Travis Pastrana se pokusí v neděli skočit Evel Knievel na Las Vegas Strip

Travis Pastrana před Caesars Palace na Las Vegas Strip. (HISTORICKÝ kanál/Facebook)Travis Pastrana před Caesars Palace na Las Vegas Strip. (Las Vegas News Bureau) Evel Knievel před palácem Caesars v roce 1967. (Las Vegas News Bureau) Travis Pastrana před Caesars Palace na Las Vegas Strip. (Las Vegas News Bureau) Evel Knievel skáče po fontánách v Caesars Palace v roce 1967. (Las Vegas News Bureau) Evel Knievel skáče po fontánách v Caesars Palace v roce 1967. (Las Vegas News Bureau) Evel Knievel skáče po fontánách v Caesars Palace v roce 1967. (Las Vegas News Bureau)

Evel Pie pořádá nedělní pozorovací večírek na místě Fremont East, kde se Travis Pastrana pokouší dokončit tři skoky, jakmile se o to pokusí Evel Knievel.

Partner pro správu restaurace Branden Powers je o této párty prozkoumán.

Budeme mít speciální, 6 $ za plátek sýra a pivo, říká Powers, a dáme si speciální pizzu Travis Pastrami.Pouze vhodné.

Pastranovy skoky se budou vysílat živě v neděli na kanálu History v 17:00. Snaží se překonat skok Evel Knievel o 50 rozdrcených autech, 14 autobusech (seřazených 16 za Planet Hollywood, Paris a Bally’s) a zakončit noc střelou do fontán Caesars Palace.

Travis Pastrana to všechno riskne, když se pokusí o největší skok svého života. Hodinky #EvelLIVE Neděle 8. července 8E/5P na HISTORII #CarWeek pic.twitter.com/cmovwawclw

- HISTORIE (@HISTORY) 2. července 2018

Daboval Evel Live, akce je bezplatná a otevřená pro veřejnost a nejsou vyžadovány vstupenky. Podle Caesars Entertainment má veřejnost přístup ke skokům ze dvou míst:

Nancy pelosi manžel čisté jmění 2018
  • Mnoho za Bally’s Las Vegas, Paris Las Vegas a Planeta Hollywood Resort & Casino od 15:30
  • Před Caesars Palác začátek v 18 hodin

Caesars také Přímý přenos události online pro ty, kteří se nemohou osobně zúčastnit.

Pro ty, kteří neznají Fremont East nebo legendární postavy popkultury, je Evel Pie vzpomínkou nabitým poctou skvělému motocyklovému odvážlivci. Zobrazeny jsou hrací automat Evel Knievel, plakáty, fotografie, dokonce i vintage kolo Evel ze 70. let minulého století. Powers tuto myšlenku pojal s Knievelovým synem Kelly Knievel.

Oprava: Předchozí verze tohoto příběhu nesprávně uvedla pátek jako den večírku Evel Pie.