Vanna White Čistá hodnota

Kolik stojí Vanna White Worth?

Čistá hodnota společnosti Vanna White: 70 milionů dolarů

Plat Vanny Whiteové

10 milionů $

Čistá hodnota Vanna White: Vanna White je americká televizní osobnost, modelka a herečka, která má čistou hodnotu 70 milionů dolarů. Ona je nejlépe známá jako hosteska a obracečka hlavolamů dlouhotrvající herní show „Wheel of Fortune“. Je jen o něco bohatší než její hostitelka Pat Sajak . Její další čisté jmění pocházelo z jejího prvního manželství s velmi úspěšným developerem / restaurátorem nemovitostí.

Časný život: Vanna Marie Rosich se narodila 18. února 1957 v Conway v Jižní Karolíně. Je dcerou Joan a Miguela Rosicha. Její rodiče se rozvedli, když byla ještě dítě. Její matka se znovu vdala za muže jménem Herbert White, Jr. Vanna přijal jeho příjmení. Vyrůstala v North Myrtle Beach a absolvovala střední školu North Myrtle Beach. Přestěhovala se do Atlanty, aby se zúčastnila Atlanta School of Fashion and Design. Během vysoké školy, ona byla soutěžící v roce 1978 průvod pro Miss Georgia USA. V roce 1979 se přestěhovala do Los Angeles, aby se věnovala herecké kariéře. V červnu 1980 byla soutěžící v soutěži „Cena je správná“.

Kariéra: V roce 1981 si Vanna rezervovala roli ve filmu Looker a objevila se také v hororu „Graduation Day“. V říjnu 1982 byla White najata jako jedna ze tří náhradních hostesek „Wheel of Fortune“. White se stal pravidelným hostitelkou přehlídky 13. prosince 1982 a od té doby zůstal jako primární hostitelka přehlídky. Pro tuto práci porazila více než 200 dalších mladých žen. White nadále co-hostitel večerní verzi show spolu s Pat Sajak. Její smlouva trvá do roku 2022. White během svého působení na „Wheel of Fortune“ oblékla více než 6 700 šatů bez opakování. Nedostává se, aby si z přehlídky neudělala šatník. Bílé šaty jsou obvykle vypůjčené od návrhářů a vráceny, jakmile dokončí nahrávání show.

White získal Guinnessův světový rekord 24. května 2013 v epizodě „Wheel of Fortune“. Její světový rekord je pro „nejčastější klapačku“. Tleskala nejméně 3 480 864krát během 30 sezón přehlídky k 31. lednu 2013.

Pásky „Wheel of Fortune“ na impozantních šesti představeních denně, což znamená, že White a Sajak se očekávají pouze na setu čtyři dny v měsíci.

Vystupovala v řadě televizních pořadů, například „Just Shoot Me“, „Married With Children“, „The King of Queens“ a „The A-Team“.

Playboy soud: V roce 1987 byla Vanna White na obálce časopisu „Playboy“. Uvnitř stránek byl obraz polonahý White. Nechtěla dobrovolně pózovat pro „Playboy“, místo toho si Hugh Hefner koupil fotografie, pro které pózovala jako bojující herečka v roce 1982. Potřebovala zaplatit nájem. Žalovala Hefnera a časopis o 5,2 milionu dolarů z toho důvodu, že obraz poškodil její obraz publika přátelský k rodině. Obě žaloby stáhla.

Soudní spor společnosti Sony : V roce 1993 Vanna úspěšně žalovala společnost Samsung Electronics kvůli reklamě poté, co společnost vysílala reklamu, která obsahovala usmívajícího se robota, který na herní show proměňoval písmena. White tvrdil, že společnost používá její podobu bez svolení. Vanna neuvěřitelně skončila v soudním řízení po několika odvoláních a byla jí přiznána škoda ve výši 403 000 USD.

Vanna White Čistá hodnota

(Foto David Livingston / Getty Images)

Osobní život: Když Vanna White opustila North Myrtle Beach v Jižní Karolíně, aby si splnila svůj sen stát se hvězdou, na její jméno jí připadlo pouze 1 000 dolarů. Čekala na stoly a modelovala na vysoké škole v Atlantě a při hledání slávy a bohatství v jejích raných dobách v Los Angeles.

V osmdesátých letech se Vanna setkala se středoškolákem „Playgirl“ a hercem Chippendales-tanečníka, který se stal hercem Johnem Gibsonem. Zasnoubili se někdy v 80. letech, nicméně Gibson byl zabit při leteckém neštěstí v roce 1986, než se vzali.

V létě 1980 se krátce vrátila do Jižní Karolíny, aby byla se svou matkou, když bojovala s rakovinou vaječníků. Její matka prohrála svůj boj s nemocí.

Vanna se provdala za majitele restaurace George Santo Pietra v prosinci 1990. Santo Pietro se narodil bohaté rodině v Beverly Hills. Svou první restauraci zahájil počátkem 80. let. Následoval úspěšné sushi místo zvané Sushi-Ko, které se stalo horkým místem pro celebrity. Měli spolu dvě děti, syna Nicholase narozeného v roce 1994 a dceru Giovannu, přezdívanou Gigi, v roce 1997. White a Santo Pietro se rozvedli v listopadu 2002.

Když jí bylo pět, naučila ji háčkovat babička. V tomto koníčku pokračuje dodnes. Po rozhovoru o své lásce k háčkování na 'Tonight Show v hlavní roli Johnnyho Carsona' ji kontaktoval výrobce přízí Lion Brand Yarns. Společnost s ní uzavřela smlouvu na vytvoření vlastní řady přízí s názvem Vanna's Choice.

White je patronem dětské výzkumné nemocnice St. Jude. Doposud věnovala 1,8 milionu dolarů společnosti St. Jude's. Po svém odchodu z „Wheel of Fortune“ plánuje pokračovat ve svých dobročinných dílech.

Nejdůležitější údaje o platu: Plat Vanny Whiteové je 10 milionů $ ročně. Pro srovnání je plat Pat Sajaka 15 milionů dolarů. To je 48 dní za rok práce a vydělat 10 $, respektive 15 milionů $ ročně. To znamená, že Vanna vydělá 208 333 $ za pracovní den. Pat vydělá 312 500 $ za pracovní den. Když to rozdělíme na show, Pat Sajak vydělá 52 083 $ za show a Vanna White vydělá 34 722 $ za show. Wheel of Fortune pásky čtyři dny v měsíci, šest představení denně. Páskují dva čtvrtky a dva pátky. V nahrávacích dnech dorazí oba kolem 8:30 a začnou střílet v poledne. Jedno publikum sleduje tři pořady, pak je pauza na oběd. Druhé publikum přijde sledovat další tři nahrávky.

Nemovitost : V jednu chvíli žili George Santo Pietro a Vanna v uzavřené komunitě zvané The Mulholland Estates. Bydleli hned vedle Jacka Nicholsona a Warrena Beattyho. Nakonec postavili dům o rozloze 15 000 čtverečních stop v uzavřené komunitě v Beverly Parku. Pár žil v domě až do rozvodu v roce 2002. Po rozvodu oba opustili nemovitost a několik let si ji pronajímali za 175 000 $ měsíčně. V roce 2017 uvedli dům na prodej za 47,5 milionu dolarů. Vlastnili také dům na nedalekém pozemku, který byl prodán za 22 milionů dolarů.

White používá svůj příjem k investování do bytových domů a má ráda obracející domy.

Její dlouholetou primární rezidencí bylo sídlo o rozloze 10 000 čtverečních stop v kopcích nad Beverly Hills, které koupila počátkem dvacátých let za 3,4 milionu dolarů. Dnes má tento dům pravděpodobně severně od 10 milionů dolarů.

V roce 2013 zaplatila Vanna za dům v kalifornském Sherman Oaks 1 125 milionů dolarů. V květnu 2020 uvedla tento dům k pronájmu za 20 000 $ měsíčně.

Vanna White Čistá hodnota

Vanna White

Čistá hodnota: 70 milionů $
Plat: 10 milionů $
Datum narození: 18. února 1957 (64 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 5 v (1,67 m)
Profese: Moderátor, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse