Rush Limbaugh Čistá hodnota

Kolik stojí Rush Limbaugh Worth?

Čistá hodnota společnosti Rush Limbaugh: 600 milionů $

Rush Limbaughův plat

85 milionů $

Rush Limbaugh čisté jmění a plat: Rush Limbaugh byl americký konzervativní rozhlasový moderátor, politický komentátor, autor, mediální osobnost a bývalý hostitel televizní show, který měl v době své smrti čistou hodnotu 600 milionů $. On byl nejlépe známý jako hostitel jeho dlouholetého rozhlasového pořadu The Rush Limbaugh Show, který byl celonárodně publikován na FM a AM rozhlasových stanic od roku 1988 až do své smrti. Rush zemřel 17. února 2021 ve věku 70 let na pokročilý karcinom plic.

Hlavní body platu a smlouvy: Rush byl téměř dvě desetiletí rovně jednou z nejlépe placených osobností rádia na světě díky svému publiku více než 15 milionů posluchačů týdně.

Na svém vrcholu vydělal kolem 85 milionů dolarů ročně kombinací platu, bonusů, účasti na zisku a poplatků za osobní vzhled.

V roce 2001 podepsal Limbaugh Rush osmiletou smlouvu ve výši 285 milionů USD, a to ve výši 31,25 milionů USD ročně. V roce 2008 podepsal Limbaugh s Clear Channel osmiletou smlouvu na 400 milionů dolarů. To se rozpadlo na základní plat 50 milionů dolarů.

2. srpna 2016 podepsal Limbaugh čtyřleté prodloužení smlouvy z roku 2008. V období od června 2018 do června 2019 Rush vydělal na svém rozhlasovém impériu 85 milionů dolarů, čímž se stal druhým nejlépe placeným rozhlasovým hostitelem na světě (za Howardem Sternem). 5. ledna 2020 Limbaugh znovu obnovil smlouvu.

Časný život: Rush Limbaugh se narodil v Cape Girardeau, Missouri 12. ledna 1951, Rush Hudson Limbaugh Jr. a Mildred Carolyn (Armstrong) Limbaugh. Jeho otec byl právník a americký stíhací pilot, který sloužil ve druhé světové válce. Limbaugh navštěvoval střední školu Cape Girardeau, kde hrál fotbal. Když mu bylo 16 let, získal první rozhlasovou práci v KGMO-AM, místní rozhlasové stanici Cape Girardeau. Použil letecký název Rusty Sharpe. Vystudoval střední školu v roce 1969 a zapsal se na jihovýchodní Missouri State University. Po dvou semestrech vypadl poté, co všechno propadl kvůli tomu, že se zajímal pouze o rádio.

Kariéra: Na začátku roku 1971, po odchodu ze školy, získal 20letý Rush Limbaugh práci DJ na stanici Top 40 WIXZ-AM v McKeesportu v Pensylvánii. Vysílal pod jménem „Bachelor Jeff“ Christie a chvíli pracoval odpoledne, než byl přesunut do ranního slotu. V roce 1973, po osmnácti měsících ve WIXZ, byl Limbaugh propuštěn ze stanice kvůli „konfliktu osob“ s programovým ředitelem. Poté nastoupil na noční pozici na KQV-AM v Pittsburghu. Na konci roku 1974 byl Limbaugh propuštěn poté, co nové vedení vyvinulo tlak na programového ředitele, aby ho vyhodil.

V roce 1975 zahájil Limbaugh odpolední show na stanici Top 40 KUDL v Kansas City, Missouri. Brzy se stal hostitelem programu veřejné služby, který se vysílal o víkendu ráno, což mu umožnilo rozvíjet svůj styl a prezentovat kontroverznější nápady. V roce 1977 byl propuštěn ze stanice, ale zůstal v Kansas City, aby zahájil večerní show na KFIX. Stint byl krátkodobý, nicméně, a neshody s vedením vedly k jeho propuštění týdny poté. Do této doby byl Limbaugh rozčarovaný z rádia a pocítil tlak na jinou kariéru. V roce 1979 přijal roli na částečný úvazek ve skupinových prodejích baseballového týmu Kansas City Royals, který se stal ředitelem skupinového prodeje a speciálních akcí na plný úvazek a pracoval na Royals Stadium.

V listopadu 1983 se Limbaugh vrátil do rádia s ročním stintem v KMBZ-AM v Kansas City. Rozhodl se zrušit svůj alias ve vzduchu a vysílat pod svým skutečným jménem. Byl vyhozen ze stanice, ale o několik týdnů později přistál na místě KFBK-AM v Sacramentu v Kalifornii. Přehlídka byla zahájena 14. října 1984. V červenci 1988, po svém úspěchu v Sacramentu, upoutal pozornost bývalého prezidenta ABC Radio Edwarda McLaughlina, zahájil Limbaugh novou show na WABC-AM v New Yorku. Debutoval jen několik týdnů po Demokratickém národním shromáždění a jen několik týdnů před Republikánským národním shromážděním. Limbaughovým rozhlasovým domovem v New Yorku byl rozhlasový formát WABC (AM), který zůstal jeho vlajkovou stanicí po mnoho let, a to i poté, co se Limbaugh přestěhoval do West Palm Beach, odkud pokračuje ve vysílání své show.

Rush Limbaugh Show : Limbaughův rozhlasový pořad se koná každý den tři hodiny od poledne východního času. Limbaughova show byla poprvé celostátně publikována v srpnu 1988. Limbaughova popularita připravila půdu pro další konzervativní rozhlasové programy, které se staly samozřejmostí.

V březnu 2006, WBAL v Baltimoru byla první hlavní tržní rozhlasová stanice v zemi, která upustila od Limbaughova celostátně publikovaného rozhlasového programu.

Diagnóza rakoviny: 2. února 2020 Rush Limbaugh naživo oznámil svému 20 milionu členů publika, že mu byla diagnostikována „pokročilá rakovina plic“. S touto zprávou uzavřel své vysílání. Limbaugh řekl svým posluchačům, že nemoc ho udrží ve vzduchu v určité dny, kdy bude léčen. Řekl, že dvě lékařské instituce potvrdily diagnózu, protože si poprvé uvědomil, že něco není v pořádku 12. ledna 2020, kdy pocítil dušnost.

Rush Limbaugh Čistá hodnota

(Foto Win McNamee / Getty Images)

Osobní život: Limbaugh byl čtyřikrát ženatý, třikrát rozvedený a nemá žádné děti. Oženil se s Roxy McNeelyovou, sekretářkou rozhlasové stanice WHB v Kansas City, Missouri, v roce 1977, když mu bylo 26. McNeely podal v březnu 1980 žádost o rozvod s odvoláním na neslučitelnost. V roce 1983 se oženil s vysokoškolskou studentkou Michelle Sixtou. Rozvedli se v roce 1990. V roce 1994 se oženil s Martou Fitzgeraldovou, 35letou instruktorkou aerobiku. Rozvedli se v roce 2004. V červnu 2010 se oženil s Kathryn Rogersovou.

Limbaugh žije v Palm Beach od roku 1996.

V roce 2003 Limbaugh uvedl, že je závislý na léčbě bolesti, a vyhledal léčbu. V dubnu 2006 se Limbaugh obrátil na úřady na základě zatykače vydaného úřadem státního zastupitelství v Palm Beach County a byl zatčen „na základě jediného obvinění z podvodu s předpisem“. Jeho záznam byl později vymazán.

Je známý svou charitativní činností, včetně každoročního telethonu pro společnost Leukemia & Lymphoma Society.

Nemovitost: Rushův primární domov pro jeho pozdější roky byl přímořský dům ve West Palm Beach ve výši 26 milionů dolarů. Dům má 7 ložnic, 12 koupelen a výtah. Vlastnil také přístřešek na Fifth Avenue na Manhattanu.

Rush Limbaugh Čistá hodnota

Rush Limbaugh

Čistá hodnota: 600 milionů $
Plat: 85 milionů $
Datum narození: 12. ledna 1951 - 17. února 2021 (70 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Hostitel talk show, autor, osobnost rádia, komentátor, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse