Trevor Noah Čistá hodnota

Kolik stojí Trevor Noah Worth?

Čistá hodnota Trevora Noaha: 100 milionů $

Trevor Noahův plat

16 milionů $

Čisté jmění a plat Trevora Noaha: Trevor Noah je jihoafrický komik, herec, televizní moderátor a rozhlasový DJ, který má čistou hodnotu 100 milionů dolarů. Poté, co se Noah proslavil na mezinárodním stand-up comedy okruhu, udělal svůj velký zlom v Americe, když byl najat, aby nahradil Jona Stewarta jako hostitele „The Daily Show“ Comedy Central.

Denní show plat : Během prvních několika let hostování The Daily Show byl Trevorův plat 5–8 milionů $, což je relativní škoda ve srovnání s Jonem Stewartem, který vydělával 25 + milion $. V září 2017 podepsal Trevor lukrativní prodloužení smlouvy se společností Viacom (majitel Comedy Central). Tato smlouva údajně zvýšila jeho roční plat na 16 milionů dolarů.

Časný život: Trevor Noah se narodil v Johannesburgu v Jižní Africe 20. února 1984. Jeho otec Robert, který byl švýcarskou extrakcí, a jeho Patricia Nombuyiselo Noah z předků Xhosy, ztěžovaly život rodiny Noahových podle tehdejší jihoafrické vlády apartheidu, která kriminalizoval mezirasové manželství v době, kdy se Trevor narodil, a jeho matka čelila vězení a pokutám v průběhu dětství (o svých zkušenostech z dospívání v jihoafrickém apartheidu psal ve své knize Born a Crime z roku 2016).

Kariéra v komedii : Trevor Noahova kariéra v show businessu začala, když byl ještě teenager. V 18 letech měl pochod na epizodu populární jihoafrické telenovely „Isidingo“ v roce 2002. Přibližně ve stejné době začal hostovat svůj vlastní rozhlasový pořad zaměřený na mládež s názvem „Noemova archa“. hostil vzdělávací televizní seriál s názvem „Run The Adventure“ v letech 2004 až 2006. Poté v roce 2007 hostil Noah televizní seriál drbů „The Real Goboza“ a rok poté hostil televizní show „The Amazing Date“. Neudělal prostě pracoval jako televizní moderátor v tomto bodě své kariéry, v této době se také objevil jako soutěžící ve čtvrté sezóně seriálu reality show „Strictly Come Dancing“. V roce 2009 hostil jihoafrické filmové a televizní ceny, v letech 2009 a 2010 hostil jihoafrické hudební ceny a nakonec dostal vlastní televizní pořad s názvem „Dnes večer s Trevorem Noahem“. Poté začal získávat dohody o podpoře, například když se v roce 2010 stal mluvčím a agentem na ochranu spotřebitele jihoafrického poskytovatele mobilních sítí Cell C. Během své kariéry se nadále odlišoval na stand-up fázi a vystupoval s komiky jako Paul Rodriguez, Gabriel Iglesias a Russell Peters.

V roce 2012 dosáhla jeho komediální kariéra nového milníku, když byl Noah prvním jihoafrickým stand-up komikem, který kdy vystoupil na 'The Tonight Show `` pokračování stejného rozdílu v pořadu „The Late Show with David Letterman“ následujícího roku. V roce 2012 byl předmětem dokumentu „You Laugh But It True“ a na konci roku 2014 se poprvé objevil jako přispěvatel do „The Daily Show with Jon Stewart“. Téhož roku získal nominaci na MTV Africa Music Award za osobnost roku.

Dne 30. března 2015 bylo oznámeno, že Trevor Noah byl vybrán, aby nahradil Jona Stewarta jako hostitele „The Daily Show“. Od převzetí získal několik ocenění za svou práci v show a v roce 2017 byl nominován na cenu Primetime Emmy.

Jeff Schear / Getty Images

Noah také našel práci jako televizní producent, vyvíjel jak „Opozici s Jordanem Klepperem“, tak i „Kleppera“ s bývalým kolegou „Daily Show“ korespondentem Jordanem Klepperem v Comedy Central a výkonný producent produkoval další show od jiného korespondenta „Daily Show“ Roy Wood, Jr., nazvaný „Jefferson County: Probation ' Jak se sluší na jeho pozici hlavního hostitele talk show v pozdních nočních hodinách, začal také vystupovat v portrétu ve filmu a televizi a objevil se v seriálech Nashville: v roce 2017, stejně jako ve filmech „Black Panther“ a „American Vandal“. ' následující rok.

Knihy: Noah je autorem výše zmíněné monografie „Born a Crime“, která má vzniknout jako celovečerní film s Lupitou Nyong'o. V roce 2018 vydal Noah společně s redaktory „The Daily Show“ knihu „The Donald J. Trump Presidential Twitter Library“, knihu založenou na instalaci South by Southwest, která byla zase založena na Twitteru prezidenta Donalda Trumpa.

Filantropie: V roce 2018 založil Trevor Noah v rodném Johannesburgu Nadaci Trevora Noaha. Podle oficiálního webu nadace je jejím hlavním cílem poskytnout mladým lidem v Jižní Africe „nástroje, dovednosti a cesty k příležitostem, které jsou nutné ke zlepšení jejich životů a katalyzování změn v jejich komunitách“.

Osobní život : Trevor Noah je pravděpodobně jediný hlavní americký hostitel talk show, který umí mluvit celkem osmi jazyky: anglicky, Xhosa, Zulu, Sotho, Tswana, Tsonga, afrikánsky a německy. Cestu z Jižní Afriky do Ameriky původně podnikl za mimořádně nepříjemných okolností: matce střelil do hlavy její exmanžel Ngisaveni Abel Shingange, o kterém mu Noah řekl, že se mu vyhrožoval poté, co mu zavolal do telefonu, aby ho konfrontoval s tím, co on ' d hotovo. V roce 2011 byl Shingange usvědčen z pokusu o vraždu kvůli střelbě, protože Noemova matka zázračně přežila. Řekl, že doufá, že incident nasměruje pozornost veřejnosti na otázku domácího násilí - a na to i reakce donucovacích orgánů (nebo jejich nedostatek) - v Jižní Africe: „Moje matka po léta sáhla po policii o pomoc s domácími týrání a nikdy se nic nedělo. To je v Jižní Africe standard. Chyběly doky a případy se nikdy nedostaly k soudu.``

Nemovitost: V lednu 2019 se k jeho titulům dostal Trevor Noah nákup sídla v sousedství Bel-Air v Los Angeles . Noah zaplatil údajně 20 milionů dolarů za sídlo, které se rozkládá na ploše 10 044 čtverečních stop a dvou podlažích, s pěti ložnicemi a osmi koupelnami. Panské sídlo má rozsáhlé apartmá v hlavní ložnici, které měří na ploše 2 200 čtverečních stop, a nemovitost provozuje bazén s nekonečným okrajem, soukromé domácí kino a 500-galonové slané akvárium. Pro všechny další speciální hosty, kteří by se mohli podívat na Noaha v Bel-Air, je k dispozici „ultra-soukromé VIP apartmá“, které má mimo jiné vlastní soukromý vchod.

Ne úplně dva roky po zaplacení 20,5 milionu dolarů za výše uvedený dům, v září 2020 ho Trevor vyložil za 21,5 milionu dolarů.

V roce 2017 zaplatil 10,1 milionu $ za duplex na Manhattanu, který vlastní dodnes a je jeho hlavním bydlištěm, když nahrává The Daily Show.

V lednu 2021 Trevor zaplatil 27,5 milionu $ za následující dům v Bel-Air:

Údajně také vlastní několik nemovitostí v rodné Jihoafrické republice, včetně bytu v Kapském Městě a domu na předměstí Johannesburgu.

Trevor Noah Čistá hodnota

Trevor Noah

Čistá hodnota: 100 milionů $
Plat: 16 milionů $
Datum narození: 20. února 1984 (37 let)
Rod: mužský
Profese: Scenárista, komik
Státní příslušnost: Jižní Afrika
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse