Scott Disick Čistá hodnota

Kolik stojí Scott Disick Worth?

Scott Disick Čistá hodnota: 45 milionů $

Scott Disick plat

4 miliony $ ročně

Čistá hodnota Scotta Disicka: Scott Disick je herec, model a osobnost televizní reality show, která má čistou hodnotu 45 milionů dolarů. On je nejvíce známý tím, že je otcem Kourtney Kardashian tři děti a za to, že se objevila na mnoha filmech „Keeping Up with the Kardashians“ mezi různými jinými televizní reality show souvisejícími s Kardashian.

Časný život: Scott Disick se narodil 26. května 1983 v Eastportu v New Yorku, syn Jeffereyho a Bonnie Disickové. Pochází z rodiny realitních developerů a od mládí pomáhal při podnikání svého otce. Byl znám svými způsoby párty, když navštěvoval Rossovu školu ve East Hamptonu na Long Islandu. Než se seznámil s Kourtney a začal se objevovat v seriálu „Keeping Up with the Kardashians“, udělal modelování pro obálku románu „Heartland“, mladého románového seriálu pro dospělé.

Vztah Kourtney Kardashian: Kourtney a Scott spolu začali chodit v roce 2006 poté, co se setkali v sídle zakladatele Joe Grosse, zakladatele Girls Gone Wild v Mexiku. V jednu chvíli si Disick koupil zásnubní prsten, ale nakonec Kourtneyovi nenavrhl. Nikdy se oficiálně neoženili, ale dnes mají spolu tři děti: syna Masona Dash Disicka, narozeného v Los Angeles 14. prosince 2009, dceru Penelope Scotland Disickovou, narozenou 8. července 2011, a dalšího syna narozeného 14. prosince, 2014 s názvem Reign.

Mužský model Michael Girgenti podal v roce 2013 na Kourtney žalobu na otcovství. Tvrdil, že on, a nikoli Disick, byl otcem jejího syna Masona. Kourtney obvinění popřela a dokázala, že Disick byl otcem tím, že ho nechal provést test otcovství, aby očistil jakékoli spekulace. Výsledek testu odhalil, že Disick je skutečně otcem jejich dětí.

Vztah Kourtney a Scotta, který byl znovu a znovu, byl často označen jako bouřlivý a dramatický v části „Držet krok s Kardashiany“. Kourtney najednou věřil, že Disick byl závislý na alkoholu, a navštěvoval terapii a dočasně to vzdal. Pár se smířil poté, co v polovině roku 2010 vystřízlivěl.

Pár se rozešel nadobro v červenci 2015. Disick byl na rehabilitaci i mimo ni a bulvární noviny uváděly, že byl viděn s jinými ženami v Monte Carlu.

Scott Disick Čistá hodnota

Mat Hayward / Getty Images

Další práce: Navíc Držet krok s Kardashiany Scott Disick se objevil v několika dalších televizních programech, včetně Kourtney a Khloe berou Miami a Kourtney a Kim berou New York . V druhé sérii Scott přesvědčí Kourtney, aby se s ním přestěhovala zpět do New Yorku, alespoň částečně, aby se mohl dostat pryč od její rodiny, se kterou měl vždy drsný vztah až do posledních let. Scott pracuje pro GNC a řídí podniky, které vytvářejí produkty pro QuickTrim, Rejuvacare , a Monte Carlo Perpetual Tan, mezi ostatními. Také zahájil RYU , newyorská restaurace umístěná ve čtvrti Meatpacking District. V roce 2018 zahájil vlastní oděv jako Talentless, který prodává pohodlné oblečení, jako jsou mikiny, trička a nákladní kalhoty. V roce 2019 založil Scott vlastní E! reality show s názvem „Flip It Like Disick“, která představuje Scotta renovujícího a poté prodávajícího sídla.

Osobní život: Disick trpí problémy s hněvem, což je patrné z jeho akcí v reality show Kardashian. Disickův vztah s Kourtneyinou sestrou Khloe je notoricky napjatý.

Disickova matka a otec zemřeli s odstupem několika měsíců, na podzim roku 2013.

Sofia Richie, dcera Lionela Richieho, a Disick vyšly na veřejnost se svým vztahem v září 2017.

Nemovitost: Scott je poněkud pozoruhodný developer / ploutev nemovitostí. Vlastnil řadu domů, především na předměstí Hidden Hills v Los Angeles, pro osobní a profesionální účely.

V dubnu 2018 Scott zaplatil 3,2 milionu $ za nemovitost o rozloze 1,3 akrů v Hidden Hills. Po kompletní rekonstrukci, která byla představena v jeho reality show „Flip It Like Disick“, brzy uvedl dům za 7 milionů dolarů. Několikrát snížil cenu, než v listopadu 2020 konečně našel kupce za 5,6 milionu dolarů.

Kolem roku 2015 zaplatil Scott 6 milionů dolarů za další dům v této oblasti. V roce 2019 jej uvedl na prodej v hodnotě 13 milionů dolarů. Zde je video, které Scott prošel v době zařazení na seznam Scott Architectural Digest:

souhrn : Čisté jmění Scotta Disicka je 40 milionů $. Poprvé se proslavil vztahem s Kourtney Kardashian v reality show „Keeping up with the Kardashians“. Od té doby se přestěhoval z Kourtney a vydává se na dráhu špičkového realitního ploutve se zaměřením především na panská sídla na předměstí Los Angeles.

Scott Disick Čistá hodnota

Scott Disick

Čistá hodnota: 45 milionů $
Plat: 4 miliony $ ročně
Datum narození: 26. května 1983 (37 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Socialite, Model
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse