Vanessa Hudgens Čistá hodnota

Kolik stojí Vanessa Hudgens?

Čistá hodnota Vanessa Hudgens: 16 milionů dolarů

Čistá hodnota Vanessa Hudgens: Vanessa Hudgens je americká herečka a zpěvačka, která má čistou hodnotu 16 milionů dolarů. Poprvé se proslavila ztvárněním Gabrielly Montez ve filmovém a soundtrackovém albu Disney Channel „High School Musical“ a dále si užívala úspěšnou kariéru hudebnice i herečky.

Časný život a kariérní začátky: Vanessa Anne Hudgens se narodila v Salině v Kalifornii 14. prosince 1988. Její matka Gina (rozená Guangco) byla administrativní pracovnice a její otec Gregory Hudgens pracoval jako hasič. Byla vychována na různých místech na západním pobřeží Spojených států, od jižní Kalifornie po Oregon. Její mladší sestra Stella je také herečka. Prostřednictvím své matky má Hudgens filipínský původ a prostřednictvím svého otce má irské, francouzské a indiánské předky.

Od raného věku byl Hudgens přitahován k výkonu. V roce 1998, když jí bylo deset let, začala hrát v místních hudebních divadelních produkcích, včetně inscenací jako Carousel, Čaroděj ze země Oz, Král a já, The Music Man a Popelka'. O několik let později se začala snažit o přechod k televizi a začala konkurz na různé televizní pořady a reklamy. Po vyslání první reklamy se její rodina přestěhovala do Los Angeles, aby lépe podporovala její kariéru. Krátce navštěvovala Střední uměleckou školu v Orange County, ale školu nakonec dokončila domácím učením s lektory.

Kariéra: Hudgens získala svou první profesionální hereckou roli, když byla obsazena jako postava Tiffany v epizodě televizního pořadu „Stále stojí“. Poté pokračovala v hostování v epizodě „Robbery Homicide Division“, poté debutovala ve filmu „Thirteen“ (2003) jako vedlejší postava. Hudgensova kariéra se opravdu rozběhla v roce 2006, když po boku Zaca Efrona a Ashley Tisdale získala hlavní ženskou roli Gabrielly Montezové v původním filmu Disney Channel „High School Musical“. Tento film byl ohromným hitem a ve svém premiérovém vysílání ve Spojených státech se chlubil 7,7 miliony diváků. Kromě představení jejích hereckých schopností film také pomohl předvést Hudgensovy pěvecké schopnosti. Několik písní, které nahrála pro soundtrack k filmu, se stalo zejména komerčními hity, její duet se Zacem Efronem „Breaking Free“ vyvrcholil u č. 4 na Billboard Hot 100 v USA. Hudgens vyprchala z tempa „High School Musical“ a v září 2006 vydala své debutové studiové album „V“. Debutovalo u čísla 24 na americké hitparádě Billboard 200 a během prvního týdne se prodalo přes 34 000 kopií. Toto album bylo od té doby certifikováno Gold Recording Industry Association of America.

V roce 2007 si Hudgens zopakovala roli Gabrielly v pokračujícím filmu „High School Musical 2“, který měl premiéru v srpnu téhož roku. Tento film byl ještě úspěšnější než ten první a v noci premiéry se v USA chlubil více než 17,2 miliony diváků. S takovými čísly je to nejsledovanější originální film Disney Channel všech dob. V červenci 2008 Hudgens rychle sledovala film a vydala své druhé studiové album „Identified“. I přes debut na 23. místě v žebříčku Billboard 200 bylo album považováno za komerční neúspěch a následně se rozešlo s její nahrávací společnost Hollywood Records. V říjnu 2008 Hudgens opět hrál Gabriellu ve třetím filmu franšízy High School Musical „High School Musical 3: Senior Year“ (2008). Tento film je jediným ze tří filmů franšízy, které mají být uvedeny v kinech, a jeho první víkend se otevřel u č. 1 v severoamerické pokladně. Film, který vydělal jen za svůj úvodní víkend 42 milionů dolarů, ve skutečnosti překonal rekord v největším otevření muzikálu, který dříve držel film „Mamma Mia!“. Nakonec film přinesl celosvětově 252 milionů dolarů, což je obrovský úspěch.

(Foto: Kevin Winter / Getty Images)

V návaznosti na High School Musical série, Hudgens udělal krok zpět od své hudební kariéry se soustředit na hraní. Následně se objevila ve filmech jako hudební komedie Bandslam (2009), film Beastly (2011) podle románu Alexe Flinna akční film Sucker Punch (2011) režiséra Zacka Snydera Cesta 2: The Mysterious Island '(2012) s dalšími hvězdami Dwayne Johnson a Josh Hutcherson' Spring Breakers 's bývalou hvězdou Disney Selenou Gomezovou' Gimme Shelter '(2013), režie Ron Krauss' The Frozen Ground '(2013)' Dog Days ' (2018) „The Princess Switch“ (2018) „Second Act“ (2018) „The Knight Before Christmas“ (2019), které také působila jako výkonná producentka filmu „Bad Boys for Life“ (2020), který je součástí franšízy Bad Boys. Hudgens se navíc objevil v první (a jediné) sezóně série NBC „Powerless“ v roce 2017.

Podílela se také na několika divadelních produkcích, včetně produkce filmu „Rent“ v roce 2010 režiséra Neila Patricka Harrisa a produkce filmu „Gigi“ v roce 2015, který běžel v Kennedy Center i na Broadwayi. Objevila se také ve dvou živých hudebních prezentacích Fox: 'Grease: Live' v roce 2016 a 'Rent: Live' v roce 2019.

Osobní život: Hudgensová chodila se svou hvězdou „High School Musical“ Zacem Efronem v letech 2005–2010. V letech 2011–2020 pak byla ve vztahu s hercem Austinem Butlerem. Stala se obětí neoprávněného zveřejnění osobních intimních fotografií, včetně ukradených aktů . Její otec zemřel v roce 2016 na rakovinu.

Nemovitost : V průběhu let Vanessa koupila a prodala řadu působivých domů. V roce 2008 zaplatila 2,75 milionu $ za nemovitost ve městě Studio City v Kalifornii. Tento dům uvedla na prodej v únoru 2019 za 3,85 milionu dolarů, v dubnu 2019 nakonec přijala 3,15 milionu dolarů.

V roce 2018 zaplatila 5 milionů $ za dům ve čtvrti Los Feliz v Los Angeles. Prodávajícím byl herec Gary Oldman.

Také vlastní byt v Brooklynu za 1 milion dolarů.

Vanessa Hudgens Čistá hodnota

Vanessa Hudgens

Čistá hodnota: 16 milionů $
Datum narození: 14.12.1988 (32 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 1 v (1,55 m)
Profese: Zpěvák, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse