Sandy Mahl Čistá hodnota

Kolik stojí Sandy Mahl Worth?

Čistá hodnota společnosti Sandy Mahl: 125 milionů $

Čisté jmění Sandy Mahl: Sandy Mahl je americká podnikatelka, která je pravděpodobně nejznámější tím, že je bývalou manželkou hvězdy country hudby, Garth Brooks . Sandy Mahl má čistou hodnotu 125 milionů dolarů.

Sandy Mahl se setkala s Garthem Brooksem, zatímco oba byli studenty na Oklahoma State University. Pracoval jako vyhazovač na částečný úvazek. Jednou v noci byl povolán rozbít rvačku v koupelně v místním baru. Nakonec odvedl domů Sandyho Mahla, jednoho z výtržníků, a oni spolu začali chodit.

Vzali se v roce 1986 a poté se přestěhovali do Nashvillu, kde měl v úmyslu věnovat se péči o hudbu. Garth zpočátku bojoval, ale Sandy Mahl mu řekl, aby pokračoval ve svých hudebních snech.

Allie Colleen Brooks a Sandy Brooks (foto Rick Diamond / Getty Images)

Garthovo debutové album s vlastním názvem vyšlo v dubnu 1989. Bylo to obrovský hit, který byl nakonec certifikován společností Diamond za tržby více než 10 milionů. Bohužel Garthův neúnavný plán koncertů a opakovaná nevěra nakonec vedly k tomu, že dvojice v roce 2000 podala žádost o rozvod.

Vyrovnání rozvodu : Pár se přátelsky rozešel, ale jeden z nich by pokračoval nejdražší rozvody všech dob. Garth zaplatil Sandy 125 milionů $! Pokračovali v rodičovství svých tří dětí, všech dcer. Garth Brooks je nyní ženatý s hvězdou partnerské země, Tricia Yearwood.

Sandy Mahl Čistá hodnota

Písečné jídlo

Čistá hodnota: 125 milionů $
Rod: ženský
Profese: Písničkář
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse