Steve Austin Čistá hodnota

Kolik stojí Steve Austin Worth?

Čistá hodnota Steva Austina: 30 milionů dolarů

Čistá hodnota Steva Austina: „Stone Cold“ Steve Austin je americký herec, producent a profesionální zápasník v důchodu, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Je šestinásobným mistrem světa a získal tři Royal Rumbles, mimo jiné tituly při práci profesionálního zápasníka.

Časný život: Narodil se Steven James Anderson v Austinu v Texasu 18. prosince 1964. Později si změnil jméno na Steven James Williams a vzal si příjmení svého nevlastního otce, ale je známější pod svým původním jménem Stone Cold Steve Austin. Jeho rodiče, James a Beverly Anderson (rozená Harrison), se rozvedli, když mu bylo asi rok. Jeho matka se následně přestěhovala do Edny v Texasu a v roce 1968 se provdala za Kena Williamse. Má tři bratry a sestru. Po absolvování střední školy v Edně navštěvoval Junior College ve Wharton County na fotbalovém stipendiu, poté získal plné stipendium na University of North Texas.

Kariéra wrestlingu: Austin se připojil k Dallas Sportatorium poté, co se rozhodl stát se zápasníkem, kde ho trénoval Chris Adams. Adams ho trénoval v technických pohybech, ale nenaučil ho o kayfabe nebo podnikání. O těchto aspektech wrestlingu se dozvěděl od Tonyho Falka, rozhodčího při jeho debutu v roce 1989 v televizním zápase World Class Championship Wrestling (WCCW) proti Frogmanu LeBlancovi. Zpočátku pracoval pod svým skutečným jménem. Memphis Booker Dutch Mantell je ten, kdo mu dal jméno Steve Austin, když se WCCW spojil s kontinentální zápasovou asociací (CWA) do zápasnické asociace Spojených států (USWA). Hlavním důvodem změny jeho jména bylo vyhnout se záměně s v té době populárním zápasníkem, '' Smrt Steve Williams.

V roce 1990 Austin opustil USWA a v následujícím roce si povzdechl zápasem mistrů světa (WCW). Když ho jeho „dobrák“ osobnost nikam nedostal, přijal jméno „Ohromující Steve Austin“. Debutoval na mistrovství světa v zápasech (WCW) v roce 1991. Austin byl spárován s Vivacious Veronica jako jeho komorník (osoba, která doprovází zápasníka do ringu), kterého později nahradila Jeannie Adams, známá také jako „Lady Blossom“. 3. června 1991 Austin porazil Bobbyho Eatona na svém prvním WCW World Television Championship a připojil se k nebezpečné alianci Paula E. Dangerously. 27. dubna 1992 prohrál mistrovství světa WCW v televizi s Barrym Windhamem, ale titul získal 23. května téhož roku a dlouho si užíval vlády jako šampion, než 2. září ztratil titul Rickymu Steamboatovi. Krátce nato se The Dangerous Alliance rozpadla.

V lednu 1993 vytvořil Austin značkový tým s Brianem Pillmanem s názvem The Hollywood Blonds. Jejich tým vyhrál 3. března sjednocené mistrovství světa značkových týmů NWA a WCW a držel titul po dobu pěti měsíců. Bude držet WCW United States Heavyweight šampionát dvakrát, vyhrál jej jednou v prosinci 1993 a znovu v srpnu 1994, kdy získal titul propadá poté, co jeho soupeř Ricky Steamboat nebyl schopen zápasit kvůli zranění zad. Druhou vládu s titulem si však užíval jen několik minut poté, co ho v zápase, který trval pouhých třicet pět sekund, porazil náhradník Steamboatu Jim Duggan. V červnu 1995 viceprezident WCW Eric Bischoff vyhodil Austina, protože ho neviděl jako obchodovatelného zápasníka.

V té době se Austin stále zotavoval ze zranění tricepsu, takže nemohl zápasit. Paul Heyman z Extreme Championship Wrestling (ECW) ho najal, aby místo toho dělal rozhovory v kruhu. Během ECW vyvinul Austin svou osobnost „Stone Cold“. Poté se připojil ke Světové zápasnické federaci (WWF) na konci roku 1995 poté, co Kevin Nash a Jim Ross přesvědčili majitele WWF Vince McMahona, aby ho najal. Austin poté debutoval na WWF v epizodě „Raw“ z 8. ledna 1996, kde mu bylo uděleno Million Dollar Championship. Jeho skutečný vzestup ke slávě začal na turnaji King of the Ring v roce 1996, který vyhrál tím, že porazil Jake 'The Snake' Roberts. Po zápase Austin zesměšňoval Robertsovo zobrazení znovuzrozeného křesťana svou dnes již ikonickou frází „Austin 3:16“ (hra o biblickém verši Janovi 3:16). Tato fráze se nakonec stala jednou z nejpopulárnějších v historii wrestlingu a byla jedním z nejprodávanějších triček v historii zboží WWE. Jako „Stone Cold Steve Austin“ byl jeho podpis označen jako „Stone Cold Stunner“. V letech 1995 až 1999 Austin vyhrál čtyři federační šampionáty a řadu dalších značkových týmů a individuálních titulů. Podílel se také na sváru s Vincem McMahonem.

Moses Robinson / Getty Images

Oficiálně odešel ze zápasu v březnu 2003, ačkoli se nadále objevuje v programování zápasů v rolích bez wrestlingu, mimo jiné jako rozhodčí. V letech 2003 až 2004 byl uváděn jako generální ředitel a šerif společnosti Raw.

Televize a herectví: Austin účinkuje ve filmech jako „Nejdelší dvůr: (2005),„ Odsouzený “(2007) a„ Postradatelní “(2010). Je také úspěšným hostitelem televizní reality show, kde v letech 2012 až 2016 hostil show CMT „Redneck Island“ a od roku 2014 do roku 2017 vlastní soutěžní show „Steve Austin's Broken Skull Challenge“.

Osobní život: Steve Austin byl ženatý čtyřikrát. Jeho první manželství s Kathy Burrhusovou trvalo od roku 1990 do roku 1992. Austin se oženil s Jeannie Clarkovou (aka Lady Blossom) v roce 1992. Rozvedli se v roce 1999. Mají spolu dvě dcery, Stephanie a Cassidy. Byl ženatý s Debrou Marshallovou v letech 2000 až 2003. V roce 2009 se oženil s Kristin Feresovou.

Nemovitost : Austin a jeho čtvrtá manželka Kristin si rozdělili čas mezi ranč v Nevadě (pojmenovaný Broken Skull Ranch 2.0) a domov v Marina Del Rey v Kalifornii. Vlastně vlastní dva domovy vedle sebe v Marina Del Rey. První nemovitost, kterou koupil kolem roku 2009. V roce 2017 koupil sousední dům za 1,49 milionu dolarů v rámci mimotržní transakce.

Steve Austin Čistá hodnota

Stone Cold Steve Austin

Čistá hodnota: 30 milionů $
Datum narození: 18.prosince 1964 (56 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,88 m)
Profese: Wrestler, herec, filmový producent, televizní producent
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse