Selena Gomez Čistá hodnota

Kolik stojí Selena Gomez?

Čistá hodnota Seleny Gomez: 75 milionů $

Čistá hodnota a plat Seleny Gomez : Selena Gomez je americká herečka, zpěvačka a skladatelka, která má čistou hodnotu 75 milionů dolarů. Selena Gomez nashromáždila své čisté jmění díky své pěvecké, skladatelské a herecké kariéře, která začala téměř před dvěma desetiletími. Je také jednou z nejpopulárnějších postav na sociálních médiích. V době psaní tohoto článku má více než 25 milionů sledujících na TikToku a necelých 200 milionů sledujících na Instagramu.

Časný život : Selena Gomez se narodila v Grand Praire v Texasu 22. července 1992. Jejími rodiči jsou Ricardo Joel Gomez a bývalá divadelní herečka Amanda Dawn (Mandy) Cornett. Když se narodila Selena, její matce bylo pouhých šestnáct. Gomez byla pojmenována po populární zpěvačce Seleně Quintanilla-Perez. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo pět let, a Selena zůstala se svou matkou. Měli potíže s penězi, když se její matka snažila je zajistit. Selena získala středoškolský diplom prostřednictvím domácího vzdělávání v květnu 2010.

Ranná kariéra: Jedna z jejích prvních televizních rolí byla v pořadu Barney a přátelé v letech 2002 - 2004. Selena hrála roli „Gianny“ Barney a objevil se ve 14 epizodách. Objevila se v Barney po boku herecké kolegy Demi Lovato. V této době měla také portrétovou roli ve filmu Spy Kids 3-D: Game Over v roce 2003. Objevila se také v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Zkouška ohněm v roce 2005. Selena hostovala v The Sladký život Zacka a Codyho na Disney v roce 2006. Selena se také objevila v periodické roli v populární Disney Hannah Montana v roce 2007, kde ztvárnila popovou hvězdu.

Herecká kariéra: Její útěkovou televizní rolí byla show Kouzelníci z Waverly který vysílal 106 epizod od 2007-2012. Čarodějové také uvedli dva filmy. Za její práci na Kouzelníci z Waverly , Selena byla vyplacena 30 000 $ za epizodu. Objevila se také v několika filmech a nedávno založila vlastní produkční společnost July Moon Productions.

Hudba a další podniky: Selena byla podepsána ve věku 16 let do Hollywood Records, stejného labelu, který již podepsal Miley Cyrus a Demi Lovato. Vydala tři studiová alba, dvě EP a jedno kompilační album. Gomez byla také vedoucí zpěvačkou kapely Selena Gomez and the Scene. Vydali tři studiová alba a jedno remixové album. Se svou bývalou kapelou absolvovala dvě sólová turné a tři turné. V září 2017 vyšlo najevo, že Selena podepsala dvouletou dohodu o podpoře s obuvnickou společností Puma ve výši 30 milionů dolarů. Dohoda dělá ze Seleny novou tvář Pumy po boku Rihanny. Je výkonnou producentkou série Netflix 13 důvodů, proč.

Selena Gomez Plat z doporučení : Jak jsme již zmínili, od září 2017 je Selena tváří společnosti Puma v oblasti aktivního oblečení. Dvouletá dohoda vyplatila celkem 30 milionů dolarů. V prosinci 2016 podepsala dohodu o schválení 10 milionů dolarů s výrobcem tašek Coach.

Výdělky Seleny Gomez z Instagramu : Po mnoho let byla Selena nejsledovanější osobou na Instagramu. Dnes má přes 1950 milionů následovníků. V určitém okamžiku ji Cristiano Ronaldo vytlačil se svými zhruba 215 miliony následovníků. Od té doby ji překonal také The Rock a Ariana Grande.

Odhaduje se, že hodnota jediného příspěvku Instagramu od Seleny má hodnotu 3,5 milionu $, kterou značka zaplatila za tento příspěvek. Je známo, že vydělala kdekoli od 500 000 do 800 000 $ za jeden sponzorovaný příspěvek. Mezi různými snahami, především Coach, Puma a Instagram, vydělá Selena 10–15 milionů $ ročně. Velmi působivá částka, ale ne dost na to, aby se stala jednou ze 100 nejlépe placených osobností na světě. Možná, že paní Gomez upřednostňuje zůstat nenápadná.

Osobní život: V roce 2008 Selena krátce chodila s Nickem Jonasem. Selena je také pozoruhodná tím, že má kontroverzní vztah znovu a znovu s kolegy pop-star, Justin Bieber . Jejich vztah byl pro Selenu údajně tak stresující, že byla nucena vstoupit do rehabilitačního zařízení. Ti dva spolu chodili vážně dva roky od prosince 2010 do listopadu 2012, poté se rozešli a pak se znovu dali dohromady. Tento cyklus zopakovali v letech 2013, 2014, 2015 a 2017. Údajně se rozešli v březnu 2018. Gomez datoval The Weeknd vážně od ledna 2017 do října 2017. Weekndovo album My Dear Melancholy, vydané v Machu 2018 , uvádí několik odkazů na Gomeze.

Filantropie: Selena je velmi aktivní filantropka, která dobrovolně pracuje mnoho hodin z nejrůznějších příčin. Úzce spolupracuje s UNICEF a v současné době je velvyslankyní organizace v rámci fundraisingového programu trik nebo léčení. V roce 2009 Gomez cestovala na týden do Ghany, aby byla na vlastní oči svědkem vážných podmínek zbídačených dětí, kterým chyběly věci jako čistá voda a výživa. Svou hvězdnou sílu prostřednictvím UNICEF použila k tomu, aby informovala Ghanu. Cestovala také do Chile, aby se seznámila s rodinami programu UNICEF Porgrama Puente, který pomáhá rodinám rozvíjet dovednosti získané při výchově dětí.

Gomez je velvyslankyní Do.Something.org a podílí se také na charitativní organizaci RAISE Hope pro Kongo. V roce 2012 byla jmenována velvyslankyní Ryan Seacrest Foundation. Je známá tím, že se často objevuje v dětských nemocnicích. Selena také pracovala jako mluvčí společnosti State Farm Insurance a objevila se v několika reklamách vysílaných na Disney s cílem zvýšit povědomí o bezpečné jízdě.

Zdravotní problémy: Seleně diagnostikovali lupus v roce 2014. V září 2017 dostala transplantaci ledviny od kamarádky a herečky Francie Raisy (z filmu The Secret Life of the American Teenager). V dubnu 2020 vyšlo najevo, že Seleně byla diagnostikována biopolarní porucha.

Matt Winkelmeyer / Getty Images

Milníky čisté hodnoty Seleny Gomezové : Selena byla přidána do CelebrityNetWorth v prosinci 2009 s čistým jměním 1 milion dolarů. V té době jí bylo 17 let a vydělala 30 000 $ za epizodu Wizards of Waverly Place. Za svou práci na Wizards si vydělala něco přes 3 miliony dolarů. Do roku 2011 dosáhla její čistá hodnota 5 milionů dolarů. V dubnu 2013 po vydání debutového sólového alba prolomila čisté jmění 10 milionů dolarů. V roce 2015 dosáhla výše 18 milionů dolarů, a to především díky Instagramu. Díky dohodě Puma, Coach Coach, prodeji alba, nesčetným singlům, herecké kariéře a dalším jejím čistým jměním dosáhla v polovině roku 2018 60 milionů dolarů. Od roku 2019 činí čisté jmění Seleny Gomez 75 milionů $.

Nemovitost : Selena v průběhu let vlastnila řadu domů. V roce 2014 zaplatila 3,69 milionu $ za získání velkého domu o rozloze 3,15 akrů v uzavřené komunitě Calabasas. V jednom okamžiku se pokusila prodat tento dům za 4 495 milionů dolarů, ale nakonec utrpěla malou ztrátu. Kupujícím byl francouzský rapper Montana, který uvedl dům v únoru 2020 za 6,6 milionu dolarů.

V roce 2015 utratila nezaznamenanou částku za nákup velmi velkého domu ve Fort Worth v Texasu. Uvedla tento dům za 3,499 milionu dolarů v letech 2016 a 2017 a poté znovu uvedena v roce 2018 za 2,999 milionu dolarů. Tuto nemovitost prodala v říjnu 2020 za 2,4 milionu dolarů.

V roce 2017 utratila 2,249 milionu $ za získání relativně skromného domu (pro někoho s bohatstvím) ve městě Studio City v Kalifornii. O rok později ji uvedla na prodej za 2,799 milionu dolarů.

V dubnu 2020 zaplatila Selena 4,9 milionu dolarů za dům o rozloze 11 500 čtverečních stop v kalifornském Encinu. Tom Petty zvyk postavil dům na konci 80. let a poté jej předal své exmanželce, když se v roce 1996 rozvedli. Tomova exmanželka přišla o dům kvůli uzavření trhu v roce 2015. Selena koupila dům od ne-celebrity, která jej vlastnila za méně než rok a na prodeji vydělal zisk 400 000 USD.

Selena Gomez Čistá hodnota

Selena Gomez

Čistá hodnota: 75 milionů $
Datum narození: 22. července 1992 (28 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Zpěvák, herec, módní návrhář, hudební umělec, hlasový herec, tanečník
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse