Starbucks uvádí na trh nové zelené poháry a sváteční nápoje

StarbucksNový pohár Starbucks je vystaven v úterý 1. listopadu 2016 v New Yorku. Týden před dnem voleb odhalila společnost Starbucks v USA nový pohár, o kterém se říká, že má být „symbolem jednoty“. Zelený šálek obsahuje mozaiku více než 100 lidí, včetně farmáře a baristy. (AP Photo/Mark Lennihan)

SEATTLE - Týden před dnem voleb odhalila společnost Starbucks v USA nový pohár, o kterém se říká, že má být symbolem jednoty.

Přátelé, baristé a zákazníci vykreslení v jedné souvislé řadě - připomínají nám, že jsme všichni spojeni. pic.twitter.com/qspqJc8KWB

- Starbucks Coffee (@Starbucks) 1. listopadu 2016ronnie devoe čisté jmění 2016 forbes

Zelený šálek obsahuje mozaiku více než 100 lidí, včetně farmáře a baristy.

Generální ředitel společnosti Starbucks Howard Schultz tomu v naší zemi říká dělící dobu a v prohlášení uvádí, že kávový obr chtěl přijít se symbolem, který by sloužil jako připomínka našich sdílených hodnot.

george st pierre čisté jmění 2015

Pohár debutuje v úterý, ve stejný den, kdy Starbucks se sídlem v Seattlu přináší své tradiční sváteční nápoje.

Děkujeme přátelům, rodině a sousedům. Hurá do sklizně - sváteční chuti. #KaštanPraline #Máta peprná #CaramelBrulee jsou zpět. pic.twitter.com/gD3shgHfcl

- Starbucks Coffee (@Starbucks) 2. listopadu 2016

Společnost ale neříká, zda nahradí poněkud opovržený červený sváteční pohár z loňského roku. Jednoduchý červený design tohoto šálku někteří kritizovali pro nedostatek prázdninového ducha.