Tom Green Čistá hodnota

Kolik stojí Tom Green Worth?

Čistá hodnota Toma Greena: 5 milionů dolarů

Čistá hodnota Toma Greena: Tom Green je kanadský herec, rapper, spisovatel, komik, moderátor talk show, podcaster a mediální osobnost, který má čistou hodnotu 5 milionů dolarů. Komik, herec a rapový umělec Tom Green hrál v seriálu „The Tom Green Show“ na MTV v letech 1994 až 2000 a jeho restartu „The New Tom Green Show“. Objevil se mimo jiné ve filmech Freddy Got Fingered (2001), Road Trip (2000) a Charlie's Angels (2000).

Časný život a kariérní začátky: Michael Thomas Green, lépe známý jako Tom Green, se narodil v Pembroke v Ontariu v Kanadě 30. července 1971. Jeho matka Mary Jane pracovala jako komunikační konzultantka a jeho otec Richard Green byl analytik počítačových systémů jako stejně jako kapitán ve výslužbě. Vzhledem k času svého otce v armádě, Green vyrostl na základně kanadské armády poblíž Pembroke, CFB Petawawa, stejně jako v Ottawě. Navštěvoval Colonel By Secondary School a Cairine Wilson Secondary School, poté pokračoval v dalším vzdělávání na Algonquin College, kde studoval televizní vysílání a promoval v roce 1994.

Když mu bylo pouhých 15 let, Green začal hrát stand-up comedy v místních komediálních klubech. Nejpozoruhodnějším z těchto míst byl komediální klub Yuk Yuk. Pokračoval v tom a rezervoval koncerty na další dva a půl roku, až se jednou rozhodl zrušit rezervaci, aby se připojil ke své rapové skupině na cestě do New Yorku. Tato rapová skupina se jmenovala Organized Rhyme a rapoval pod aliasem „MC Bones“. Zažili menší, krátkodobý úspěch na počátku 90. let, kdy jejich singl „Check The O.R.“ byl nominován na cenu Juno v roce 1993 a ve skutečnosti vyhrál cenu MuchVibe za nejlepší rapové video v roce 1992. Navíc, když byl studentem na Algonquin College, hostil Green noční show na univerzitní stanici v Ottawě, OHUO. Spojil své síly se svým přítelem Glennem Humplikem a společně hostili „The Midnight Caller Show“, což byl podzemní hit kolem Ottawy.

Kariéra: V roce 1994 přistál Green se svou vlastní show „Tom Green Show“. Bylo to neplacené a vysílalo se na veřejně přístupnou televizi na Rogers Television 22 v regionu Ottawa. Každá epizoda byla dlouhá hodinu bez reklam a přehlídka vysílala 50 epizod v průběhu dvou sezón až do roku 1996. Sledovala formát varieté, kde Green navštívil hosty, a také pozval kapely, aby hrály před živým publikem. Některé předem nahrané segmenty byly také vysílány, obvykle s Greenovými žertíky na lidi, často na jeho vlastní rodiče Richard a Mary Jane. Poté, v říjnu 1996, show vysílala jednorázový pilot na CBC. To bylo dobře přijato, a následně byl sebrán The Comedy Network v Kanadě v roce 1997. S The Comedy Network, to vysílalo 26 epizod v průběhu dvou sezón. V lednu 1999 si MTV vysloužil „The Tom Green Show“ a začal si získávat popularitu jak ve Spojených státech, tak i mezinárodně v jiných zemích. Spoluautorem show byl Derek Harvie a hostil ji se svými dvěma dlouholetými přáteli Glennem Humplikem a Philem Girouxem. Stal se zvláště známým pro svou vlastní jedinečnou značku šokového humoru, s kontroverzními a / nebo šokujícími parodiemi, jako je předstírání, že humpuje mrtvého losa nebo pije mléko přímo sáním kravského dudlíku představeného v show.

(Foto: Frazer Harrison / Getty Images pro AFI)

Jeho rostoucí sláva mu pomohla získat mnoho dalších příležitostí. Například byl vybrán pro obálku časopisu Rolling Stone pro jejich vydání z 8. června 2000. Jeho diagnóza rakoviny varlat v březnu 2000 vedla k přestávce „The Tom Green Show“, využil však příležitosti a pracoval na dalších projektech souvisejících s jeho diagnózou. Psal, režíroval a hrál v hodinovém speciálu MTV „Tom Green Cancer Special“, který byl vysílán 23. května 2000. Dokumentoval jeho cestu k chirurgickému zákroku a získal si velké uznání za jeho zranitelnější stránku, kterou vylíčil . Stal se také hlasitým obhájcem povědomí o rakovině. Založil „Tom Green's Nuts Cancer Fund“, aby získal peníze na výzkum rakoviny, a zpíval píseň „Feel Your Balls“ na akci s tisíci studenty univerzity na Floridě, která byla určena vzdělávat lidi o rakovině varlat.

Po boji s rakovinou a zotavení si Green užíval rolí v několika hollywoodských filmech, jako například „Road Trip“ (2000), „Charlie's Angels“ (2000), „Freddy Got Fingered“ (2001) a „Stealing Harvard“. (2002). Kromě herectví napsal a režíroval film „Freddy Got Fingered“. Tento konkrétní film byl široce považován za jeden z nejhorších filmů roku a získal ocenění v pěti různých kategoriích v roce 2001 Golden Raspberry Awards (ocenění udělené nejhorším filmům). V polovině roku 2003 nabídla MTV Greenovi opět příležitost k vlastní show s názvem „The New Tom Green Show“. Přehlídka trvala jen jedenáct týdnů, než byla zrušena kvůli nízkému hodnocení. Od té doby pokračoval ve svých stand-up komediálních představeních a podílel se na mnoha dalších projektech. Mezi ně patří návrat k rapové hudbě, vydání několika alb, návrat k televizi a vystoupení na reality show jako „The Celebrity Apprentice“ a „Celebrity Big Brother“ a audio podcast „Tom Green Radio“.

Osobní život: V červenci 2000 se Green zasnoubil s herečkou Drew Barrymore. Zpočátku se setkali poté, co Barrymore pozval Greena, aby se objevil ve filmu „Charlieho andílci“, který také produkovala a kde také hrála. Vzali se v červenci 2001, v prosinci 2001 podali žádost o rozvod a v říjnu 2002 dokončili rozvod.

Nemovitost : V roce 2003 Tom zaplatil za dům v kalifornském Studio City 1,475 milionu dolarů. Tento dům uvedl na prodej v březnu 2021 za 2,3 milionu dolarů.

Tom Green Čistá hodnota

Tom Green

Čistá hodnota: 5 milionů $
Datum narození: 1971-07-30
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,9 m)
Profese: Komik, herec, filmový producent, filmový režisér, rapper, skladatel filmové hudby, televizní redaktor, střihač, scenárista, televizní producent
Státní příslušnost: Kanada
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse