Tom Selleck přináší svůj knír do „Las Vegas“

Některá zaměstnání prostě nemají vydržet. Například král popu. Nebo republikánský starší senátor z Idaha.

Pak je tu role majitele Montecita. Las Vegas jimi prochází tak, jak se Spinal Tap jednou chrlil přes bubeníky.

Tady v Montecitu mají naši majitelé kasin ve zvyku umírat, říká Gary Scott Thompson, tvůrce a výkonný producent dramatu, který se vrací do své páté sezóny dvouhodinovou epizodou v pátek (21:00, KVBC-TV, Channel 3). Jeden vyletěl ze střechy. Jednoho sežrala obří chobotnice. Ten první je ve vězení za zpronevěru nebo tak něco.Kurzy jsou posledním majitelem A.J. Cooper, chvíli se tu budu zdržovat. Je to bývalý mariňák, chovatel dobytka a miliardář naftový muž s více tajemstvím než O.J. Simpsonův golfový kamarád. Ještě důležitější je, že ho hraje Tom Freakin ‘Selleck.

Koncert v Las Vegas je teprve jeho druhým pravidelným série od Magnum, P.I. skončila v roce 1988. (Druhá, o 10 let později, byla jeho krátkodobá komedie Blíž.) Ale když hledáte náhradu Jamese Caana-který sérii opustil v březnu, aby se vrátil k tvorbě filmů-musíte přemýšlet velký.

Poté, co si nastražili mozek, Thompson říká: Moje žena, můj ředitel castingu a já, všichni najednou, řekli: „Tom Selleck.“ A pak jsem řekl: „Nikdy to neudělá. To je hloupé. Na co vůbec myslíme. ‘

O několik dní později byl Selleck v Thompsonově kanceláři na první ze 14 až 16 hodin schůzek. V té době Thompson ani nevěděl, jaká nová postava bude. Byl to opravdu pocit, říká. Myslím tím, že budete s někým trávit život následujících 10 až 12 měsíců, 24-7. Chcete vidět, jestli to sedí.

I heart radio koncert las vegas

Nakonec však Thompson říká, že to prostě přišlo na důvěru. Opravdu jen řekl: „Udělám tady skok víry a skočím dovnitř. Doufám, že víte, co děláte.“

Zatím to tak vypadá. Pokaždé, když se Selleck objeví na obrazovce, je to zvláštní. Pouhý pohled na něj je stále trochu surrealistický. Ale pak je jeho postavou heslo Všechno se může stát.

Cooper rád udržuje lidi v nerovnováze a ostatní postavy - včetně nového concierge, kterého hraje Camille Guaty z loňského filmu The Nine - stráví několik následujících měsíců snahou přijít na to, říká Thompson.

Hledám lidi, kteří uvažují trochu jinak, říká Cooper Dannymu (Josh Duhamel) poté, co vysvětlil, že chce zaplnit obrovskou díru, která byla ve finále minulé sezóny vhozena do Montecita, bowlingovou dráhou.

Série je také ve fázi přestavby. Kromě ztráty Caan vstupuje Las Vegas do své první sezóny bez Nikki Cox. Je to opravdu téměř znovuobjevení, říká Thompson o novém začátku show. Je to tak trochu oživení show.

kolik vydělává dan patrick za rok

A je velká šance, že na něj bude čekat nová dávka diváků. Začátkem tohoto měsíce začala společnost TNT vysílat reprízy série ve všední dny v 7:00 a v poledne, čímž ji vystavila novému publiku. A Duhamel trávil léto v divadlech v malém filmu s názvem Transformers.

Ale Selleck je stále nejlepší šancí přehlídky na oživení hodnocení. Ten muž je bona fide televizní ikona. A Thompson neztrácí čas tím, že ho znovu spojí s Magnumovými hvězdami Larry Manetti a Roger E. Mosley jako Cooperovi miliardářští kamarádi.

Přítel, kterého hraje Manetti - jehož Rick řídil Klub krále Kamehameha - proměnil jediné noční místo v impérium, zatímco přítel hrál Mosley - jehož T.C. letěl se sekáčkem s tou svůdnou oranžovo-žlutou a hnědou barvou-proměnil jedinou helikoptéru v mezinárodní leteckou skupinu.

Byla to zábava vidět ty tři pohromadě, říká Thompson, dlouholetý Magnum, P.I. fanoušek.

Počítám dny do epizody, naplánované na 26. října, i když je to druh kývnutí a kývnutí, který často vede lidi k opuštění Las Vegas. Společnost Boston Legal mezitím nedávno jela daleko táborovějšími příběhy k nominaci Emmy na nejlepší drama a vítězství nejlepšího herce pro Jamese Spadera. Jdi zjistit.

Bez ohledu na to Thompson říká, že značka neuctivosti v Las Vegas je tu, aby zůstala. A to zahrnuje pravděpodobnost dalšího nového místa pro Montecito, které se objevilo na více místech Stripu než Wayne Newton.

Některé záběry vrhly hotel naproti Luxoru, jiné naproti Harrah’s a objevily se na několika místech mezi nimi.

Jen to budeme dál hýbat, říká Thompson se smíchem, jen aby naštval lidi.

CHRISTOPHER LAWRENCELIFE NA DOTYKU