Route 91 Harvest Country Music Festival se vrací

Hudební festival Route 91 Harvest se vrací do MGM Resorts Village od 2. do 4. října (foto souboru Las VegasJournal)Hudební festival Route 91 Harvest se vrací do MGM Resorts Village od 2. do 4. října (foto souboru Las VegasJournal)

CMT byli včera v noci.

Pokud se u vás tato zkratka zaregistruje, pak už víte, že Carrie Underwood je jediná který se zjevně potřeboval obtěžovat, aby se ukázal .

Více k věci, pokud jste nadšenci CMT, což znamená fanoušek country hudby - a soudě podle účasti na show Chrisa Younga v Mandalay Bay minulý týden, to zahrnuje několik stovek nákladních aut z vás - to příští malý trocha informací vás nadchne na kusy:Hudební festival Route 91 Harvest se letos na podzim vrací do MGM Resorts Village. Vylomte červené ostří a zakroužkujte 2. – 4. Října ve svém kalendáři. Vypadá to, že sestava pro letošní fest je stejně silná jako inaugurační edice v loňském roce, která zahrnovala Jasona Aldeana, Mirandu Lambertovou a Blakea Sheltona.

Na letošní splátku je zarezervováno několik vážných uchazečů ze zemí, včetně Flordia Georgia Line a Thomas Rhett, kteří sem mají přijít mezi daty jejich Kick the Dust Up tour with Luke Bryan Keith Urban, Lady Antebellum, Tim McGraw, Thomas, Rhett, Chase Rice, Gary Allen (kdo právě měl premiéru svého videa z Hangover Tonight na Billboardu), Cadillac Three a spousta dalších.

Festivalová povolení jsou k dispozici za 199 $ a za tuto cenu získáte náramek pro vstup na všechny tři dny. Nemáte takové těsto? Nedělejte si starosti. Prémii můžete evidentně zaplatit na splátky. To samé bohužel neplatí o VIP vstupenkách do Neon Lounge, protože ty jsou vyprodané. Celá sestava a konkrétnější podrobnosti jsou k dispozici na rt91harvest.com .

Sakra, všichni!

Route 91 Harvest Country Music Festival

2.-4. října

MGM Resorts Village, 3901 Las Vegas Blvd

199 $ (877-274-6958)