Ryan Serhant Čistá hodnota

Kolik stojí Ryan Serhant Worth?

Ryan Serhant Čistá hodnota: 30 milionů dolarů

Ryan Serhant Čistá hodnota: Ryan Serhant je americký herec, realitní agent, hvězda reality a autor, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Serhant zahájil svou profesionální kariéru jako herec, vystupoval jako Evan Walsh v 19 epizodách populární seriálu As the World Turns od roku 2007 do roku 2008. Později se přesunul do oblasti nemovitostí a byl zařazen na 15. nejúspěšnějšího realitního makléře v New Yorku časopisem „The Real Deal“ v roce 2012. Ryan začal hrát v Bravově filmu „Million Dollar Listing New York“ v roce 2012 a síť mu dala spin-off „Sell it Like Serhant“ v roce 2018, téhož roku založil Serhant Media Group. Jeho kurz prodeje nemovitostí s názvem „Sell It Like Serhant: The Course“ vydělával při zahájení v roce 2019 více než 100 000 $ denně, což z něj dělá komerčně nejúspěšnější kurz nemovitostí všech dob. V roce 2020 Ryan otevřel vlastní realitní společnost SERHANT a vydal knihy „Prodejte to jako Serhant: Jak prodat víc, vydělat více a stát se nejlepším prodejním strojem“ (2018) a „Energie velkých peněz“ ( 2021).

Časný život: Ryan Serhant se narodil jako Ryan Matthew Serhant 2. července 1984 v Houstonu v Texasu. Vyrůstal v Topsfieldu ve státě Massachusetts a jeho otec, místopředseda State Street Global Advisors, učil Ryana a jeho mladšího bratra Jacka důležitosti tvrdé práce, když zaplatil chlapcům 1,50 $ za hodinu za sběr palivového dřeva, a pak je nechal prodat je svým sousedům. Serhant studoval na Pingree School a strávil mnoho let v Steamboat Springs v Coloradu, kde navštěvoval Perry-Mansfield Performing Arts School & Camp. Po střední škole se zapsal na Hamilton College a připojil se k bratrství Delta Kappa Epsilon. V roce 2006 promoval na divadelní a anglické literatuře. Ryan se poté přestěhoval do New Yorku, aby se věnoval herecké kariéře, a platil nájem účastí na stock photo střílí. V roce 2007 získal roli „Jak se svět mění“, ale poté, co se jeho kariéra zpomalila, začal pracovat jako model ruky a poté se rozhodl vyzkoušet nemovitosti.

Kariéra v oblasti nemovitostí: Serhant zahájil svou kariéru v oblasti nemovitostí těsně po krachu hypotečního hypotečního průmyslu v roce 2008 a během prvního roku vydělal pouze 9 000 $. Naštěstí pro Ryana se věci po dalším roce tvrdé práce oživily a on prodal nemovitost ve výši 8,5 milionu dolarů. Později se stal výkonným ředitelem a výkonným viceprezidentem společnosti Nest Seekers International, společnosti, ve které pracoval od roku 2008. V roce 2012 Ryan zahájil činnost Serhant Team, makléřské skupiny, která měla více než 60 zaměstnanců v New Yorku, Los Angeles, Miami, New Jersey a Hamptons. Podle oficiálního webu Serhantu „Serhant Team dosáhl obratu přes 4 miliardy USD, prodal více než 80 nových vývojových projektů v New Yorku, Los Angeles a Miami a překonal rekordy ceny za čtvereční stopu v celém městě ' Na podzim roku 2020 Ryan otevřel realitní společnost SERHANT a mezi její velké tržby patří penthouse v Miami v hodnotě 33 milionů dolarů a dům v New Yorku na Madison Avenue v hodnotě 69 milionů dolarů.

Kariéra v zábavě: Kromě filmu „Jak se svět otočí“ zahrnuje Serhantovo herecké dílo také filmy „Withdrawal“ (2010) a „While We Young“ (2015) a televizní seriál „The Mysteries of Laura“ (2015) a „Inside Amy Schumer“. `` (2016). V roce 2010 se zúčastnil konkurzu Bravova filmu „Million Dollar Listing New York“, který se začal vysílat v březnu 2012 a představoval Ryana a jeho realitní agenty Michaela Lorbera a Fredrika Eklunda, kteří se pokoušeli uzavřít exkluzivní nabídky napříč New Yorkem. V roce 2018 vytvořil Serhant spin-off „Sell It Like Serhant“, který také produkuje, a hostoval, produkoval a režíroval webovou sérii Realty Byte z roku 2013 s Ryanem Serhantem. Ryan byl několikrát hostem ve filmech „Today“ a „Watch What Happens: Live“ a objevil se ve filmech „Ca $ h Cab“, „On the Money“ a „Larry King Now“.

Osobní život: V září 2014 navrhl Ryan právníkovi Emilii Bechrakis po hodinovém vypnutí Times Square. Pár se oženil v Řecku 7. července 2016 a čtyřdílná série Million Dollar Listing New York: Ryan's Wedding byla vysílána na podzim. Pár má jednu dceru, Zenu, která se narodila 26. února 2019, a v sezóně sedm seriálu Million Dollar Listing New York sdíleli svou cestu IVF s diváky.

Nemovitost: V roce 2018 zaplatil Serhant 7,6 milionu dolarů za městský dům o rozloze 7 670 čtverečních stop v Brooklynu. Ryan koupil dům od autora Jonathana Safrana Foera a zahrnuje osm ložnic, stropy o délce 12 stop, odhalenou cihlu a skříň o délce 26 stop v hlavní ložnici.

Ryan Serhant Čistá hodnota

Ryan Serhant

Čistá hodnota: 30 milionů $
Datum narození: 2. července 1984 (36 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,9 m)
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse