Čistá hodnota Trey Songz

Kolik stojí Trey Songz?

Čistá hodnota Trey Songz: 12 milionů dolarů

Čisté jmění Trey Songz: Trey Songz (Tremaine Aldon Neverson) je písničkář, rapper, producent a herec z Virginie, který má čistou hodnotu 12 milionů dolarů. Po vydání debutového alba v roce 2005 je Trey Songz úzce spjat s moderní hip-hopovou scénou. V průběhu let spolupracoval s různými významnými umělci a v tomto procesu získal různá ocenění. Trey Songz byl navíc nominován na tři ceny Grammy. Statisticky zaznamenal Trey Songz značný úspěch a během své kariéry prodal více než 25 milionů desek.

Časný život: Tremaine Aldon Neverson se narodil 28. listopadu 1984 v Petersbergu ve Virginii. Trey Songz, který se narodil dospívající matce a otci, kteří brzy zmizeli ze života, byl vychováván jako vojenský spratek pod vedením svého nevlastního otce. Neverson byl jako dítě plachý a zpočátku se zdráhal zpívat před ostatními. Když zpíval, bylo okamžitě všem zřejmé, že je nesmírně talentovaný. Jeho spolužáci a přátelé brzy vyzvali Neversona, aby zpěv bral vážně jako kariérní cestu, a jeho nevlastní otec ho představil hudebnímu producentovi, který byl rodinným přítelem. Brzy poté, co Neverson promoval, podepsal smlouvu s Atlantic Records v roce 2003.

Ranná kariéra: Trey Songz se přestěhoval do New Jersey, aby zahájil práce na svém debutovém albu v roce 2003. Zatímco album dokončoval v roce 2004, vydal řadu mixtapů, které pomohly šířit informace o jeho příchodu na hudební scénu v rámci přípravy na debutové album. . V roce 2005 vydal Musím to zvládnout . Jeho první album debutovalo u úctyhodného čísla 20 na Plakátovací tabule Top 200 a představovalo hitovou skladbu „Gotta Make It“ s Twistou. Zatímco tato skladba měla větší vliv na undergroundovou komunitu, další singl z alba s názvem „Gotta Go“ dosáhl úspěchu hlavního proudu. Ve stejném roce také vystupoval na dalším albu Twisty.

V roce 2007 vydala Trey Songz druhé album s názvem Trey Day . To bylo vylepšení jeho debutového alba, protože debutovalo u čísla 11 na CD Plakátovací tabule Nejlepších 200 a za první týden se prodalo 73 000 kusů.

Průlom: Po vydání řady mixtapů po vydání svého druhého alba vydal Trey Songz své třetí album, Připraven , v roce 2009. To by se ukázalo jako dosud nejúspěšnější album Trey Songze a jeho první, které získalo platinovou certifikaci. Debutuje u čísla tři na internetu Plakátovací tabule Nejlepších 200, Připraven během prvního týdne prodal 131 000 kusů. Na tomto albu spolupracovalo mnoho dalších umělců. Například Drake přispěl ke skladbě „Successful“ a na albu pracovali také Soulja Boy Tell ‚Em a Gucci Mane.

Úspěch hlavního proudu: Trey Songz vydal své čtvrté album, Vášeň, bolest a potěšení v roce 2010. Toto album bude obsahovat jeho dosud největší hit, spolupráci s Nicki Minaj nazvanou „Bottoms Up“. Nakonec byla trať certifikována třikrát platinou. Poprvé se Trey Songz vydal na turné po vydání svého čtvrtého alba.

Po vydání svého pátého alba Kapitola V V roce 2012 cestovala Trey Songz znovu po Severní Americe. V roce 2016 měl Trey Songz svůj další debut v albu na prvním místě na Plakátovací tabule Top 200 s vydáním Spoušť . V roce 2017 vydal Tremaine , jeho sedmé studiové album. Album opět dosáhlo platinového statusu. V roce 2018 vydala Trey Songz řadu mixtapů.

Angela Weiss / Getty Images

Hudební styl: Trey Songz je zpěvák R & B s tenorovým hlasovým rozsahem, ačkoli jeho písně někdy vzdorují klasifikaci do jednoho žánru. Trey Songz projevil vzácnou schopnost kombinovat emocionální vokály s tradičnějšími hip-hopovými zvuky. Podle Trey Songze mezi jeho vlivy patří R. Kelly, Usher a Prince. Trey Songz také projevil značné rapové dovednosti. Ze všech jeho alb Kapitola V ukazuje nejuniverzálnost a rozsah.

Herecká kariéra: Trey Songz také zaznamenala určitý úspěch ve světě zábavy. Typicky se objevuje v různých televizních seriálech, např Lincoln Heights a Celkem Divas . Ve filmovém světě se Trey Songz objevil jako herec v několika inscenacích, jako např Texas Chainsaw 3D a Reklamace zavazadel .

Osobní život: O osobním životě Trey Songze se toho moc neví, i když v roce 2019 oznámil narození svého prvního dítěte, syna. Uvádí se také, že v minulosti měl vztah s Khloe Kardashian.

Legální problémy: Trey Songz se během své kariéry potýkal s řadou právních problémů. V roce 2016 byl zatčen poté, co údajně napadl fotografa po jednom ze svých koncertů v Detroitu. V souvislosti s incidentem byl také obviněn z trestného činu útoku na policistu. To bylo později ukázal, že Trey Songz házel předměty kolem poté, co se rozzlobil, že místo konání zkrátilo jeho koncert. Nakonec byla obvinění snížena na dva počty narušení míru. Kromě 18 měsíců zkušební doby a dalších trestů bylo Trey Songzové v důsledku této události nařízeno absolvovat kurzy zvládání hněvu. Později byl žalován u federálního soudu poté, co důstojník, kterého napadl, tvrdil, že utrpěl vážná poranění mozku a kyčle, což si vyžádalo výměnu kyčle.

K dalšímu incidentu došlo v roce 2012, kdy byl Trey Songz žalován za frází „Yuuup“. Wars Wars hvězda Dave Hester tuto frázi označil ochrannou známkou a poskytl mu výlučná práva k jejímu použití k prodeji zboží. Trey Songz to popřel, protože od té doby používal frázovou frázi Wars Wars vysílal. Nakonec soudce rozhodl ve prospěch Hester.

Čistá hodnota Trey Songz

Trey Songz

Čistá hodnota: 12 milionů dolarů
Datum narození: 28.11.1984 (36 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Písničkář, hudební producent, herec, rapper
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse