Čistá hodnota Vicki Gunvalson

Kolik stojí Vicki Gunvalson?

Čistá hodnota Vicki Gunvalson: 7 milionů $

Plat Vicki Gunvalsonové

500 tisíc dolarů za sezónu

Čisté jmění Vicki Gunvalson: Vicki Gunvalson je nezávislá pojišťovací agentka, autorka a původní členka obsazení The Real Housewives of Orange County a má čistou hodnotu 7 milionů dolarů. Vicki je OG houswife z populárního televizního seriálu Bravo reality. Napsala také dvě knihy s názvem „More Than a Housewife“ a „Internet Life Insurance Selling Made Easy“.

Časný život: Vicki se narodila Victoria L. Steinmetz 27. března 1962 v Chicagu ve státě Illinois. Vyrůstala jako jedno z pěti dětí na předměstí Mount Prospect a později na Paletině, kde navštěvovala střední školu Fremed. Má tři sestry, Kim, Kathy (které byly adoptovány) a Lisu. Má také jednoho bratra Billa. Její otec byl majitelem společnosti Steinmetz Acoustical Construction Company a její matka byla pobytem v domácnosti a matkou, která každou noc vařila pro rodinu a stále dokázala vypadat bezvadně. Podle Vicki to byla velmi uzavřená rodina a na své dětství má spoustu krásných vzpomínek. Její otec ji naučil finanční odpovědnosti, počínaje prvním zaměstnáním ve Swensonově obchodě se zmrzlinou. Poté pokračovala v práci u Wendy's a poté v Jewel Food Stores. Od té doby určitě prošla dlouhou cestu.

Osobní život a kariéra: Když jí bylo 21, Vicki se provdala za Michaela Wolfsmitha. Měli dvě děti, Brianu a Michaela. Ve věku 29 let se Vicki rozvedla a stala se svobodnou matkou. Přijala práci na částečný úvazek ve stavební firmě svého otce. Jeden z jejích blízkých přátel jí poradil, aby si koupila životní pojištění pro sebe, protože byla živitelkou pro sebe a své dvě malé děti. Po dalších jednáních se svou přítelkyní se rozhodla získat licenci k prodeji životního a zdravotního pojištění. Během svého prvního roku se zařadila mezi nejlepší prodejce ve své společnosti.

Její syn Michael je absolventem University of Colorado Boulder a pracuje s Vicki v Coto Insurance. Její dcera Brianna vystudovala zdravotní školu a je vdaná, má dvě děti a žije v Oklahomě.

V roce 1991 její otec zemřel na Alzheimerovu chorobu.

V roce 1994 se provdala za Donna Gunvalsona a založila Coto Insurance and Financial Services, poté, co získala licenci na pojištění v Kalifornii. Je hrdá na mentora a zaměstnává další ženy a matky jako ona.

Vicki Gunvalson byla obsazena v první sezóně hry The Real Housewives of Orange County v roce 2005. Byla v sezónách od jedné do 13 populární show a originální série Real Housewives a opakujícím se členem obsazení sezóny 14. V roce 2005, při premiéře filmu Skutečné manželky z Orange County, se její život posunul jiným směrem. Od začátku natáčení show v kanceláři a zahradě Vicki se franšíza nyní může pochlubit osmi představeními „hospodyňek“ po celém kraji, 11 mezinárodními splátkami „hospodyňek“ a RHOC lze vidět ve více než 120 zemích a teritoriích po celém světě.

Vicki prošla veřejným rozvodem během natáčení filmu RHOC se svým tehdejším manželem Donnem Gunvalsonem, o který pár požádal v roce 2010, ale konečný se stal až v roce 2014.

(Foto: Jeff Gentner / Getty Images pro novou éru)

Během posledních let byla v kontroverzním vztahu s Brooksem Ayersem. Brooksovi se nelíbilo mnoho jejích kolegů, ale ještě více se jí nelíbila Vickina dcera Brianna Wolfsmith-Culberson.

Vicki je zasnoubená se Stevem Lodgeem, bratrem herce Rogera Lodgee. Vicki a Steve jsou spolu asi dva roky a užívají si koncerty country hudby a trávení času se svými dětmi a vnoučaty.

Vicki Gunvalson byla označována jako něco ovládajícího, nejen co se týká její rodiny, ale také její kariéry. Poté, co usilovně pracuje na tom, aby se stala úspěšnou, očekává, že všichni ostatní za všech okolností udělají tu nejlepší nohu a poskytnou 100%. Mnohokrát řekla: „Chci moc a peníze a chci je oba.“ O Vicki Gunvalson je známo, že je jednou z nejotevřenějších a nejrychlejších osobností v reality show OC. Je to rozhodně žena typu „řekni to, jako by to byla“.

V roce 2018 získala Vicki Ministerstvo obrany Spojených států amerických cenu Patriot Award za podporu vojenských manželů a rodin.

V listopadu 2018 manželka v domácnosti Kelly Dodd oznámila, že se nevrátí do The Real Housewives of Orange County pro sezónu 14 s Gunvalsonem poté, co Gunvalson obvinil Dodda z užívání kokainu. V prosinci 2018 bylo oznámeno, že Dodd se vrací do série. 3. července 2019 vydal Bravo proma, která neobsahovala Gunvalsona jako člena obsazení. Gunvalson byl degradován na „přítele“ na RHOC a v seriálu by se neobjevoval tak často. V lednu 2020 Gunvalson oznámila svůj odchod z franšízy v prohlášení a uvedla: „Je to neuvěřitelná jízda již 14 let a chci vám všem poděkovat za vaši podporu, za vaši lásku a za to, cestou mě. “

Nejdůležitější údaje o platu: Plat Vicki Gunvalson za sezónu The Real Housewives of Orange County byl 500 000 $. Vicki Gunvalson nashromáždila své čisté jmění během své kariéry jako majitelky a provozovatelky pojišťovacích a finančních služeb Coto a nedávno rozšířila své podnikání o spolupracovníky v Bellevue, Washingtonu a Atlantě.

Nemovitost: Domov Vicki v exkluzivní uzavřené komunitě Coto De Caza v okrese Southern Orange byl na trhu na krátkou dobu za 2 695 milionů dolarů, což je relativní výhoda pro 5 400 čtverečních stop, 5 ložnic a 6 koupelen na jednom akru země vzhledem k ceně nemovitostí v jižní Kalifornii obecně. Dům má vysoké stropy, formální obývací pokoj a jídelnu, kancelář nebo pracovnu v hlavním patře a ložnici v hlavním patře s plnou koupelnou. Velká kuchyň má pult se snídaní, středový ostrov, žulové desky, komorní komoru, dvojitou troubu a vestavěnou ledničku s nulovou hodnotou. Gurmánská kuchyně se otevírá do snídaňového koutku a samostatného rodinného pokoje s krbem a mokrým barem. Druhé patro domu má tři prostorné ložnice a hlavní apartmá. Mistr má útočiště, které má průhledný, obousměrný, krb a nadrozměrný balkon s výhledem na dvorek ve stylu letoviska a kopce Coto De Caza. Na zahradě je bazén s vodopádem, skluzavka, lázně, palmy v letovisku, jeskyně s barem, ohniště s dostatkem posezení a koupelna se sprchou. K dispozici je také plně vybavená kuchyň s grilem z nerezové oceli, myčkou, lednicí a ledovým chladičem.

Čistá hodnota Vicki Gunvalson

Vicki Gunvalson

Čistá hodnota: 7 milionů $
Plat: 500 tisíc dolarů za sezónu
Datum narození: 27.03.1962 (59 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse