Stephen A. Smith

 Stephen A. Smith 20 dolarů Milión plat: 8 milionů dolarů
: 20 milionů dolarů
plat: 8 milionů dolarů
Datum narození 14. října 1967 (55 let)
Místo narození New York City
Rod mužský
Výška 6 stop (1,85 m)
Profese Moderátor talk show, moderátor, basketbalista, sportovní komentátor, novinář
Národnost Spojené státy americké

💰 Porovnejte Stephena A. Smithe

Jaký je Stephen A. Smith a plat?

Stephen A. Smith je americká sportovní mediální postava, která má čisté jmění 20 milionů dolarů. Stephen A. Smith je nejlépe známý pro své vystoupení v různých programech ESPN. Je také spisovatelem a přispívá na webové stránky ESPN a The Philadelphia Inquirer . Talk radio je další oblastí, ve které Stephen A. Smith zaznamenal značný úspěch. Kromě toho Smith vystupoval jako herec v různých filmech, obvykle zastával portrétní role, kde hraje sám sebe.

 1. Plat
 2. Raný život
 3. Raná novinářská kariéra
 4. Philadelphia Inquirer
 5. ESPN
 6. Herecká kariéra
 7. Rozhlasová kariéra
 8. Kontroverze
 9. Osobní život

Plat

Po několik let až do dubna 2019 činil plat Stephena A. Smithe 5 milionů dolarů ročně. V polovině dubna 2019 podepsal novou smlouvu s ESPN, která platí 8 milionů dolarů ročně, čímž se stal nejlépe placená osobnost ESPN . Na o něco méně než rok z něj tato dohoda udělala nejlépe placeného sportovního moderátora na světě, dokud ho nepřekonala masivní smlouva Tonyho Roma s CBS v hodnotě 17 milionů dolarů ročně, která byla podepsána v březnu 2020. Foto z článku s názvem'Stephen A. Smith '

Jennifer Graylock/Getty Images

Raný život

Stephen A. Smith se narodil v Bronxu ve státě New York a narodil se otci, který provozoval železářství. Před provozováním železářství byl Stephenův otec známý basketbalista a hráč baseballu. Narodil se v roce 1967 a vyrůstal s dalšími šesti dětmi, z nichž byl druhým nejmladším. Smith se zajímal o basketbal od mládí a získal basketbalové stipendium, které mu pomohlo navštěvovat Winston-Salem State University. Před nástupem na WSSU navštěvoval jeden rok Fashion Institute of Technology.

Jeho vysokoškolská basketbalová kariéra ho viděla hrát pod renomovaným trenérem Clarencem Gainesem. Tato zkušenost nepochybně umožnila Stephenu A. Smithovi absorbovat spoustu poznatků a taktických znalostí souvisejících s basketbalovou hrou. Navzdory slávě a popularitě svého trenéra se Smith nebál ho otevřeně kritizovat. Smith psal pro univerzitní noviny, a když se blížil ke svým posledním rokům na vysoké škole, tvrdil, že Gaines by měl odejít kvůli svému podlomenému zdraví. Stephen A. Smith absolvoval univerzitu v roce 1991.

Raná novinářská kariéra

První velká novinářská práce Stephena A. Smitha po vysoké škole byla s Winston-Salem Journal , kde pracoval jako referent sportovního oddělení. Tato pozice by se ukázala jako brána k pozdějšímu úspěchu. Brzy získal významnější práci v publikacích, jako je např Greensborough News and Record a New York Daily News . Jeho nejdůležitější průlom však nastal, když byl najat The Philadelphia Inquirer .

Philadelphia Inquirer

Zpočátku se Stephen A. Smith jako spisovatel NBA výhradně soustředil na Philadelphia 76ers The Philadelphia Inquirer , ale jeho role s publikací se nakonec stala podstatnější. V průběhu let byl dvakrát povýšen a nakonec dosáhl pozice obecného sportovního publicisty. Navzdory tomu, že publikace získala velké množství fanoušků, The Philadelphia Inquirer rozhodl ukončit svůj pracovní poměr v roce 2008. Smith poté založil vlastní blog a nakonec o dva roky později vyhrál soudní spor se svým starým zaměstnavatelem. Rozsudek to uvedl The Philadelphia Inquirer musí znovu zaměstnat Smitha a tento Smith musí ze svého obsahu odstranit všechny politické a osobní názory.

 Foto z článku s názvem'Stephen A. Smith '

Přeskočit Bolen/Getty Images

ESPN

Stephen A. Smith začal pracovat pro ESPN již v roce 2003 a jeho první rolí ve sportovním mediálním gigantu byla role analytika pro NBA Shootaround předzápasová show, která se později stala Odpočítávání NBA . O dva roky později moderoval vlastní show: Zcela upřímně se Stephenem A. Smithem , který byl zrušen v roce 2007. Dostal také vlastní denní pořad: Přehlídka Stephena A. Smithe . Vše, co bylo řečeno, sportovní fanoušci ho pravděpodobně znají nejlépe z ESPN První vzít , do které nastoupil v roce 2012. Stephen A. Smith se objevil v mnoha dalších pořadech ESPN, včetně Dream Job, Pardon the Interruption, Jim Rome is Hoří , a Sportovní centrum . V roce 2014 Smith podepsal smlouvu, která mu vyplácela 3 miliony dolarů ročně. Od roku 2015 do dubna 2019 činil plat Stephena A. Smitha ESPN 5 milionů dolarů. V dubnu 2019 bylo oznámeno, že Smith podepsal novou smlouvu do roku 2021 s ESPN, která mu bude platit 8 až 10 milionů $ ročně. Tato čísla dokazují, že Smith je jednou z nejlépe placených televizních osobností v historii ESPN.

Herecká kariéra

Stephen A. Smith se ujal řady hereckých rolí, počínaje jeho vystoupením v Všeobecná nemocnice . Smith je dlouholetým obdivovatelem show a objevil se v portrétech při více než jedné příležitosti. V roce 2007 se Smith objevil ve filmu Myslím, že miluji svou ženu od Chrise Rocka. Televizní osobnost se také objevila v řadě reklam na hovězí maso pro Oberto.

Rozhlasová kariéra

Během své kariéry se Stephen A. Smith intenzivně angažoval v Talk Radio. Jeho rozhlasová kariéra začala s rádiem WEPN v New Yorku v roce 2005. Nakonec byla druhá polovina pořadu vysílána na rádiu ESPN. V roce 2009 Smith přispíval do Fox Sports Radio, kde nakonec hostil jejich ranní show. V roce 2013 Smith opustil rádio ESPN, aby se připojil ke sportovnímu kanálu Chris Russo's Mad Dog Sports Channel, který byl hostován na Sirius/XM. V roce 2017 se Smith znovu vrátil do ESPN, přičemž show je nyní hostována na Sirius/XM. Od roku 2015 do roku 2019 vydělal 1 milion dolarů ročně ze své rozhlasové show Sirius/XM.

Kontroverze

Stephen A. Smith je známý svým upřímným, zarputilým a nesmyslným komentářem. Stephenův „rovný“ přístup vedl k řadě kontroverzí. Snad nejznámějším bodem diskuse jsou jeho komentáře týkající se domácího násilí ve spojení s hráčem NFL a jeho manželkou. V důsledku toho byl komentátor nakrátko suspendován. Stephen A. Smith také způsobil rozruch, když navrhl, aby rozhodnutí trenéra NFL byla založena na rasových předsudcích. Komentátor se znovu ocitl v horké vodě, když po zhlédnutí nejlepšího snímku ženského fotbalu během mistrovství světa ve fotbale pronesl ponižující komentáře.

Osobní život

Stephen A. Smith se nikdy neoženil. Má dvě dcery, které od sebe dělí rok, ale moc informací o nich není známo. Vzhledem k tomu, že Smith zůstává ohledně svého osobního života velmi kousavý, nezveřejnil žádné informace o svém životě na randění.

Stephen A. Smith články

Veškeré čisté jmění je vypočítáno na základě dat čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou poskytnuty, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od celebrit nebo jejich zástupců. I když pilně pracujeme na zajištění toho, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže.

* ?Stephen A. Smith      Název statistik celebrit