Sigourney Weaver Čistá hodnota

Kolik stojí Sigourney Weaver Worth?

Čistá hodnota Sigourney Weaver: 60 milionů $

Čistá hodnota a plat Sigourney Weaver: Sigourney Weaver je americká herečka, která má čistou hodnotu 60 milionů dolarů. V průběhu své kariéry si Weaver získala pověst hraní některých z nejpamátnějších akčních hrdinek v Hollywoodu. Ačkoli Sigourney je možná nejlépe známá pro hraní Ellen Ripley ve franšíze filmu „Alien“, získala uznání i pro řadu dalších rolí sci-fi. Weaver, všestranná herečka, je také více než schopná hrát komediální role.

Kritici i fanoušci chválí Sigourney Weaverovou za vykreslení žen v pozitivním světle. Obvykle hraje hrdiny, kteří jsou inteligentní, drsní a starostliví. Weaverová během svého působení v centru pozornosti získala řadu ocenění, včetně Zlatých glóbusů, ceny BAFTA a mnoha dalších. Byla také nominována na řadu Oscarů, Tony Awards a další Zlaté glóby. Navzdory tomu, že v 80. letech dosáhla vrcholu své kariéry, je Weaver stále aktivní umělkyní, která je všeobecně považována za jednu z největších filmových hvězd všech dob.

Časný život: Susan Alexandra Weaver se narodila 8. října 1949 na Manhattanu v New Yorku. Sigourney, vychovávaná jako jediné dítě anglické herečky jménem Elizabeth Inglis a prezidentky a výkonné ředitelky NBC Pat Weaverové, byla vždy předurčena pro kariéru ve světě zábavy. V roce 1963 začala Susan používat jméno „Sigourney“ poté, co v knize „The Great Gatsby“ objevila postavu se stejným názvem.

Poté, co navštěvovala přípravnou školu pro dívky, šla Sigourney do soukromých škol na Manhattanu. V době, kdy jí bylo 14, se Sigourney v 5:10 tyčila nad svými spolužáky. Ve věku 18 let cestoval Weaver do Izraele na dobrovolnické cestě. Po studiu angličtiny na Stanfordu absolvovala Sigourney v roce 1972 titul BA. Během vysokoškolských let se Sigourney poprvé zamilovala do herectví a následně navštěvovala Yaleovu dramatickou školu. V roce 1974 absolvovala Yale s MFA. Zatímco na Yale, Weaver se objevil v řadě her po boku budoucích filmových hvězd, jako je Meryl Streep.

Kariéra: Kariéra Weaverové začala nehovořící rolí ve filmu „Annie Hall“ od Woodyho Allena, který byl uveden v roce 1977. Jak již bylo řečeno, její skutečný průlom nastal o dva roky později, když se objevila v „Alien“ od Ridleyho Scotta v roce 1979. Ačkoli byla Veronica Cartwright původně se měla objevit v roli, změna na poslední chvíli dala Sigourney příležitost, na kterou čekala. „Alien“ se ukázal být obrovským hitem a vydělal přes 203 milionů $ s rozpočtem kolem 10 milionů $. Kritici vybrali Weavera za chválu a oslavili její silný, ale sympatický výkon. Později se Weaver objevil ve třech dalších „mimozemských“ filmech.

První pokračování přišlo až v roce 1986 a James Cameron tentokrát stál v čele filmu, který u pokladny vydělal přes 180 milionů dolarů a získal si velký ohlas u kritiků. Film také vyústil v první nominaci Sigourney na Oscara za nejlepší herečku. Film „Alien 3“ neobdržel u kritiků stejné vřelé přijetí, přestože si u pokladny vedl dobře a se ziskem přes 150 milionů dolarů. Weaver se konečně objevil ve franšíze „Alien“ ve filmu „Alien: Resurrection“, který u pokladny vydělal přes 160 milionů dolarů a získal obecně silné recenze. Od filmu „Alien: Resurrection“ v roce 1997 Sigourney uvedla, že je v budoucnu schopna opakovat svou roli Ripleyové, pokud má ráda scénář.

Kromě své práce s franšízou „Alien“ zůstala Sigourney velmi zaneprázdněná jako herečka, zejména poté, co provedla svůj průlom v prvním filmu „Alien“. Dalším jejím velkým projektem byl „Rok nebezpečného života“ po boku Mela Gibsona a navázala na ústřední roli ve filmech „Ghostbusters“ a „Ghostbusters II“. Ačkoli si získala pověst sci-fi herečky, byla Sigourney odhodlána vzdorovat očekáváním. Na konci 80. let se objevila ve filmu „Gorily v mlze“, kde představovala skutečného primatologa Diana Fosseyho. Ten rok se také přidala k obsazení 'Working Girl' po boku Harrisona Forda. Získala řadu ocenění za obě představení.

Po porodu svého prvního dítěte v roce 1990 navázala Weaver na filmy „1492: Conquest of Paradise“, „Death and the Maiden“ a „Copycat“. Ačkoli Sigourney v 90. letech přešla na vedlejší role ve filmech jako „Jeffrey“ nebo „The Ice Storm“, znovu se vrátila do centra pozornosti filmům jako „Galaxy Quest“ a „Map of the World“.

Skrz 2000s, Weaver získal uznání pro její role ve filmech jako 'Heartbreakers', 'Holes', 'The Village', 'Vantage Point' a 'Baby Mama.' V roce 2009 se objevila ve filmu Avatar, který se stal filmem s nejvyššími tržbami té doby. Jen o dva roky později bylo oznámeno, že Weaver bude hrát důležitou roli ve všech třech připravovaných pokračováních filmu. V roce 2015 se Sigourney objevila ve filmu „Chappie“. V roce 2019 bylo oznámeno, že se objeví v novém filmu Ghostbusters, který má být uveden na trh v roce 2021.

Mimo svou filmovou kariéru se Weaver stala zavedenou hlasovou herečkou. Skvěle hrála hlas lodního počítače ve filmu Wall-E a hostovala také v animovaném seriálu Futurama. Kromě toho si Weaver zopakovala roli Ripley ve videohře „Alien: Isolation“. Pokud jde o televizní role naživo, je Sigourney známá tím, že hraje Královnu upírů v seriálu Vamps.

Vztahy: Sigourney Weaver se provdala za režiséra Jima Simpsona v roce 1984. V průběhu svého vztahu spolu měli jedno dítě.

Sigourney Weaver Čistá hodnota

Sigourney Weaver

Čistá hodnota: 60 milionů $
Datum narození: 8. října 1949 (71 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 11 v (1,82 m)
Profese: Herec, hlasový herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Sigourney Weaver

Kliknutím rozbalíte
  • Vesnice 2 000 000 $
  • Alien: Resurrection 11 000 000 $
  • Alien $ 4 000 000
  • Cizinci 1 000 000 $
  • Mimozemšťan 30 000 $
  • Šílenec 2 000 $
  • Annie Hall 50 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse