Rosie O'Donnell Čistá hodnota

Kolik stojí Rosie O'Donnell Worth?

Čistá hodnota Rosie O'Donnell: 120 milionů $

Plat Rosie O'Donnellové

5 milionů $

Čistá hodnota Rosie O'Donnell: Rosie O'Donnell je americká stand-up komička, herečka, autorka a mediální osobnost, která má čistou hodnotu 120 milionů dolarů. Svého čistého jmění si vydělala svými televizními vystoupeními, jako hostitelka pořadu „The View“ a vlastní talk show „The Rosie O'Donnell Show“, stejně jako její různé další projekty a vystoupení v televizi a filmu.

Časný život a kariérní začátky: Roseann O'Donnell se narodila v Commacku ​​na Long Islandu v New Yorku 21. března 1962. Je třetí z pěti dětí, které se narodily Roseann Teresě v domácnosti a Edwardu Josephovi O'Donnellovi, elektrotechnikovi v obranném průmyslu. . Vyrůstala v Commacku ​​spolu se svými sourozenci a navštěvovala střední školu Commack High School, kde byla zvolena královnou návratu domů, královnou plesu, prezidentem vyšší třídy a klaunem třídy. Po absolutoriu na střední škole v roce 1980 pokračovala ve studiu na Dickinson College, poté přestoupila na Bostonskou univerzitu a poté úplně odešla.

Od roku 1979 do roku 1984 cestoval O'Donnell jako stand-up komik v různých klubech po celé zemi. Svůj velký zlom dostala na výstavě „Star Search“ v roce 1984 poté, co ji po vystoupení v klubu oslovila dcera hostitele výstavy Ed McMahon.

Kariéra: Po odhalení, které dostala na „Star Search“, začala dostávat příležitosti vystupovat v televizních sitcomech. V televizi debutovala v roce 1986 jako sousedka Nell Carterové na pořadu „Gimme a Break!“ A poté se v roce 1988 připojila k VH1 jako jeden z jejich veejayů. Hostovala také komediální showcase „Stand-up Spotlight“ pro VH1. Její situační komedie „Stand By Your Man“ z roku 1992 na Fox Network bombardovala, ale to nevadilo, protože její filmová kariéra začala nastupovat.

Celovečerní debut O'Donnell přišel v roce 1992, kdy se objevila ve sportovním komediálním dramatu „Liga jejich vlastních“ po boku hvězd jako Tom Hanks, Madonna a Geena Davis. Nadále se objevovala v různých filmech v různých rolích, například jako nejlepší kamarádka postavy Meg Ryanové ve filmu „Sleepless in Seattle“ (1993), jako Betty Rubble v živě adaptovaném filmu „The Flintstones“, federálního agenta v seriálu „Exit to Eden“ (1994), po boku Timothy Huttona ve filmu „Beautiful Girls“ (1996), jeptišky milující baseball ve filmu „Wide Awake“ (1998) a hlasu divošky gorily Terkové v animovaném filmu Disney film „Tarzan“ (1999).

V roce 1996 O'Donnell přistála se svou vlastní denní talk show „Rosie O'Donnell Show“ se studii NBC. Seriál se vysílal od června 1996 do května 2002. Byl velmi úspěšný a získal několik cen Emmy. Za svůj styl a interakci s hosty a publikem na výstavě získala přezdívku „Královna Nice“. Témata a problémy obsažené v pořadu zahrnují různé Broadway muzikály (často vyznávala svou lásku k Broadwayi a povzbuzovala své publikum, aby šlo na představení prostřednictvím dárkových lístků) a její podpora kontroly zbraní po střelbách Columbine.

V září 2006 O'Donnell nahradil Meredith Vieiru jako moderátorku a moderátorku denní talk show ABC zaměřené na ženy „The View“. Ona je připočítán s tím, že show více zaměřena na zprávy, při zachování rovnováhy s obvyklými materiály talk show celebrit a módy, a během jejího prvního roku na 'The View' hodnocení vzrostlo o 27%. V roce 2007 opustila ABC, protože se jí a síti nepodařilo dosáhnout dohody o nové smlouvě.

Následně O'Donnell zahájila v březnu 2007 na svém webu Rosie.com videoblog, který představovala její vlasy a vizážistku Helen Macaulay a její spisovatelku z „The Rosie O'Donnell Show“ Janette Barber. Série videí byla nazvána „Jahero“ a používala první dvě písmena každého jejich křestního jména. Její každodenní dvouhodinová rozhlasová show v rádiu Sirius XM, „Rosie Radio“, měla premiéru v listopadu 2009 a probíhala do června 2011. V rámci ní diskutovala o novinkách a různých aktuálních událostech.

Alberto E. Rodriguez / Getty Images

V roce 2011 pak O'Donnell začal vyrábět obsah pro síť Oprah Winfrey Network (OWN). Přehlídka „The Doc Club with Rosie O'Donnell“ měla premiéru v květnu 2011 a po premiérách VLASTNÍCH dokumentárních filmů představila O'Donnella jako moderátora živých panelových diskusí. Hostovala také speciální akce, například „Becoming Chaz“ (květen 2011) a „Miss Representation“ (říjen 2011). Její vlastní show na VLASTNÍ, The Rosie Show, probíhala od října 2011 do března 2012.

Na podzim roku 2014 se O'Donnell vrátil k vylepšené verzi „The View“ jako co-hostitel, tentokrát spolu s Whoopi Goldberg, Rosie Perez a Nicolle Wallace. Přehlídku opustila v roce 2015 s odvoláním na osobní důvody, jako jsou zdravotní problémy. Od roku 2013 do roku 2016 se objevila na řadě představení, například „Bomb Girls“ (2013), „Smash“ (2013), „Impractical Jokers“ (2013), „The Fosters“ (2014–2016), „Empire“ (2015), „Mom“ (2016), „Match Game“ (2016) a „The 100 000 $ Pyramid“ (2016). Od listopadu 2017 do března 2019 byla členkou obsazení komedie Showtime SMILF.

Jiné podniky: Kromě svých různých televizních projektů a vystoupení se O'Donnell pustila do oblastí jako vydavatelství, dětské knihy a cestovní ruch. V roce 2000 uzavřela partnerství s vydavateli měsíčníku pro ženy „McCall's“ s cílem předělat publikaci na „Rosie's McCall's“ (běžněji známou jednoduše jako „Rosie“). Opustila podnik v září 2002 po sporu s vydavateli o redakční kontrolu a časopis složil v roce 2003.

O'Donnell je také publikovaným autorem. V roce 1997 vydala dětskou knihu „Kids are Punny: Jokes Sent by Kids to the Rosie O'Donnell Show“, následovanou pokračováním vydaným v roce 1998. V dubnu 2002 vydala knihu „Find Me“, její první monografii, následovala akce „Celebrity Detox“ v říjnu 2007. Kromě toho spolu se svým tehdejším partnerem Kelli Carpenterem spolupracovala s podnikatelem v cestovním ruchu Greggem Kaminskym na založení společnosti R Family Vacations, která se starala o rodiny LGBTQ.

Osobní život: O'Donnell veřejně vyšla jako lesbička v roce 2002, během svého působení ve prospěch výzkumu rakoviny vaječníků v Caroline's Comedy Club. Od roku 2004 do roku 2007 byla vdaná za Kelli Carpenter a mají spolu čtyři děti. Poté byla vdaná za Michelle Rounds od roku 2012 do roku 2016 a mají spolu jednu dceru.

Nemovitost : V průběhu let Rosie vlastnila a prodala desítky domů po celých USA. Některé pozoruhodné příklady:

V roce 2013 zaplatila 6,375 milionu $ za dům v Saddle River v New Jersey, který se v roce 2015 pokusila prodat za 7 milionů $. Snížila cenu na 5,99 milionu dolarů a poté se vrátila z trhu. Po tomto psaní stále vlastní majetek.

V červenci 2015 Rosie zaplatila 5 milionů dolarů za dům ve West Palm Beach na Floridě. Tento dům prodala v lednu 2018 za zhruba stejnou částku jako její původní kupní cena.

V roce 2017 zaplatila 8 milionů $ za byt triplex v New Yorku.

V Nyacku vlastní New York Rosie sloučeninu o rozloze 2,4 akrů složenou z několika šarží a rezidencí. V listopadu 2017 uvedla celou nemovitost na prodej za 11 milionů dolarů. Od té doby odprodala kousky tohoto majetku, zatímco stále vlastní většinu.

Rosie O

Rosie O'Donnell

Čistá hodnota: 120 milionů $
Plat: 5 milionů $
Datum narození: 21. března 1962 (59 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec, televizní producent, filmový producent, komik, televizní osobnost, sociální aktivista, hlasový herec, scenárista, redaktor, hostitel talk show
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse