Čistá hodnota malého Harrise

Kolik stojí Tiny Harris Worth?

Čistá hodnota malého Harrisa: 5 milionů dolarů

Čistá hodnota malého Harrise : Tameka Cottle, nejznámější pod uměleckým jménem Tiny Harris, je americká zpěvačka a televizní hvězda reality show, která má čistou hodnotu 5 milionů dolarů. Cottle se proslavila svým působením v kapele Xscape, multi-platinové vokální skupině R & B. Tameka má za sebou úspěchy v hitech jako 'No Scrubs' od legendární skupiny TLC a jedné z nich Ed Sheeran Největší hity, 'Shape of You'.

Cottle je nejen úžasná písničkářka, ale také fušovala do reality show jako Tiny and Toya a T.I. & Tiny: The Family Hustle ', oba hvězdy Tameka manžel, rapper T.I. a děti.

Časný život : Tameka Diane Harris se narodila 14. července 1975 v College Park ve státě Georgia. Matka Tameky, Diane Cottle, je kavkazská Američanka a její otec Charles 'Speedy' Pope je Američan Afričana. Otec Cottle spolu se svým strýcem Josephem Popem založili skupinu R & B s názvem „The Tams“, která v šedesátých letech dosáhla největšího úspěchu v žebříčku.

Kariéra : V roce 1992 navštěvovala Tameka střední školu múzických umění v Tri-Cities a zároveň vystupovala s kvartetem R & B známým jako Xscape. Jamie Dupri slyšel Xscape zpívat na jeho narozeninové oslavě v Atlantě ve státě Georgia a okamžitě je podepsal pod jeho novou nahrávací společností „So So Def Recordings“. Během Cottleho času ve skupině pomohla vytvořit tři platinová alba kapely: „Hummin“ Cummin „v„ Cha “,„ Off the Hook “a„ Traces of My Lipstick “. V rámci skupiny Xscape získala dvě „Soul Train Music Awards“ za „Nejlepší nové album R & B“. Získala také ‚A-Town Music Award 'za‚ nejlepší duo / skupinu'. Tameka také zpívala vokály pro Xscape pro šest z jejich největších hitů: 'Understanding', 'Do You Want To?', 'All I Need', 'Love's a Funny Thing,' 'My Little Secret' 'a' Am I Dreamin ',' Kromě svých příspěvků do své kapely nahrála také písně pro filmy jako 'Bad Boys', 'Soul Food', 'Love Jones' a 'Panther.' Xscape se rozpadli v roce 1998 po vydání jejich třetího alba „Traces of My Lipstick“.

Navzdory rozloučení Xscape tím Cottleovy úspěchy nekončí. Tameka se spojila s bývalým členem Xscape Kandi Burruss pomoci napsat legendární hit TLC „No Scrubs“. Po tomto úspěchu následovali Cottle a Burruss, kteří v roce 2000 získali cenu Grammy za „nejlepší píseň R & B“. Cottle a Burruss mají také kredity za psaní světoznámé písně „Shape of You“ od Eda Sheerana.

Tameka má mnoho dalších úspěchů, například členství v „Americké skladatelské společnosti“, ocenění „Autoři a vydavatelé“ v kategoriích R&B a Pop Music za „No Scrubs“ spolu s cenou „ASCAP Rap“ za ni práce na trati „No Pigeons“ od Sporty Thievze. Cottle také spolupracoval s dalšími velmi úspěšnými umělci jako Bow Wow, T.I., Lil 'Kim a 8Ball & MJG. Po pětileté pauze se Tameka znovu se sestrami LaTouchou a Tamekou Scottovou vydala k vydání dalšího alba Xscape s názvem „Unchained“, přičemž do skupiny přidala i Kieshu Miles. Xscape vydal singl „What's Up“ v roce 2005.

Cottle se zúčastnil projektu s Kieshou Milesem, který spojil hudební trio s názvem „OMG Girlz“. Tamekova dcera Zonnique je součástí trojice. Cottle, její rodina a OMG Girlz se objevily v hudebním videu T.I. k písni „Hello“.

Nejen, že je známá na hudební scéně, ale Tameka Cottle se proslavila také v televizi. Cottle měla vlastní televizní reality show s názvem 'Tina and Toya', v níž hrála exmanželka Lil 'Wayne, Antonia' Tonya 'Wright. Přehlídka debutovala v červnu 2009.

Cottle se vrátila na hudební scénu 22. července 2014 pod svým novým názvem „Pretty Hustle“ a vydala svůj první sólový singl „What Fuck You Gon Do?“ Singl dosáhl čísla 5 na žebříčcích iTunes R & B / Soul a stal se jedničkou v těchto kategoriích za méně než 24 hodin od jeho vydání. Cottle si vzala čas na promo akci Xscape EP, aby strávila čas s Heiress, svou roční dcerou.

Tameka

(Foto Bennett Raglin / Getty Images)

Osobní život : Tameka Cottle poprvé začala chodit s rapperem Cliffordem Josephem Harrisem Jr., známějším pod uměleckým jménem T.I. v roce 2001. Pár se později oženil 30. července 2010 v Miami Beach na Floridě. Tameka a T.I. měli svého prvního syna, krále Harrise, 25. srpna 2004. Svého druhého syna, Philant Harris, přivítali na světě 16. května 2008. V březnu 2016 porodila Tameka dceru, dědičku Dianu Harrisovou. Bohužel v roce 2007, kvůli šestiměsíčnímu komplikovanému těhotenství, se Cottleina první dcera narodila mrtvá. Tameka má starší dceru z předchozího vztahu s Zonnie 'Zeboe' Pullins. Cottlin otec, Charles Pope, zemřel 11. července 2013, ve věku 76 let po náročném boji s Alzheimerovou chorobou.

Po šesti letech manželství podala Tameka žádost o rozvod s T.I. v prosinci 2016. Ale poté, co strávili nějaký čas se svou skupinou Xscape, se pár rozhodl pokusit se uzdravit jejich manželství. A s tím Cottle uvedl, že „rozvod je pryč.“

Legální problémy : Poté, co se zastavila policie v Los Angeles, Tamera a T.I. byli zatčeni 1. září 2010. Policie uvedla, že z vnitřku vozidla, do kterého pár vjížděl, vycházel zápach spálené marihuany. Policie zjistila, že Cottle a její manžel byli v majetku droga známá jako extáze. Poslali kauci 10 000 $.

Čistá hodnota malého Harrise

Tameka Cottle

Čistá hodnota: 5 milionů $
Datum narození: 14. července 1975 (45 let)
Rod: ženský
Výška: 4 ft 11 v (1,5 m)
Profese: Zpěvák, písničkář, televizní osobnost, televizní producent, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse