Stephen Colbert Čistá hodnota

Kolik stojí Stephen Colbert Worth?

Čistá hodnota Stephena Colberta: 75 milionů $

Plat Stephena Colberta

15 milionů $

Čistá hodnota a plat Stephen Colbert: Stephen Colbert je americký komik, spisovatel, herec, autor a moderátor talk show, který má čistou hodnotu 75 milionů $. On je nejlépe známý pro bytí hostitel Comedy Central show ‚The Colbert Report 'od roku 2005 do roku 2014, a CBS talk program‚ The Late Show with Stephen Colbert' začíná v roce 2015.

Plat a smlouva : V prvních několika sezónách The Late Show byl Stephenův roční plat 6 milionů dolarů. V říjnu 2019 podepsal prodloužení smlouvy se společností CBS Corp, která ho udržuje v síti přinejmenším do roku 2023. Díky nové smlouvě se jeho roční plat zvýšil na 15 milionů dolarů.

Časný život a kariérní začátky: Stephen Tyrone Colbert se narodil ve Washingtonu, DC, 13. května 1964. Je nejmladším z 11 dětí. Raná léta strávil v Bethesdě v Marylandu, ale rodina se později přestěhovala na James Island v Jižní Karolíně. Jeho otec, James William Colbert Jr., a jeho dva bratři, Peter a Paul, zahynuli při nehodě společnosti Eastern Air Lines Flight 212 11. září 1974. Po havárii jeho matka rodinu přestěhovala do Charlestonu v Jižní Karolíně.

Colbert navštěvoval biskupskou školu Porter-Gaud v Charlestonu, kde se účastnil několika školních her. Zpočátku chtěl studovat mořskou biologii, ale utrpěl poškození vnitřního ucha během chirurgického zákroku k opravě perforovaného ušního bubínku. Výsledkem bylo, že ohluchl na pravé ucho a nebyl schopen pokračovat v kariéře, která vyžadovala potápění. Nakonec se v roce 1982 zapsal na Hampden-Sydney College ve Virginii, kde se specializoval na filozofii a pokračoval v hraní her. Colbert přestoupil na Northwestern University v roce 1984 jako divadelní major, kde studoval výkon, kterou ukončil v roce 1986.

Zatímco v Northwestern, začal provádět improvizaci, a to jak na akademické půdě jako součást týmu No Fun Mud Piranhas, stejně jako v Annoyance Theatre v Chicagu. Po promoci mu přítel nabídl práci v Chicagu v Second City, kde odpovídal na telefony a prodával suvenýry, a také se přihlásil na bezplatné improvizační kurzy nabízené zaměstnancům. Poté byl najat, aby vystoupil s cestovní společností Second City, kde se setkal s Amy Sedaris a Paul Dinello.

Poté, co jim byla nabídnuta příležitost vytvořit televizní seriál pro HBO Downtown Productions, Colbert opustil Second City a vydal se se Sedarisem a Dinellem do New Yorku. Společně pracovali na komediální show „Exit 57“, která byla vysílána na Comedy Central v letech 1995 až 1996. Colbert pokračoval v práci na show jako „The Dana Carvey Show“, „Saturday Night Live“ a „Good Morning America“. „buď jako člen obsazení nebo jako spisovatel. Pracoval také jako konzultant skriptů pro VH1 a MTV.

Televizní kariéra: Colbert se setkal s producentkou „The Daily Show“ Madeline Smithbergovou během práce na „Good Morning America“ a ona ho najala na zkoušku v roce 1997. Zároveň byla jeho show „Strangers with Candy“, na které pracoval se Sedarisem a Dinello, si jej v roce 1998 vzala Comedy Central, takže Colbert přijal omezenou roli v „The Daily Show“, aby pracoval na „Strangers with Candy“ (1999 - 2000). Colbert si i nadále získával popularitu díky svým zprávám o „The Daily Show“, kde si pro sebe jako korespondenta vytvořil postavu, která je trochu hloupá. Jako spisovatel v The Daily Show vyhrál tři ceny Emmy v letech 2004, 2005 a 2006.

V návaznosti na popularitu „The Daily Show“ zahájil Colbert v říjnu 2005 vlastní spin-off show „The Colbert Report“, v níž pokračoval až do prosince 2014. Jeho postava jako hosta „The Colbert Report“ byla obecně považována za být pokračováním postavy, kterou vybudoval na „The Daily Show“, politicky konzervativním pravicovém vědátorovi. „Zprávu“ společně vytvořili Colbert s Jonem Stewartem a Benem Karlinem a získali cenu Emmy a Peabody Award.

V dubnu 2014 CBS oznámila, že Colbert bude nástupcem Davida Lettermana jako hostitele „The Late Show“, jakmile Letterman odešel do důchodu. Debutoval jako hostitel 8. září 2015 a jeho prvním hostem byl George Clooney. V návaznosti na své předchozí zkušenosti s „The Daily Show“ a „The Colbert Report“ má v rámci Colberta „The Late Show“ političtější zaměření než v případě Lettermana.

Matt Winkelmeyer / Getty Images

Další projekty: Mimo televizi se Colbert podílel na mnoha dalších činnostech a projektech. Byl uváděným konferenciérem večeře Asociace korespondentů Bílého domu 2006. Vystupoval povahově a svou konzervativní osobnost směroval z filmu „The Colbert Report“, když satirizoval administrativu George W. Bushe a tiskový sbor Bílého domu. Ačkoli se jeho vystoupení na samotné akci setkalo s tichem, video z jeho vystoupení se stalo senzací internetu a médií a hodnocení „The Colbert Report“ vzrostlo v týdnu po události o 37%.

Colbert je také spoluautorem satirického románu „Wigfield: The Can-Do Town That Just May Not“ (2003) spolu s dlouholetými spolupracovníky Sedarisem a Dinellem. Hostoval také v představeních jako „Curb Your Enthusiasm“, „Spin City“ a „Law & Order: Criminal Intent“, stejně jako ve vedlejší roli ve filmu „Bewitched“ (2005). Colbert také vyjádřil postavy na výstavách jako 'The Venture Bros.', 'Crank Yankers', 'American Dad!' a „Simpsonovi“. Kromě toho vydal na Comedy Central speciální vánoční komedii „A Colbert Christmas: The Greatest Gift of All!“ (Listopad 2008),

Osobní život: Colbert je ženatý s Evelyn 'Evie' McGee-Colbertovou od roku 1993. Společně mají tři děti, Madeleine (nar. 1995), Peter (nar. 1998) a John (nar. 2002). Rodina žije v Montclairu v New Jersey. Je to sám sebe identifikovaný demokrat a praktikující římský katolík. Je také vysvěceným ministrem v církevním klášteře Universal Life.

Stephen Colbert Čistá hodnota

Stephen Colbert

Čistá hodnota: 75 milionů $
Plat: 15 milionů $
Datum narození: 13. května 1964 (56 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 11 v (1,81 m)
Profese: Komik, herec, spisovatel, hostitel televizní show, osobnost televize, moderátor, scenárista, televizní producent, filmový producent, satirik
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse