Roy Jones Jr Čistá hodnota

Kolik stojí Roy Jones Jr Worth?

Roy Jones Jr Čistá hodnota: 7 milionů $

Roy Jones, Jr. čisté jmění: Roy Jones, Jr. je americký profesionální boxer, herec a rapper, který má čistou hodnotu 7 milionů dolarů. Po profesionální kariéře, která trvala téměř tři desetiletí, Roy Jones, Jr. odešel s kariérou 66 vítězství ze 75 zápasů. Během této kariéry vydělal 55 milionů dolarů z garantovaných peněženek, bonusů a sponzorů Pay Per View (před zdaněním a různými poplatky).

Finanční potíže : Bohužel, stejně jako mnoho jiných boxerů, Roy občas zažil finanční problémy. Údajně přišel o velkou část svého majetku kvůli neúspěšným obchodním aktivitám, zejména investicím do nemovitostí, které propadly. Také utratil miliony za nahrávací studio, které se nestalo ziskové. Roy podal návrh na bankrot podle kapitoly 11 v roce 2014. V roce 2015 bylo oznámeno, že Roy nashromáždil dluh IRS v hodnotě 3 milionů dolarů. V jednu chvíli ruský promotér boxu nabídl pokrytí dluhu výměnou za Roy, který se ve stejném roce zúčastnil řady bojů. V roce 2018 bylo několik nemovitostí vlastněných Royem dáno do dražby za plné dluhy vzniklé jedné z jeho společností. Jednu z těchto nemovitostí obsadil jeho otec Roy Jones, Sr. Národní titulky se rychle vrhly na myšlenku, že členové rodiny Jr. byli nuceni založit GoFundMe, aby pomohli Sr. najít nové místo k životu.

Roy Levesta Jones, Jr. se narodil v Pensacole na Floridě v lednu 1969. Jako amatér zvítězil na národních juniorských olympijských hrách USA v roce 1984 a amerických zlatých rukavicích v letech 1986 a 1987. On také získal stříbrnou medaili na olympijských hrách v Soulu 1988. V roce 1989 se stal profesionálem.

Vyhrál mistrovství IBF Middleweight v roce 1993, kdy porazil Bernarda Hopkinse. V roce 1997 Jones utrpěl svou první ztrátu, po 34 vítězstvích, s Montellem Griffinem, když byl diskvalifikován za zasažení sestřeleného soupeře, a ztratil titul WBC Light Heavyweight. V roce 2003 porazil Johna Ruize, aby se stal šampionem WBA v těžké váze. V roce 2003 držel Jones více než 10 šampionátů a v roce 2004 utrpěl druhou ztrátu své kariéry s Antoniem Tarverem. V letech 2004-05 prohrál tři zápasy v řadě, z toho dva s Tarverem. V prosinci 2013 Jones porazil Zine Eddine Benmakhlouf, aby získal uvolněný titul WBU Cruiserweight, a přinesl svůj profesionální rekord na 57-8. Jones je jediný boxer, který začínal jako lehká střední váha a vyhrál titul v těžké váze.

Americká asociace spisovatelů boxu označila Jonesa za bojovníka desetiletí 90. let.

(Foto: Ethan Miller / Getty Images)

Jeho rapové album „Round One: The Album vyšlo v roce 2001“. V roce 2004 vydala jeho skupina Body Head Bangerz album. Objevil se také ve dvou filmech pro franšízu Matrix. Jones pokračoval v soutěži a vyhrál neobsazený titul WBF v Cruiserweight, když porazil Bobbyho Gunna v únoru 2017, čímž dosáhl svého profesionálního rekordu na 65-9. Jones se také objevil v dalších filmech, včetně The Devil's Advocate, Cordially Invited, Universal Soldier: A New Dimension a Southpaw. Byl také trenérem boxu a komentátorem a má dvojí americké a ruské občanství. V roce 2015 dostal zákaz vstupu na Ukrajinu poté, co se setkal s Vladimírem Putinem, aby požádal o dvojí občanství.

Roy Jones Jr Profesní výdělky : Royova největší peněženka na kariéru vzešla z jeho boje proti Johnu Ruizovi v březnu 2003. Jonesovi bylo zaručeno 10 milionů dolarů plus 60% zisků boje. Výsledkem boje byla Jonesova výplata v hrubé výši 26 milionů dolarů. Získal 6,375 milionu dolarů bojem s Antoniem Tarverem. Před bojem s Tarverem Jones vydělal 1 až 2 miliony dolarů za boj.

V červenci 2020 Roy a Mike Tyson oznámili, že oba odcházejí z důchodu proti sobě ve velmi neobvyklém exhibičním zápase. Ti dva údajně uzavřeli dohodu se sponzorem, který získal 50 milionů dolarů na boj. Z těchto 50 milionů dolarů by každý bojovník mohl vydělat až 10 milionů dolarů, pokud budou splněny všechny milníky Pay Per View.

Pokud k tomu připočítáte 10 milionů dolarů z boje Tyson, nejvyšší příjmy z kariéry Roye Jonese dosáhly 55 milionů dolarů.

Roy Jones Jr Čistá hodnota

Roy Jones Jr.

Čistá hodnota: 7 milionů $
Datum narození: 16. ledna 1969 (52 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,803 m)
Profese: Herec, profesionální boxer, rapper, promotér, sportovní komentátor
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse