Tomica Wright Čistá hodnota

Kolik stojí Tomica Wright Worth?

Čistá hodnota Tomica Wrighta: 5 milionů dolarů

Čisté jmění Tomica Wright: Tomica Wright je americká podnikatelka a producentka, která má čistou hodnotu 10 milionů dolarů. Tomica Wright se narodila v Los Angeles v Kalifornii v roce 1969. Vdala se za Eazy-E v roce 1995, pouhých 12 dní před jeho smrtí na HIV. Tomica a jejich děti tuto nákazu od Eazyho nedostali. V době jeho smrti měl Eazy hodnotu 8 milionů dolarů, z nichž všechny šly Tomici a jejich dětem. Tomica rychle převzal jeho společnost Ruthless Records. Tomica Wright se také přeměnila na výkonnou producentku filmů a televizních pořadů. Produkovala Bone Thugs-N-Harmony: Greatest Video Hits v roce 2002. Výkonná produkovala video Eazy-E: The Impact of a Legend v roce 2002. V roce 2015 produkovala film Straight Outta Compton. Straight Outta Compton vydělal v globální pokladně více než 200 milionů dolarů a další desítky milionů z pronájmu a prodeje DVD. Wright a Eazy-E měli dvě děti.

Bohatství Eazy-E

Existují zprávy, že Eazy-E měl během svého života hodnotu až 35 milionů dolarů. To mohla platit na absolutním vrcholu úspěchu NWA, když Ruthless Records vydělával přibližně 10 milionů dolarů měsíčně pouze na rekordních prodejích. Bohužel Eazyho bohaté výdaje a špatné obchodní návyky způsobily, že se jeho bohatství ke konci života ponořilo. Vlastnil sídlo v Calabasas v Kalifornii, které koupil za 1,1 milionu $ v roce 1991.

Tomica Wright Čistá hodnota

Tomica Wright

Čistá hodnota: 5 milionů $
Rod: ženský
Profese: Filmový producent, podnikatel
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse