Showtime zabíjení v neděli večer

21432572143257 2143259

Showtime může mít nyní ty lepší série, ale HBO se po celém svém rivalovi pohybovalo tak dlouho, až to začalo mít takový vybičovaný vzhled. Víte, ten, který byl obvykle vyhrazen Bradu Pittovi během jednoho z Angelina dětských safari.

Věci se zhoršily natolik, že Showtime vkládá tyto nejistoty do svých show. Série prochází tolik úzkosti z výkonu, přísahali byste, že celá řada byla sponzorována Cialisem.

Pokud Californication (pondělí 22:30), která se rychle stává jmenovací televizí, nestačila- David Duchovny hraje jako kriticky uznávaný spisovatel se spisovatelským blokem- Dexter (neděle 21:00) a bratrstvo (neděle 22:00) představují svět- třídní zabijáci již nejsou schopni dokončit práci.Dexter Morgan (Michael C. Hall) je expert na rozstřik krve pro Miami policii ve dne a nejhorší městský sériový vrah v noci. Nebo nejlepší, podle toho, koho se zeptáte.

Víte, Dexter žije podle kódu Harryho (James Remar), policisty, který ho vychovával od útlého věku poté, co jeho matku zmasakrovali. Dexter byla celé dny zavřená v nákladním kontejneru se svou mrtvolou a objemem krve ve stylu Tarantina. Díky tomu rannému traumatu, jak by řekl Hank Hill, ten chlapec nemá pravdu.

sledovat dobrodružství duchů: cecil hotel zdarma

Když to Harry cítil, vštípil Dexterovi velmi specifický způsob, jak směřovat jeho vztek: zabíjet jen to nejhorší z lidstva. Ale v poslední době měl Dexter na mysli příliš mnoho - Můj život byl celý Jekyll a žádný Hyde, stěžuje si v jednom ze svých mrazivě bezcitných dabingů - aby se dostal k vraždě.

Je nepřetržitě sledován stále podezřívavějším Doakesem (Erik King), seržantem, se kterým často pracuje, který je stejně tvrdý jako nehty vašeho dědečka.

Bylo objeveno jeho podmořské pohřebiště spolu s 18 mrtvolami a počítáním, což mu vyneslo přezdívku Bay Harbour Butcher.

Agent FBI Frank Lundy (Keith Carradine) přivedl do Miami vzduch a doprovod rockové hvězdy, když se vydal hledat Řezníka a vyřešit jeho nejnovější neřešitelný případ.

A Dexterova detektivní nevlastní sestra (Jennifer Carpenter) je také na jeho stopě, součást Lundyho pracovní skupiny, která také zahrnuje většinu toho, co předává Dexterovým přátelům.

Pokud by předtím neměl drtivou potřebu zabíjet, po tom všem by jednu vyvinul.

Jeho zbožňující přítelkyně (Julie Benz) naštěstí omylem nabyla přesvědčení, že Dexter má tvrdý drogový návyk a požaduje, aby se zapsal do 12krokového programu. Tam se setká se svým sexy sponzorem (Jamie Murray), který, jak se zdá, rozumí všem jeho nejtemnějším impulzům, tak dlouho, dokud si Dexter pamatuje, že mě nahradil. Včera v noci jsem vystřelil, protože jsem unesl vraha, svlékl ho nahého a svázal ho stolu a konfrontoval ho se svými zločiny, než ho rozdělil.

kolik peněz má skála

Zatímco Dexterovy problémy jsou v jeho hlavě, brutální gangsterský problém Michaela Caffee (Jason Isaacs), většinou je jeho hlava.

Michael byl tak opilým Declanem Giggsem (Ethan Embry) v prvním finále Bratrstva tak silně zbit, že občas upadl do katatonického stavu. Isaacs vždy měl určitou kvalitu podobnou De Niro, ale až dosud to bylo více ze éry Scorsese než Awakenings.

Jak naznačuje název, Brotherhood je příběh Michaela a jeho bratra Tommyho Caffee (Jason Clarke), většinového vůdce Sněmovny reprezentantů na Rhode Islandu. Navzdory velkému rozdílu v jejich popularitě na The Hill, zhoršující se irské komunitě Providence, se bratři ve skutečnosti tolik neliší. Prostě Tommyho zločiny - provize, hlasování a podobně - jsou trochu organizovanější.

příběh hraček země otevření světa Disney

Zatímco bratři jsou stále vepředu a uprostřed, Embryho Declan dostává masovější dějovou linii, než byste čekali u čtvrté a doufejme konečné, Rusty in the Vacation série.

Declanova manželka ho po výprasku opustila a on se zhoršil v pití, omámení a kurva. K jeho bídě se přidává i to, že jediný způsob, jak si udržet státní detektivní práci, je svrhnout jeho celoživotní přátele, Caffees.

Bylo by snadné odepsat irské mafiánské drama jako The McSopranos, ale bohatě vrstvená série nabízí pohled do života, který v televizi často nevidíte. Bratrstvo je tak neúprosně pracující třídou, jeho postavy by Roseanne sledovaly se stejnou směsicí úžasu a závisti, kterou by v Dynasty našli ostatní diváci - zejména ti, kteří se mohou každý měsíc ponořit do účtu za Showtime účet.

Dramata dohromady tvoří nejtemnější dvouhodinový blok v televizi. Ten, který je tak ponurý, téměř si přejete, aby ho placený kanál následoval s lehčím tarifem. Jako jednorožci nebo genocida.

Ale jakmile se přes to dostanete, sledování Showtime a jeho zabijáků, jak se snaží získat zpět své nadšení, je stále nejlepší způsob, jak jsem strávil nedělní večer.

CHRISTOPHER LAWRENCELIFE NA DOTYKU