Čistá hodnota Stevena Seagala

Kolik stojí Steven Seagal Worth?

Čistá hodnota Stevena Seagala: 16 milionů dolarů

Čistá hodnota Stevena Seagala: Steven Seagal je americký válečný umělec, hvězda akčních filmů, scenárista, producent a hudebník, který má čistou hodnotu 16 milionů dolarů. Čisté jmění získal jako jedna z největších hvězd akčních filmů 80. a 90. let.

Časný život a bojová umění: Steven Frederic Seagal se narodil 10. dubna 1952 v Lansingu v Michiganu. Když mu bylo pět let, přestěhoval se s rodiči Patricií a Samuelem do Fullertonu v Kalifornii. Navštěvoval střední školu v Buena Park v Buena Parku v Kalifornii a v letech 1970 až 1971 pokračoval ve vzdělávání na Fullerton College.

Už jako dítě začal studovat bojová umění, cvičil karate Shito-ryu a aikido. Na podporu přátelského japonského spolupracovníka v dojo Garden Grove navštívil Seagal poprvé Japonsko, když mu bylo sedmnáct. V roce 1974 se seznámil s Miyako Fujitani, dcerou osackého mistra aikida, který učil aikido v Los Angeles. Miyako byl také černý pás druhého stupně. Seagal se s ní přestěhovala do Japonska, když se rozhodla vrátit do Ósaky, kde učil na škole ve vlastnictví její rodiny (často se uvádí, že byl prvním Asijcem, který otevřel dojo v Japonsku).

Nejprve se vrátil do Taosu v Novém Mexiku, kde si se studentem Craigem Dunnem otevřel dojo, než se vrátil do Japonska. Jeho druhý návrat do Spojených států byl v roce 1983, kdy si ve West Hollywood v Kalifornii otevřel aikido dojo se studentem Haruo Matsuoka. Rozešli se v roce 1997.

Herecká kariéra: Zatímco Seagal nechal své partnery odpovědné za dojo, která společně otevřeli, začal se věnovat i dalším podnikům, jedním z nich byly hollywoodské akční filmy. Seagal začal navazovat důležité hollywoodské kontakty, které mu pomohly získat zaměstnání jako koordinátor bojových umění pro filmy „Výzva“ a „Nikdy už neříkej nikdy“. Poprvé hrál ve filmu „Nad zákonem“, který režíroval Andrew Davis a který byl uveden v roce 1988. Byl úspěšný a vydal další filmy „Hard to Kill“ (1990), „Marked for Death“ (Marked for Death) ( 1990) a „Out for Justice“ (1991). Všechny tyto úspěchy byly pokladny a pomohly upevnit jeho postavení akčního hrdiny. Jeho hlavní průlom přišel s filmem Under Siege z roku 1992, který také režíroval Andrew Davis. Film by celosvětově vydělal 156,4 milionu dolarů. V roce 1994 Seagal debutoval jako režisér filmem „Na smrtící zemi“. Film (ve kterém si také zahrál) byl pro něj odchodem, protože se těžce zabýval duchovními a ekologickými problémy. To bylo kritiky špatně přijato, ale Seagal to považuje za důležitý okamžik v jeho kariéře.

Pokračoval ve své filmové kariéře v návaznosti na jeho nejúspěšnější film Under Siege z roku 1995 Under Siege 2: Dark Territory. Mezi další filmy, na kterých pracoval na konci 90. let, patří například „Executive Decision“ (1996), „The Glimmer Man“ (1996) a „Fire Down Below“ (1997). S filmem The Patriot z roku 1998, který produkoval ze svých vlastních peněz, natočil na farmě Montana a v jeho blízkosti. Pokračoval v práci ve formátu direct-to-video a s jedinou výjimkou „Machete“ (2010) byla veškerá jeho filmová tvorba od konce roku 2001 v Severní Americe uvedena jako direct-to-video (DTV). On je také často připočítán jako producent a občas scenárista u mnoha z těchto filmů DTV, jako například „Belly of the Beast“ (2003), „Out of Reach“ (2004), „Black Dawn“ (2005), 'Submerged' (2005), 'Urban Justice' (2007), 'Kill Switch' (2008), 'Pistol Whipped' (2008), 'Against the Dark' (2009), 'Driven to Kill' (2009), ' Dangerous Man '(2009),' The Keeper '(2009) a' Born to Raise Hell '(2010).

Další projekty: Kromě své filmové kariéry se Seagal objevil také v televizi. V roce 2009 hrál v televizním seriálu reality show A&E Steven Seagal: Lawman a v roce 2011 také produkoval a hrál v 13 epizodách seriálu „True Justice“. Seagal, který hraje na kytaru, si také užíval hudební kariéry, jeho písně byly uvedeny v několika jeho filmech. Vydal dvě alba, která obsahovala písně s umělci jako Stevie Wonder a Tony Rebel.

Seagal je zakladatelem společnosti Seagal Enterprises. Společnost uvedla na trh energetický nápoj „Lightning Bolt od Stevena Seagala“ v roce 2005, ačkoli byl nyní ukončen. On také prodával produkty, jako je voda po holení a řada nožů. Do nově vzniklého ruského výrobce střelných zbraní ORSIS nastoupil v roce 2013, propagoval společnost a také za ně loboval za zmírnění dovozních omezení USA pro ruské sportovní střelné zbraně.

Osobní život: Kromě svého amerického občanství má Seagal také srbské a ruské občanství. Vlastní několik nemovitostí, mimo jiné v Louisianě, Coloradu a Kalifornii. Seagal má celkem sedm dětí ze čtyř různých vztahů. Spolu s první manželkou Miyako Fujitani má dvě děti. Rozvedli se poté, co ji Seagal opustil v Japonsku a přestěhovali se zpět do Spojených států. Po jeho rozvodu s Fujitani byl krátce ženatý s herečkou Adrienne La Russa v roce 1984, ale manželství bylo v témže roce zrušeno. Herečka Kelly LeBrock porodila svou dceru na začátku roku 1987 a pár se oženil později v tomto roce. Před rozvodem v roce 1994 měli další dvě děti. Později se oženil s mongolskou tanečnicí Erdenetuya „Elle“ Batsukh a společně mají jednoho syna.

Na začátku roku 2018 se Seagal připojil ke svým účtům na sociálních médiích, aby dal svým následovníkům vědět o kryptoměně zvané „Bitcoiin2Gen“. Bohužel neprozradil, že mu bylo „přislíbeno“ 250 000 $ v hotovosti plus dalších 750 000 $ Bitcoiin2Gen na podporu IPO kryptoměny, což je velké ne-ne pro Americkou komisi pro cenné papíry (SEC). Po setkání s regulačními orgány Seagal souhlasil se zaplacením pokuty ve výši 157 000 USD plus dalších 157 000 USD v penále, aniž by skutečně obvinění SEC „přiznal nebo popřel“. Rovněž souhlasil, že po dobu tří let nebude na sociálních médiích propagovat žádné kryptoměny ani cenné papíry.

Čistá hodnota Stevena Seagala

Steven Seagal

Čistá hodnota: 16 milionů $
Datum narození: 10.04.1952 (68 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,93 m)
Profese: Herec, filmový producent, scenárista, podnikatel, bojový umělec, šerif, televizní producent, hudebník
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse