Studentští kuchaři se snažili vařit s profesionály v seriálech YouTube

Kulinářští studenti na kariérní a technické akademii okresu Clark County School District. (Michael Hadobas)Kulinářští studenti na kariérní a technické akademii okresu Clark County School District. (Michael Hadobas)

Create a Change, nezisková organizace, která propaguje zdravý život dětí a rodin, hledá kulinářské studenty Clark County School District, aby se zúčastnili nové série vaření na YouTube.

Každá epizoda The Future Chef Show představí studentského kuchaře a místního kuchaře, který vaří s dětmi v šéfkuchařské restauraci a učí rodiny připravovat zdravá a dostupná jídla. Všichni studenti středních škol zapsaní do kulinářské třídy CCSD jsou pozváni, aby se přihlásili do 12. října zasláním receptu, fotografie a videa na bit.ly/FutureChefs2020.

Přihlášky bude posuzovat panel místních kuchařů sestavený Gary LaMorte z Honest Hospitality, včetně Sparrow + Wolf’s Brian Howard a Chris Decker z Metro Pizza.Vítězové budou vyhlášeni první týden v listopadu. Přehlídka se začne točit později ten měsíc a premiéra se očekává v prosinci.