Čistá hodnota Sean Hannity

Kolik stojí Sean Hannity Worth?

Čistá hodnota Sean Hannity: 250 milionů $

Plat Sean Hannity

40 milionů $

Čistá hodnota a plat Sean Hannity: Sean Hannity je americký televizní moderátor, autor a konzervativní politický komentátor, který má čistou hodnotu 250 milionů dolarů. On je nejlépe známý pro pořádání talk radio show 'The Sean Hannity Show', stejně jako jeho program 'Hannity' na Fox News Channel.

Sean Hannity Plat: Jen mezi svými rozhlasovými a televizními show Sean Hannity vydělává 40 milionů dolarů ročně. Vydělává 25 milionů dolarů ročně z Fox News. Zbývající plat většinou pochází z dohody o rozhlasovém publikování s Premiere Networks, která byla podepsána v roce 2019.

V období od června 2018 do června 2019 vydělal ze svých různých snah 45 milionů $. V období od června 2019 do června 2020 vydělal 43 milionů $.

Počáteční život a kariérní začátky: Sean Patrick Hannity se narodil v New Yorku 30. prosince 1961 a vyrostl na Franklin Square v New Yorku. Jeho matka, Lillian, pracovala jako stenografka a korekční referentka v okresním vězení a jeho otec, Hugh, byl úředníkem rodinného soudu. Je nejmladším ze čtyř sourozenců. Je irského dědictví, všichni čtyři jeho prarodiče emigrovali do Spojených států z Irska. Navštěvoval střední školu v St. Pius X Preparatory Seminary v Uniondale v New Yorku. Poté pokračoval ve vzdělávání na New York University, UC Santa Barbara a Adelphi University, ale nakonec nepromoval na vysoké škole.

V roce 1982 Hannity zahájil vlastní malování domů. O několik let později pracoval jako dodavatel stavby v Santa Barbaře v Kalifornii. V roce 1989, když byl v Kalifornii, dostal příležitost moderovat svůj první rozhlasový pořad na univerzitní stanici UC Santa Barbara v KCSB-FM. Jeho týdenní show však byla zrušena po méně než roce kvůli kontroverzi o „sporném“ způsobu, jakým byla v pořadu diskutována práva LGBT. Po odchodu z KCSB se Hannity připojil k WVNN v Aténách v Alabamě jako hostitel jejich odpolední talk show. Poté se přestěhoval do WGST v Atlantě v roce 1992.

Kariéra v rádiu a televizi: První expozice Hannity širšímu publiku byla v roce 1996, kdy ho spoluzakladatel Fox News Roger Ailes najal, aby hostil televizní program. Přehlídka, kterou hostil společně s Alanem Colmesem, debutovala pod názvem „Hannity & Colmes“ a trvala do ledna 2009. V show Hannity poskytovala konzervativní pohled, zatímco Colmes představoval liberální hledisko.

Spolu s podnikáním v televizi Hannity neopustil své rozhlasové projekty. V lednu 1997 se Hannity připojil k WABC na plný úvazek a dostal pozdní noční časový úsek, než byl v lednu 1998 přesunut do odpoledního jízdního času. V tomto slotu pokračoval až do konce roku 2013. Od ledna 2014 „Hannity hostilo 15:00 - 18:00 časový úsek na WOR v New Yorku.

Rozhlasový program Hannity „The Sean Hannity Show“ zahájil národní publikování 10. září 2001, kdy byl k dispozici na více než 500 stanicích po celé zemi. Přehlídka je konzervativní politická talk show, která většinou obsahuje Hannitovy vlastní názory a ideologii týkající se aktuálních problémů, událostí a politiků. V roce 2004 podepsal s ABC Radio (nyní Citadel media) pětileté prodloužení smlouvy na 25 let, aby pokračoval v show až do roku 2009. V roce 2008 pak Hannity podepsal pětiletou smlouvu s Citadel Communications (která koupila Rádio ABC v roce 2007). V březnu 2018 „Sean Hannity Show“ slyší více než 13,5 milionu posluchačů týdně. Díky dosahu a oblíbenosti jeho programu se Hannity v roce 2017 umístil na 2. místě časopisu Talker Magazine ve svém každoročním seznamu Heavy Hundred. V listopadu 2017 byl uveden do síně slávy národního rozhlasu a v letech 2003 a 2007 získal cenu Marconi Award od National Association of Broadcasters jako Network Syndicated Personality of the Year.

V roce 2007, kdy pořádal „Hannity & Colmes“, začal Hannity hostovat svůj vlastní televizní pořad v neděli v noci, také na Fox News, nazvaný „Hannity's America“. Poté, co Colmes v roce 2009 opustil skupinu „Hannity & Colmes“, síť přejmenovala show na „Hannity“ a nahradila „Hannity's America“. Epizody „Hannity“ vysílané živě v 21:00 každé pondělí až čtvrtek a je to páteční vydání, které je obvykle předem nahráno. Je to kabelové zpravodajství číslo jedna ve svém časovém úseku. Přehlídka obvykle zahrnuje zhroucení událostí dne s dlouhými monology a politickou a právní analýzou různých témat a problémů.

NICHOLAS KAMM / AFP přes Getty Images

Další podniky a projekty: Hannity je publikovaným autorem. Jeho první kniha s názvem „Let Freedom Ring: Winning the War of Liberty over Liberalism“ byla vydána v roce 2002 a druhá kniha „Deliver Us from Evil: Defeating Terrorism, Despotism, and Liberalism“ byla vydána v roce 2004 prostřednictvím ReganBooks. Oba vstoupili do seznamu bestsellerů literatury faktu New York Times, přičemž druhý tam zůstal pět týdnů. Jeho třetí kniha s názvem „Konzervativní vítězství: Porážka Obamovy radikální agendy“ byla vydána společností HarperCollins v březnu 2010. Rovněž se z ní stal pouze seznam bestsellerů New York Times. Kromě toho byl Hannity výkonným producentem křesťanského dramatického filmu 2017 Let There Be Light, kde hrál Kevin Sorbo.

Osobní život: Hannity se oženil s Jill Rhodes v roce 1993. Společně mají dvě děti a rodina si dělí čas mezi Long Island v New Yorku a Neapol na Floridě. V červnu 2020 vyšlo najevo, že Sean a Jill se ve skutečnosti rozvedli o rok dříve.

Je oddaným křesťanem, ale opustil katolickou církev a jako důvod uvedl „přílišnou institucionalizovanou korupci“.

Říše majetku : V dubnu 2018 noviny The Guardian vydaly zprávu, která podrobně popisuje, jak Sean Hannity vlastní říši nemovitostí v hodnotě 90 milionů dolarů. Údajně vlastní téměř 900 domů v sedmi státech. Vlastní vše od luxusních domů po nemovitosti s nízkými příjmy. Jen v roce 2013 údajně koupil desítky nemovitostí, většina z nich byla koupena z exekuce. V roce 2014 koupil dva velké bytové komplexy v Gruzii za 22,7 milionu $, kde se nájemné pohybuje v rozmezí 700–1000 $ měsíčně.

Čistá hodnota Sean Hannity

Sean Hannity

Čistá hodnota: 250 milionů $
Plat: 40 milionů $
Datum narození: 1961-12-30
Rod: mužský
Výška: 5 ft 11 v (1,82 m)
Profese: Spisovatel, autor, moderátor, osobnost rádia, komentátor, herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse