Tony Beets Čistá hodnota

Kolik stojí Tony Beets?

Tony Beets Čistá hodnota: 15 milionů $

Čistá hodnota Tony Beets: Tony Beets je holandský kanadský horník a osobnost televizní reality show, který má čistou hodnotu 15 milionů dolarů. Beets se narodil 15. prosince 1959 ve nizozemském Wijdenes a je nejlépe známý díky účinkování v seriálu „Zlatá horečka“ na Discovery Channel (2011– současnost). Stala se jednou z nejlépe hodnocených sérií kanálu díky osobnostem většího než život, které se objevují v pořadu, a dramatickému napětí, které se každý den vyskytuje v aktivním zlatém dole. Oficiální webová stránka „Zlatá horečka“ popisuje Tonyho jako „legendu o těžařské těžbě“ a „Holanďana, který žije více než v životě, který provozuje jednu z největších operací na Klondike.“ Beetsova záliba v vulgárních výrazech vedla k tomu, že jeho dialog v pořadu často vyprchal a ve svém rodném městě si vysloužil přezdívku „Tony Peep“.

Kariéra: Tony pracoval mnoho let pro svou rodinu a vydělával peníze na dojení krav, ale poté se přestěhoval do Kanady, aby hledal lepší kariérní příležitosti. Poté, co tři roky pracoval ve stavebnictví, zahájila společnost Sheets těžbu v Dawson City, které se nachází na Yukonském území, v roce 1984. Dnes provozuje důl Tamarack a je známý tím, že najímá místní teenagery. I když mnozí tuto práci nezvládnou, ti, kteří ji dokáží hacknout, se stanou integrálními členy týmu a rodiny Beets.

Tony se začal objevovat na 'Gold Rush' během druhé sezóny přehlídky, když radil členovi obsazení Toddu Hoffmanovi ohledně vrtání zkušebních otvorů. Řepa se také objevila ve filmech „Zlatá horečka: Jižní Amerika“ (2013), „Zlatá horečka: Pay Dirt“ (2017), „Zlatá horečka: Bílá voda“ (2018) a „Zlatá horečka: Špína“ (2013–2020). ), stejně jako dokumentární minisérie z roku 2013 „Zlatá horečka“. V době psaní tohoto článku se Listy objevily ve více než 160 epizodách „Zlaté horečky“. Během páté sezóny série zaplatil 1 milion dolarů za bagr v Clear Creek známý jako Viking Dredge.

Tony Beets Wealth

(Foto Astrid Stawiarz / Getty Images)

Osobní život: Tony potkal svou budoucí manželku Minnie, když byli ještě dětmi. Ti dva žili vedle sebe, když vyrůstali v Burgwerdu ve Frísku, a začali spolu v roce 1978. Poté, co byli Tony a Minnie spolu 18 měsíců, rozhodl se, že se chce přestěhovat do Kanady, a Minnie odešla s ním. Pár se vzal, když Tonymu bylo 24 a Minnie 23 let, a mají čtyři děti, Kevina, Moniku, Mika a Biancu. Bohužel měli také dceru Jasmínu, která zemřela v roce 1992, když jí bylo jen 2 a půl měsíce.

Všechny děti Beets jsou zapojeny do rodinného podnikání a Minnie se stará o papírování a účetnictví společnosti. Tony a Minnie vlastní zimní dům v Arizoně a Beets údajně vlastní kabriolet Mercedes v hodnotě přibližně 145 000 $. Tony se ocitl v horké vodě poté, co epizoda „Zlaté horečky“ z roku 2015 ukázala, že jeden z jeho zaměstnanců polil svůj bagrovací rybník benzínem a zapálil jej. Podle zákona o Yukonských vodách byl obviněn z takzvaného „vikingského křtu“ a zaměstnanci, který nalil benzín, bylo uloženo zaplatit pokutu 1725 $.

Tony Beets Čistá hodnota
Čistá hodnota: 15 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse