Steve Harvey Čistá hodnota

Kolik stojí Steve Harvey?

Steve Harvey Čistá hodnota: 200 milionů $

Plat Steva Harveye

45 milionů $

Čistá hodnota a plat Steve Harvey: Steve Harvey je americký komik, podnikatel, oceňovaný hostitel show a bavič, který má čistou hodnotu 200 milionů dolarů. On je známý jako hostitel 'The Steve Harvey Morning Show', stejně jako populární herní show 'Family Feud' a 'Celebrity Family Feud'.

Časný život a kariéra v komedii: Broderick Stephen Harvey se narodil 17. ledna 1957 ve Welchu v Západní Virginii. Jeho rodina se později přestěhovala do Clevelandu ve státě Ohio, kde v roce 1974 absolvoval střední školu v Glenville. Navštěvoval Kent State University a později West Virginia University. Pracoval od boxera, prodavače aut a pojišťovacích agentů až po čističe koberců a poštovní doručovatele. Do komedie se poprvé pustil 8. října 1985, kdy účinkoval v komediálním klubu Hilarities v Clevelandu ve státě Ohio. Během své rané kariéry nebyl Harvey po dobu 80 let bez domova tři roky bez domova, během nichž spal ve svém Fordu z roku 1976, když koncerty, ve kterých vystupoval, neposkytovaly hotel.

Jako finalista druhého ročníku Národního komediálního hledání Johnnie Walkera v roce 1990 přistál Harvey jako hostitel televizní show „Je to Showtime u Apolla“. Pokračoval v sólové komedii a v roce 1997 se vydal na turné Kings of Comedy s Cedric the Entertainer, D.L. Hughley a Bernie Mac. Toto turné je jedním z nejlépe vydělávajících komediálních turné všech dob, v letech 1997 a 1998 vydělal 37 milionů dolarů. Od svého úspěchu a uznání jako komiksu získal příležitosti, jako je hlavní role v pořadu ABC „Já a chlapci“ ( 1994) vlastní show v síti WB, The Steve Harvey Show (1996-2002), The Steve Harvey Morning Show, rozhlasový pořad ve všední den, který hostuje od roku 2000, a role ve filmech jako The Fighting Temptations ( 2003) a „Láska nestojí nic (2003). V roce 2006 vydal stand-up speciální „Steven Harvey: Don't Trip… He Ain't Through with Me Yet“.

Rodinný spor a hostování: 2. srpna 2012, Harvey předvedl svou poslední stand-up show na MGM Grand v Las Vegas a ukončil svou 27letou kariéru stand-up komika. Kromě své komediální kariéry však Harvey zaznamenal mnoho úspěchů ve svých různých dalších projektech.

Možná ještě více než jako komik, Harvey je známý jako dynamický a poutavý hostitel. V roce 2010 začal Harvey pořádat herní show „Family Feud“. Jeho po sobě jdoucí působení v roli hostitele je také nejdelší ze všech předchozích hostitelů show. Spin-off, 'Celebrity Family Feud', také hostí Harvey. Dosáhl moderní proslulosti díky YouTube a mnoha virálním videům ukazujícím jeho reakce na účastníky „Family Feud“ a jejich nevhodné nebo nesprávné odpovědi. V roce 2013 byl nominován na cenu Outstanding Talk Show Host and Outstanding Game Show Host Daytime Emmy Awards, první host s dvojnásobnou nominací. Ve stejném roce získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

V roce 2015 hostil Harvey soutěž Miss Universe 2015 v Las Vegas. Navzdory své chybě, kdy jako vítěz označil prváka, a několik minut poté, co byla korunována, oznámil, že si výsledky přečetl nesprávně, pokračoval v pořádání soutěže Miss Universe v letech 2016, 2017 a 2018.

Steve Harvey Čistá hodnota

Frazer Harrison / Getty Images

Steve Harvey Plat : Mezi červnem 2017 a červnem 2018 vydělal Steve Harvey ze svých různých snah 45 milionů dolarů. Stejnou částku získal mezi červnem 2018 a červnem 2019.

Kolik Steve Harvey vydělává na Family Feud? Z jeho průměrného ročního platu zhruba 45 milionů dolarů pochází alespoň 10 milionů z jeho hostitelských povinností v Family Feud. Dalších 20 milionů dolarů pochází z jeho povinností v oblasti rozhlasového hostování.

Další obchodní aktivity: Mezi další podniky, které Harvey zapojil, patří vydání knihy „Act Like a Lady, Think Like a Man“ v roce 2009, která inspirovala filmový soubor „Think Like a Man“ z roku 2012. Verze knihy v pevné vazbě strávila 64 týdnů na seznamu bestsellerů New York Times. Vydal také knihy „Straight Talk, No Chaser“ (2010), „Act Like A Success“ (2014) a „Jump: Take the Leap of Faith to Achieve Your Life of hojnosti“ (2016). V roce 2014 dále spustil seznamovací web Delightful ve společném podniku s IAC. Spolu s Ellen DeGeneresovou spoluvytvářel Harvey v roce 2016 show „Little Big Shots“, kterou také hostoval do roku 2019.

V roce 2017 spojil Harvey všechny své obchodní podniky pod vedením Stevena Harveye Global (SHG). Pod SHG je jeho produkční společnost East One Twelve, stejně jako společnost Harvey Events, vedená jeho dcerou Morgan a jejím manželem. SHG také vlastní práva na mezinárodní verze „Family Feud“ a ohlašuje africkou verzi show pro rok 2020. Pokračoval ve svých různých obchodních projektech v rámci SHG, včetně zahájení každoročního festivalu Sand and Soul Festival v roce 2017. s živou hudbou, komedií a relací otázek a odpovědí se samotným Harveyem.

Osobní život: Harvey byl ženatý třikrát. Jeho současnou manželkou je Marjorie Bridges, s níž se oženil v roce 2007. Má celkem 7 dětí, tři z prvního manželství, jedno z druhého manželství, a Marjorie má tři děti, které adoptoval, když se pár vzal. Spolu s Marjorie založil The Steve and Marjorie Harvey Foundation, která se zaměřuje na dosah mládeže a vzdělávání.

Nemovitost: V únoru 2018 si Steve a Marjorie pronajali velké sídlo v uzavřené komunitě v Beverly Parku, která se nachází na vrcholu Beverly Hills v Kalifornii. Dům o rozloze 12 000 čtverečních stop, který se rozkládá na necelých 2 akrech, byl najednou uveden na pronájem za 125 000 USD ZA MĚSÍC, ale Harveyovi se podařilo promluvit s vlastníky až na 110 000 $ měsíčně. To činí nájemné přibližně 1,3 milionu dolarů ročně. Na jednom místě v roce 2007 byl dům uveden na prodej za 23,5 milionu $.

Mimo Los Angeles vlastní Steve Harvey sídlo v Atlantě o rozloze 9 000 čtverečních stop, které bylo zakoupeno v roce 2010 za 3,4 milionu dolarů, a stejně velké sídlo mimo texaský Dallas, které leží na 4 akrech. V roce 2013 Steve koupil dům o rozloze 5 500 čtverečních stop v Chicagu v 88. patře společnosti Trump International. V roce 2018 tuto nemovitost prodal za 7,7 milionu dolarů.

V květnu 2020 Steve zaplatil 15 milionů dolarů za získání jednorázového sídla Tylera Perryho v Atlantě. Obytný dům o rozloze 35 000 čtverečních stop sedí na 17 akrech. Tyler dům koupil v roce 2017, nalil miliony na renovace a v roce 2016 jej prodal evangelistovi jménem David Turner za 17,5 milionu dolarů. Zdá se, že Turner v domácnosti utrpěl ztrátu 2,5 milionu dolarů.

souhrn : Čisté jmění Steva Harveye je 200 milionů $. Dohlíží na mediální impérium, které zahrnuje rádio, televizi, oblečení, knihy a další. V typickém roce vydělává 45 milionů dolarů z různých zaměstnání, včetně 10 milionů dolarů za hostování Family Feud.

Steve Harvey Čistá hodnota

Steve Harvey

Čistá hodnota: 200 milionů $
Plat: 45 milionů $
Datum narození: 17.01.1957 (64 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,88 m)
Profese: Herec, komik, bavič, filmový producent, scenárista, osobnost rádia, autor, osobnost televize, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse