Shannon Tweed Čistá hodnota

Kolik stojí Shannon Tweed?

Čistá hodnota Shannon Tweed: 50 milionů $

Shannon Tweed Net Worth: Shannon Tweed je kanadská herečka a modelka, která má čistou hodnotu 50 milionů dolarů. Je zřejmé, že je třeba poznamenat, že Shannonovo nezávislé čisté jmění je obtížné uvázat, protože je vdaná za ultrabohatou rockovou hvězdu Gene Simmons. Díky společenskému majetku by její čisté jmění mohlo představovat stovky milionů dolarů, pokud by se někdy oddělily.

Shannon Tweed, která se narodila v roce 1957 v St. John's v Newfoundlandu v Kanadě, zahájila svou kariéru jako modelka a objevila se v několika soutěžích krásy. V roce 1978 se umístila na třetím místě v soutěži Miss Ottawa a o tři roky později se stala Playboyovou kamarádkou měsíce. Přestěhovala se do Playboy Mansion s Hugh Hefner déle než rok a na statku se setkala se svým budoucím manželem, hudebníkem Genem Simmonsem. Tweedovo údajné užívání drog ji spustilo z Hefnerova sídla. Vybudovala si úspěšnou hereckou kariéru a objevila se ve filmech 1. a 10., Frasier a Dny našich životů. Tweed byl ve více než 60 filmech, včetně „Hot Dog… The Movie“, „Detroit Rock City“, „Night Eyes 3“ a „Dead by Dawn“. Ona a Kiss rockstar Gene Simmons nastěhovali se společně v roce 1983 a vzali se v roce 2011 poté, co spolu chodili téměř tři desetiletí. Svázali uzel před kamerami z jejich reality show „Gene Simmons Family Jewels“, která probíhala od roku 2006 do roku 2012. Tweed a Simmons mají spolu dvě děti. V roce 2010 městská rada v Saskatoonu souhlasila s pojmenováním silnice po ní, pojmenováním Tweed Lane v Rosewoodu.

Nemovitost : V roce 1986 koupil Gene nemovitost v Beverly Hills za 1 327 500 USD, což je po očištění o inflaci stejně jako 3,1 milionu USD dnes. O několik let později Gene a Shannon zahájili pětiletý stavební projekt, který stál údajně 12 milionů dolarů na vybudování současného domu s 10 ložnicemi a rozlohou 16 500 čtverečních stop, který byl často viděn v rodinné reality show. V říjnu 2020 uvedli Gene a Shannon toto sídlo na prodej za 22 milionů dolarů.

Gene a Shannon údajně chtějí prodat, aby se mohli přestěhovat na plný úvazek do nedávno získané nemovitosti o rozloze 24 akrů poblíž Mount Rainier ve Washingtonu.

Shannon Tweed Čistá hodnota

Shannon Tweed

Čistá hodnota: 50 milionů $
Datum narození: 10. března 1957 (64 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Model, herec
Státní příslušnost: Kanada
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse