Začněte hned trénovat svaly na zmrzlině

Chystáte se na to? ToChystáte se na to? Je to arašídové máslo a glazovaný koblihový zmrzlinový pohár v Serendipity 3. Nejde jen o to říct, ale také jíst. (Zdvořilost)

Pokud vás vždy zajímalo soutěžní stravování, zde je způsob, jak začít obzvláště sladkým způsobem. A máte čas začít trénovat.

Na počest Národního dne zmrzliny, který se koná 19. července, uvede Serendipity 3 v Caesars Palace ten den výzvu Peanut Butter & Glazed Donut Ice Cream Sundae.

Výsledek: Spotřebujte pohár do 10 minut bez pomoci přátel (pravděpodobně dokonce rodiny) a je zdarma. Jinak je to 30 $.A tento pohár je hodně ke konzumaci. Jsou to tři půllitry vanilkové a jahodové zmrzliny, 10 palců (10 palců!) Glazovaný koblih, polibky Oreo, čokoládová omáčka, omáčka z arašídového másla, malinová omáčka a šlehačka. A třešeň nahoře.

Serendipity 3, která se nachází v přední části letoviska podél bulváru Strip, je známá zmrzlinovými pochoutkami, včetně legendární horké čokolády Frrrrozen a méně známé, ale velmi shovívavé Deep Fried Twinkie Sundae, s vanilkovou zmrzlinou, máslovou omáčkou, marshmallow omáčkou , horký fondán a postřikovače; a Colossal Brownie Sundae, s malinovou čokoládou, vanilkovou a čokoládovou zmrzlinou, horkým fondánem a karamelem.

Jen pro případ, že nemáte rádi arašídové máslo a glazované koblihy.