Čistá hodnota Sheparda Smitha

Kolik stojí Shepard Smith Worth?

Čistá hodnota Sheparda Smitha: 25 milionů $

Plat Sheparda Smitha

10 milionů $ ročně

Čistá hodnota a plat Sheparda Smitha: Shepard Smith je americká televizní moderátorka, která má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Smith se připojil k Fox News, když byla síť poprvé vytvořena již v roce 1996, a u tohoto zpravodajského kanálu zůstal až do roku 2019. Během tohoto 23letého období se Shepard stal jednou z nejznámějších tváří na kanálu a ve všech zpravodajských televizích obecně . Během pobytu v Fox hostil „Fox Report“, „Studio B“ a „Shepard Smith Reporting“.

Jeho rozhodnutí opustit Fox News bylo pro mnoho diváků šokem, zejména proto, že Smith se stal jednou z nejpopulárnějších a nejznámějších osobností spojených se sítí. Po odchodu z kanálu začal pracovat pro NBC a CNBC. V roce 2020 začal hostit další show nazvanou „The News with Shepard Smith“. Nyní slouží jako hlavní kotva obecných zpráv pro CNBC.

Časný život: Shepard Smith se narodil 14. ledna 1964 v Holly Springs v Mississippi. Shepard, vychovaná rodinou s vazbami na obchod s bavlnou, navštěvovala jako dítě přípravnou školu. Poté, co absolvoval střední školu, se jeho rodina rozdělila a jeho matka se odstěhovala na Floridu. Smith následoval svou matku na Floridu, ačkoli také studoval žurnalistiku na univerzitě v Mississippi. Shepard ve skutečnosti nikdy nedokončil svůj diplom, protože odešel, aby začal pracovat jako reportér na Floridě. K získání titulu mu chyběly jen dva kredity.

Kariéra: Shepard Smith zahájil svou novinářskou kariéru jako korespondentka pro různé místní televizní zpravodajské stanice. Začal s pobočkou NBC v Panama City Beach na Floridě a poté se přesunul k další pobočce NBC ve Fort Myers. Během práce pro pobočku Fox News v Miami začal Smith pořádat show s názvem „Aktuální záležitost“.

Shepard zahájil svoji cestu s Foxem v roce 1996, krátce po prvním vytvoření sítě. Do roku 1997 hlásil obrovské příběhy, jako je smrt princezny Diany. V roce 1998 získal Smith proslulost poté, co informoval o procesu obžaloby Billa Clintona. Během druhé poloviny tohoto desetiletí se věnoval také střelbě z Columbine. V příštích několika letech byl Shepard jedním z klíčových korespondentů Foxu a informoval o příbězích, jako je poprava Timothyho McVeigha a devastace hurikánu Katrina.

V roce 2003 byl Smith jednou z klíčových osobností, které pomohly společnosti Fox News získat třetí místo mezi všemi kabelovými zpravodajskými programy ve Spojených státech. To bylo z velké části způsobeno Shepardovou popularitou a průzkum ukázal, že byl jedním z nejdůvěryhodnějších moderátorů zpráv v zemi (dělil se o druhé místo s Danem Ratherem a Peterem Jenningsem).

Do roku 2013 převzal Shepard v zákulisí mnohem aktivnější roli a byl povýšen na generálního ředitele divize nejnovějších zpráv Fox News. Začal také hostovat „Shepard Smith Reporting“. Zdálo se, že Smithovo působení ve společnosti Fox po Trumpově zvolení v roce 2016 nabralo negativní obrátky. Nedlouho po Trumpově inauguraci Shepard učinil komentáře, které podle všeho popíraly údajné spojení Hillary Clintonové a Obamy s pochybnou dohodou s ruskou těžební společností.

Ačkoli Smithova popularita nebyla mezi diváky Foxe podporujícími Trump tak vysoká, v roce 2018 podepsal novou víceletou smlouvu. Shepard však nakonec Foxa v roce 2019 opustil, a to uprostřed rozšířené kritiky diváků Fox i samotného Trumpa. V roce 2020 začal spolupracovat s CNBC a dostal novou show nazvanou „The News with Shepard Smith“. Poté, co opustil Fox, Smith také varoval, že autoritářské vlády mají nyní moc umlčet novináře. Všeobecně se předpokládalo, že měl na mysli Trumpovu administrativu.

Kromě žurnalistiky se Shepard několikrát objevil v různých filmech - obvykle vystupoval jako sám v roli moderátora zpráv. Možná jste ho zahlédli ve filmech jako „Volcano“. Archivní záběry Smitha byly použity také v dokumentech jako „Fahrenheit 9/11“ a „Bombshell“.

Plat: V roce 2007 podepsal Shepard Smith se společností Fox tříletou smlouvu v hodnotě přibližně 7,5 milionu $ ročně. V roce 2010 prodloužil tuto smlouvu o další tři roky. V roce 2013 Smith znovu obnovil smlouvu s Fox News a podepsal víceletou smlouvu, která mu vyplatila celkový roční plat 10 milionů $. Když v roce 2019 odešel z Fox News, údajně vydělával výrazně vyšší částku 15 milionů $ ročně. Není jasné, co Shepard Smith vydělává na své kariéře po Fox News.

Nemovitost: V roce 2017 uvedl Shepard svůj domov v New Yorku za 4,9 milionu dolarů. Condo se nachází v luxusní budově zvané „The Greenwich“, která se samozřejmě nachází v sousedství Greenwich Village. Jeho byt má rozlohu 2341 čtverečních stop a zahrnuje 2 ložnice. Smith původně koupil byt v roce 2004 za 1,875 milionu $. Nebylo to poprvé, co se tento byt pokusil prodat, protože v roce 2011 byl uveden na seznam 4 milionů dolarů, než byl o rok později odstraněn z trhu s bydlením.

Pozoruhodné rysy zahrnují 13 stop vysoké stropy, benátské omítnuté stěny a tmavé podlahy z tvrdého dřeva. Greenwich je budova, která má historii bydlení řady dalších významných osobností, jako jsou Peter Norton, Michael Kors a Jon Stewart.

Vztahy: V roce 1987 se Shepard Smith oženil s Virginií Donaldovou, kterou potkal na University of Mississippi. Po šestiletém vztahu se pár rozvedl v roce 1993. V roce 2017 Shepard Smith oznámil, že se identifikuje jako homosexuál a že už mnoho let má přítele jménem Giovanni Graziano. Graziano a Smith začali spolu chodit v roce 2012.

Čistá hodnota Sheparda Smitha

Shepard Smith

Čistá hodnota: 25 milionů $
Plat: 10 milionů $ ročně
Datum narození: 14. ledna 1964 (57 let)
Rod: mužský
Profese: Vysílatel, novinář
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse