Trofeje se usadí a podívají se na Billboard Music Awards

7103634-1-47103634-1-4

Jako před mnoha předáváními cen, i toto začalo omluvou od týpka v tyrkysových spodkách, který se třásl jako inkarnovaná želatina vedle dvou jedinců zapnutých do tančícího kostýmu Zebra.

Omlouváme se za večírek, nabízený Redfoo z elektro popových vystřihovánek LMFAO během stejnojmenné melodie, součást tří písniček, které v neděli ve Velké zahradě MGM otevřely Billboard Music Awards.

Nyní, pane, Foo, není třeba tuto noc někoho prosit o odpuštění: naléhavě chytlavý, překofeinovaný a vědomě lehký repertoár LMFAO nastavil na večer vhodně hravý a lehkomyslný tón.ethel m chocolates Henderson, nv

Tato noc byla méně o tom, kdo co vyhraje, než o dobře vyprodukovaném a spektakulárním výstupu pro hudebníky a herce, aby propagovali nové projekty a vyhráli se na obdiv 10 000 opilých lidí, jak popsal dav spoluhostitel Ty Burell. .

Bylo však položeno několik vážných otázek.

Je tato další skupina chlapecká nebo mužská? Uvažoval Burrell při představení Britů The Wanted s čerstvou tváří, kteří dokázali, že jsou někde mezi těmito dvěma, s dechovým R & B lite poháněným rytmem house music.

Byly vyřešeny další naléhavé problémy, například to, co bude Katy Perry dělat po show se svou 91letou babičkou, rodačkou z Las Vegas, která se k ní připojila?

Nemůžu se dočkat, až si s tebou pořídím záběry, Perry vyrazil z pódia po převzetí ceny reflektorů.

Počkejte, jaká je cena reflektorů, ptáte se?

Kdo ví?

A je to vlastně jedno?

Cokoli skutečně znamená, je méně zajímavé než sledovat potetovaného, ​​vytesaného Chrise Browna, který vypadal jako nespokojená akční figurka, vystoupit na jeviště na zářícím kole BMX a vystupovat s motorkáři, kteří se za ním dostanou do vzduchu, nebo zazpívá Justin Bieber nejnovější singl, Boyfriend, obklopený něčím, co vypadalo jako mimi z Dálného východu a mláďata v bikinách Day-Glo.

Důraz byl kladen na doslovné znění: Carrie Underwoodová opásala hnanou, plnou hrdinku Blown Away opřenou o zeď fanoušků, která znovu vytvářela vítr, o kterém v písni zpívá; rockerové Linkin Park před plameny zahráli svoji náladovou, bouřlivou Burn it Down.

A pak tam byla Nelly Furtado dávající oplzlý hlas své nové písni Big Hoops s chůdami na chůdách a několika kolegy, kteří se točí, uhodli jste, obručí kolem sebe.

Vsadím se, že jste nikdy nic takového neviděli, zpíval Furtado.

Ani náhodou.

Navzdory všem těmto hi-wattovým rozkvětům a slavnostní atmosféře přehlídky došlo také k několika reflexnějším okamžikům.

Nastala pauza ticha pro Robina Gibba z Bee Gees, který zemřel hodiny před začátkem show.

kolik floyd mayweather čistého jmění

Na ikonu diskotéky Donnu Summer, která zemřela začátkem týdne, si vzpomněla britská zpěvačka Natasha Bedingfield, která přednesla temperamentní záběr na Summer’s Last Dance.

Cee Lo Green se znovu setkala s posádkou Goodie Mob za chraplavou verzi hry Beastie Boys '(You Gotta) Fight for Your Right (To Party), na památku nedávno zesnulého Beastie Adama Yaucha, jako toho notoricky známého zvířecího večírku Carrie Underwood zpíval v davu.

John Legend a Jordan Sparks vzdali poctu Whitney Houston předvedením emocionálně nabitých ztvárnění The Greatest Love of All a I Will Always Love You, respektive, zatímco diváci osvětlovali arénu tím, že drželi své mobilní telefony nahoře.

Poté byl Houston oceněn cenou Billboard za tisíciletí.

Podobně uznávaný za legendární dílo prostřednictvím ocenění ikon byl Stevie Wonder, který duetoval s Alicií Keys na sponkách jako Higher Ground a Overjoyed.

Mezi další velké vítězky patřila Taylor Swift, která byla vyhlášena ženou roku; Wiz Khalifa, který získal nejvyšší nová umělecká ocenění; a Lil Wayne, kteří získali nejlepší mužskou cenu umělce.

Adele získala řadu trofejí pro nejlepší umělce, nejlepší umělkyně, nejlepší umělce Billboard 200 a mnoho dalších, ačkoli na výstavě nebyla přítomna a během programu byla sotva rozpoznatelná.

Pokud jde o výše zmíněné LMFAO, vyhráli za top duo/skupinu, píseň Hot 100 roku, nejlepší popovou píseň a další.

Děláme hudbu, se kterou můžete slavit, řekl Redfoo o přitažlivosti LMFAO, trofej v ruce, poté hovořil s novináři v tiskové místnosti.

A pak, v souladu s převládajícím tématem večera, se chystal udělat právě to.