Tommy Wiseau Čistá hodnota

Kolik stojí Tommy Wiseau Worth?

Čistá hodnota Tommy Wiseau: 4 miliony dolarů

Čistá hodnota Tommy Wiseau: Tommy Wiseau je herec, režisér, scenárista a producent, který má čistou hodnotu 4 miliony dolarů. Tommy Wiseau se možná narodil v USA, Polsku nebo ve Francii. Nikdo, ani jeho blízcí, to vlastně neví. Údajně strávil většinu svých formativních let v New Orleans v Louisianě, ale většinu svého života cestoval tam a zpět mezi Louisianou a Francií. Jeho narozeniny se obecně považují za 3. října 1955.

Nejznámější je za svůj film The Room z roku 2003, který se stal kultovním favoritem. Film byl velkým kritickým neúspěchem, ale následně se stal sociálním fenoménem. Několik skupin naplánovalo pozdní noční promítání filmu zahrnující kostýmy a interaktivní dialog po celém světě. Od té doby se objevil v seriálu Tim and Eric Awesome Show, Great „Job!“ A vydal další film s názvem „The House That Drips Blood on Alex“.

Tommy také napsal, režíroval a hrál v pilotním díle filmu „The Neighbors“. Projekt nezachytily žádné sítě. V roce 2014 produkční společnost Setha Rogena oznámila, že získala práva na scénář s názvem The Disaster Artist, který je založen na knize stejného jména, kterou napsal představitel Tommy's Room Greg Sestero. Produkce filmu, ve kterém hraje Jamese Franca jako Tommyho, začala v prosinci 2015 a skončila v lednu 2016. Film se setkal s mimořádně pozitivní kritickou odezvou a byl uveden v prosinci 2017. Na jihu od jihozápadu získal film standing ovation. V době psaní tohoto článku má film na Rotten Tomatoes 93% hodnocení schválení. Film vydělal u pokladny 30 milionů dolarů.

Nemovitost : Pokud se má věřit „The Disaster Artist“, Tommy vlastní byty v Hollywoodu a San Francisku. Hlavní nemovitostí, kterou jsme mohli najít ve veřejných záznamech, je komerční budova o rozloze 15 000 čtverečních metrů v San Francisku na 555 Beach Street. Budovu vlastní „Thomas P Wiseau Revocable Tr“. Budova má odhadovanou hodnotu 2–4 miliony USD v závislosti na tržních sazbách.

Dokumentární soudní spor : V květnu 2020 bylo Tommymu nařízeno zaplatit dvěma kanadským dokumentaristům náhradu škody ve výši 700 000 USD. Tvůrci doufali, že v roce 2017 uvedou v době vydání filmu „Disaster Artist“ neautorizovaný dokument o Wiseau s názvem „Room Full of Spoons“. Tommy získal soudní příkaz, který jim zabránil uvolnit dokument o obvinění z porušení autorských práv.

Tommy Wiseau Čistá hodnota

Tommy Wiseau

Čistá hodnota: 4 miliony dolarů
Datum narození: 3. října 1955 (65 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,74 m)
Profese: Filmový režisér, scenárista, herec, filmový producent, spisovatel
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse