Sal Vulcano Čistá hodnota

Kolik stojí Sal Vulcano?

Sal Vulcano Čistá hodnota: 7 milionů $

Sal Vulcano Čistá hodnota a plat: Sal Vulcano je americký producent a herec, který má čistou hodnotu 7 milionů dolarů. Vulcano je nejlépe známý svou účastí v seriálu Impractical Jokers. Jako člen komediálního souboru The Tenderloins se Vulcano objevuje v seriálu a hraje improvizovanou komedii ve formátu skryté kamery.

Časný život: Salvatore Edward Anthony Vulcano se narodil 5. listopadu 1976 na Staten Island v New Yorku. Během středoškolských let se Vulcano připojil k řadě sportovních týmů a klubů, ale při improvizační komedii skutečně zářil. Během střední školy se také seznámil se třemi budoucími členy The Tenderloins a společně se připojili k improvizačnímu klubu. Dokonce i jako teenager bylo vidět komediální dovednosti Vulcana.

Po absolvování střední školy navštěvoval Sal Vulcano St. John's University. Nakonec získal titul v oboru financí a zaměřil se na kariéru podnikatele. Po maturitě se však rychle spojil se svými starými kamarády ze střední školy. V roce 1999 se Sal Vulcano připojil k Jamesovi Murrayovi, Brianovi Quinnovi a Joe Gatto, aby se stali The Tenderloins poprvé.

Kariéra: Tenderloins zahájili svou kariéru natáčením komediálních skic a jejich zveřejňováním na YouTube, MySpace a Metacafe. Jejich obsah se rychle stal virálním a v roce 2007 si získali proslulost poté, co zvítězili v soutěži NBC „It’s Your Show“ o krátký náčrt „Time Thugs“. Pokračují v živých vystoupeních a jejich kanál YouTube je stále aktivní.

V roce 2011 prošel Sal Vulcano a zbytek The Tenderloins průlomem televizní show „Impractical Jokers“, která byla vysílána na truTV. Ve své první sezóně, show sledovalo více než 30 milionů lidí. Od roku 2020 stále rostou „nepraktičtí vtipálci“. Sal Vulcano má pověst „nejtrestanějšího“ žolíka v seriálu.

V roce 2019 se Sal a zbytek The Tenderloins objevili na herní show The Misery Index. V roce 2020 hrál Vulcano a zbytek komediálního souboru ve filmu „Impractical Jokers: The Movie“. Vulcano se také účastnil podcastů jako „The Tenderloins Podcast“ a „What Say You?“

Poté, co strávil více než šest měsíců mimo pódium kvůli pandemii covid-19, Sal oznámil plány vystoupit na „autosalonu“ v roce 2020. Vyjádřil naději, že i přes dlouhou přestávku bude schopen uspokojit diváky. , rovněž tvrdí, že neměl na výběr, protože „bylo splatné nájemné“.

V roce 2020 bylo oznámeno, že truTV zahájila deskovou hru založenou na sérii „Impractical Jokers“ nazvanou „Impractical Jokers: Box of Challenges“. Desková hra, kterou distribuuje Wilder Games, vyžaduje, aby hráči zvládli „trapné výzvy“ u nic netušících přátel. Není známo, zda se obsazení hry „Impractical Jokers“ nějak přímo podílelo na vývoji deskové hry, nebo zda vydělávají podíl na zisku.

Jiné podniky: V letech 2010 až 2014 se společnost Vulcano podílela na správě baru na Staten Island s názvem The Full Cup. Bar byl v komunitě známý jako komediální a hudební dějiště. Bar však v průběhu let narazil na řadu právních a finančních problémů a Vulcano údajně skočil na loď, když viděl známky hrozícího selhání. V roce 2016 se bar nadobro zavřel.

Sal Vulcano Čistá hodnota

Salvatore Vulcano

Čistá hodnota: 7 milionů $
Datum narození: 5. listopadu 1976 (44 let)
Rod: mužský
Profese: Televizní producent, herec, komik
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse