

Je to docela lo-fi, říká Gill o turné v telefonickém rozhovoru ze svého domu v Nashvillu a nazval to partnerským setkáním bez jakéhokoli seznamu.

Přesně tak to mají rádi, dodává Lovett v samostatném telefonickém rozhovoru ze svého rodného města Houston v Kleinu v Texasu-které bylo pojmenováno po jeho pradědečkovi.

Tento druh show umožňuje naprostou flexibilitu a naprostou spontánnost, říká Lovett. Je to opravdu zábava.

Lovet dodává, že formát přehlídky je v Nashvillu běžný, dodává Lovett, kde skladatelé, kteří jsou obvykle skvělí hudebníci, ale neživí se hraním, hrají své nové písně.

Lovett udělal stejný druh show s dalšími spolupracovníky, ale jeho partnerství na jevišti s Gillem je něco zvláštního, uznává.

Vince mě každou noc překvapuje, říká Lovett o umělci, který byl uveden do síně slávy country hudby v Nashvillu v roce 2007. Nikdy nic nehraje dvakrát stejným způsobem.

Je to proto, že potřebuji spontánnost, abych se inspiroval, vysvětluje Gill. Nikdy nevíme, co budeme hrát. To nikdy nechci dělat, hrát všechno úplně stejně. Zpívat stejné písně stejným způsobem - to je jen mučení.

Lovett poznamenává, že složitá věc je zajistit, aby píseň obstála v sólovém formátu. Je zábavné představovat píseň tak, jak jste ji napsali.

Dodává, že Gill je jedním z nejlepších kytaristů na světě. Sedím 3 stopy od něj a můžu sledovat jeho prsty zblízka. Mám nejlepší místo v domě.

Ačkoli Gill a Lovett poprvé cestovali společně v roce 2014, jejich přátelství sahá tři desetiletí.

Lovett nahrával své druhé studiové album Pontiac z roku 1987 s producentem Tony Brownem, který také spolupracoval s Gillem. Když Lovett potřeboval harmonický zpěv na jedné skladbě, Brown mu řekl: „Proč nezavoláme Vince Gillovi?“ Vzpomíná Lovett. Nevěděl jsem, že stačí zavolat Vince Gillovi. A o 30 minut později vešel Vince do dveří.

Tehdy a nyní na Gilla zapůsobil Lovettův talent zpěváka a skladatele s odvoláním na velkou slovní zásobu, kterou jeho písně přinášejí. Jsou chytří - a má skvělý vtip.

Lovettovi fanoušci to vědí, ale Gill přemýšlí, zda to někteří z jeho fanoušků vědí. A naopak.

Koneckonců, Lovett zdůrazňuje, zdá se, že mezi jeho publikem a Gillem není mnoho překrývání. To je hezké. Jsem vděčný za své publikum, které mě v průběhu let podporovalo, ale je vzrušující cítit, že oslovujete nové publikum.

kolik peněz stojí samuel jackson

Pokud jde o jejich dlouholeté přátelství, říká Gill, že je přesně tím, kým je - a já jsem přesně tím, kým jsem.

Pro ilustraci tohoto pozorování se Gill ohlíží za jejich první zvukovou zkouškou Písně a příběhy, když se objevil Lovett, celý oblečený v obleku a kravatě, a zeptal se Gilla: „Budeš nosit oblek a kravatu?“ (Gillina odpověď: V žádném případě.)

Skutečnost, že je to prostě jiné - to je to, co nás přitahuje, říká Gill. Dosud neexistovala žádná pravidla. Oba jsme dost chytří na to, abychom byli v pořádku.

Náhled

SZO: Vince Gill a Lyle Lovett

Když: 7:30 hod. pátek

Kde: Reynolds Hall, The Smith Center for the Performing Arts, 361 Symphony Park Ave.

kolik vydělá kelly ripa za epizodu

Vstupenky: 30 až 99 USD (702-749-2000, www.thesmithcenter.com)

Lyle Lovett miluje The Smith Center

Potřetí je pro Lyle Lovetta v pátek jiný druh kouzla, když se připojí k Vince Gillovi v Reynoldsově sále The Smith Center pro jejich neformální, akustické turné Songs and Stories.

Předchozí dvě Lovettovy návštěvy Smithova centra se uskutečnily s jeho Large Bandem, představeními, díky nimž byl písničkář oceněný Grammy fanouškem komplexu múzických umění v Las Vegas.

Na jevišti v The Smith Center se cítím opravdu jako doma, říká Lovett v telefonickém rozhovoru ze svého rodného města Texas. Miluji to z mnoha různých důvodů.

Jeden důvod: Stejný architekt navrhl jak Reynolds Hall, tak Bass Performance Hall ve Fort Worth v Texasu, kde Lovett’s mnohokrát vystupoval.

Poznamenává, že pokoje jsou si navzájem velmi podobné pocitem a designem. Je to krásný sál.

Kromě toho Lovett dodává, že je úžasné hrát na místě v Las Vegas, které je navrženo a myšleno, ne pro turisty z Las Vegas, ale pro lidi, kteří v Las Vegas žijí.