Shaunie O'Neal Net Worth

Kolik stojí Shaunie O'Neal Worth?

Čistá hodnota Shaunie O'Neal: 35 milionů $

Shaunie O'Neal Net Worth : Shaunie O'Neal je bývalá manželka hvězdy NBA Shaquille O'Neal , stejně jako americká televizní osobnost a producent, který má čistou hodnotu 35 milionů $. Shaunie O'Neal si vydělala své čisté jmění sňatkem se Shaquille a rostoucí kariérou podnikatele.

Kariéra: Narodila se jako Va'Shaundya Karlette Nelsonová 27. listopadu 1974 ve Wichita Falls v Texasu. Proslavila se jako výkonná producentka série VH1 Basketball Wives. Když se připojila k reality show, matka pěti dětí se již několik let rozvedla se svým manželem basketbalového hráče. Na seriálu se mimořádné dámy jako Tami Roman, Evelyn Lozada a sama Shaunie zabývají reflektory a jejich rodinami, kromě toho, že udržují svůj osobní život pod kontrolou.

V letech 2010 až 2013 působila jako výkonná producentka filmu „Basketball Wives“ a pracovala také na televizních seriálech reality show VH1 „Basketball Wives LA“ a „Baller Wives“. Shaunie O'Neal vytvořila televizní seriál „Basketball Wives LA“, který běžel pět sezón od roku 2011 do roku 2016. Začala výkonnou produkci seriálu „Baller Wives“, když debutoval v roce 2017. Byla také uvedena v televizním seriálu „Shaunie's Domácí soud. “ V roce 2009 produkovala televizní film The Love Shaq a také se v něm objevila. O'Neal se také objevil v dokumentu z roku 2014 „Dumb It Down“ a v epizodách televizních seriálů „Wendy: The Wendy Williams Show“, „Hell's Kitchen“, „The Real“ a dalších.

Mimo televizní reality show Shaunie O'Neal pokračovala v kariéře ve filmovém marketingu a podnikání, když zahájila vlastní řadu obuvi.

(Foto: Michael Tullberg / Getty Images)

Osobní život: Shaunie a Shaq se vzali 26. prosince 2002 v hotelu Beverly Hills. Před a během manželství měli čtyři děti: Shareef (nar. 2000), který je také basketbalistou hrající za tygry LSU, Amirah (nar. 2001), Shaqir (nar. 2003) a Me'arah ( b.2006.) Shaunie má jednoho syna Mylese z předchozího vztahu a Shaq má dceru Taahirah. s bývalou přítelkyní Arnettou Yardbourgh. Po pěti letech manželství se Shaquille a Shaunie rozešli 4. září 2007. Krátce poté se však smířili, avšak 10. listopadu 2009 Shaunie podala žádost o rozvod s odvoláním na neslučitelné rozdíly. Jejich rozvod byl dokončen v roce 2011.

Shaunie O'Neal je aktivní v dobročinných věcech, zejména pomáhá dalším ženám a dětem v nouzi.

Shaunie O

Shaunie O'Neal

Čistá hodnota: 35 milionů $
Datum narození: 27.11.1974 (46 let)
Rod: ženský
Profese: Televizní producent, podnikatel, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse