Marný noční klub vybízí patrony, aby se na sebe podívali do zrcadel

5279724-0-45279724-0-4

Scéna nočního klubu je o vzhledu: Noste správné oblečení, buďte viděni se správnými lidmi a máte jistotu, že projdete sametovými provazy.

Proč tedy nevynechat esoterická jména a nevolat noční klub, co to je? To bylo myšlení za názvem Vanity v hotelu Hard Rock.

Klub o rozloze 14 000 čtverečních stop otevřel Silvestra 2009 s prostorným tanečním parketem, dvěma místy k sezení pro obecný vstup, terasou s výhledem na bazény a dámskou toaletou, která zve patrony k posezení.Několik narcistických odpustků, které povzbuzují hosty, aby se podívali na sebe a přemýšleli o sobě, pomáhá jméno upřesnit. Zrcadla od podlahy ke stropu jsou začleněna do klubové výzdoby, zatímco nápojová menu jsou k dispozici na ručních zrcadlech.

Vrcholem klubu je lustr s více než 20 000 rozsvícenými krystaly.

Vždycky jsme mluvili o tom, že uděláme noční klub, a sami jsme docela marná skupina, řekl spolumajitel Cory McCormack o svém obchodním partnerovi Jasonu Giambim. Chtěli jsme mít klub, který by byl jasný a dobře osvětlený. Chtěli jsme se dostat pryč z temného klubu, kde jste nemohli vidět 6 palců ve vaší tváři. Reflexní povrchy/zrcadlový koncept, to vše odpovídá názvu.

kolik stojí jackie evancho

Vanity je otevřeno od 22 hodin. do 4:00 od pátku do neděle. DJs Eric D-Lux a Hollywood obchodují s rotujícími povinnostmi. V neděli je průmyslová noc a místní mají vstup zdarma. Krycí poplatky jsou 40 $ pro muže, 20 $ pro ženy. Místní dámy mají vždy vstup zdarma.

Chcete-li provést rezervaci, navštivte web vanitylv.com nebo volejte 693-5555.

Kontaktujte reportérku Sonyu Padgettovou na spadgett@reviewjournal. com nebo 702-380-4564.

Scéna klubu Las Vegas