„Rock of Ages“ hledající oživení v Las Vegas

ObsazeníObsazení filmu „Rock of Ages“ to rozdává na premiéře show v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Callanda Olivia jako Sherrie a Ian Ward jako Drew vystupují ve středu 15. ledna 2020 v hollywoodské premiéře filmu Rock of Ages. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Matt Wolpe jako Lonny vystupuje ve středu 15. ledna 2020 v hollywoodské premiéře filmu Rock of Ages. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Stephanie Renee Wall jako Regina vystupuje ve středu 15. ledna 2020 v hollywoodské premiéře filmu Rock of Ages. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Pohled do místnosti Bourbon, domova „Rock of Ages“, v Hollywoodu ve středu 15. ledna 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats

Vedlejším příběhem držení Rock of Ages u Benátčanů v letech 2012-2016 je, jak Bourbonova komnata dělala hloupé obchody. Bar a hudební scéna s tématem 80. let byla nelicencovaným, ale přitažlivým doplňkem rockového muzikálu v hotelu. V nostalgické enklávě hrála hudba a videa z 80. let a hudební čísla od živých bavičů.

K zavěšení na Bourbon Room jste nepotřebovali ani lístek na Rock of Ages.

Rockový klub, nyní místo The Dorsey, byl vzácným nočním místem Strip oblíbeným mezi místními. Když se přehlídka v lednu 2017 přesunula do Ria, klub zůstal otevřený několik týdnů, poté se sám vypnul. Ale Rock of Ages a Bourbon Room byli vzkříšeni jako jeden na Hollywood Boulevard.



Skript a seznam skladeb nového muzikálu se do značné míry nezměnil a hraje se, jako by se nacházelo uvnitř samotné místnosti Bourbon. Přehlídka kouří na 200místném místě. Pětičlenná kapela je vzdálená jen několik stop a talentovaní herci se vrhnou na váš stůl, aby zpívali z Journey, Whitesnake, Foreigner a Styx. Chlast (a chladiče vína) jsou dodávány horlivě.

Las Vegas, kde přehlídka trvala čtyři a více let, je přirozeně součástí tohoto koktejlu.

Výkonný tým Strat’s Golden Entertainment se zúčastnil středeční premiéry v plné síle a prominentně seděl ve VIP sekci klubu. Golden Entertainment výkonný viceprezident a provozní ředitel Steve Arcana a senior viceprezident pro marketing Brad Goldberg oba byli po ruce. Stejně tak byl popraven Red Mercury Entertainment Kája Reynoso , jejíž společnost je rezervačním partnerem a provozuje pokladnu ve Stratu.

Označit Shunock také byl v doprovodu. Byl původní Lonnyho postavou v Benátkách a přestěhoval se s přehlídkou do Ria. Shunock se samozřejmě rozdělil a vytvořil zábavní komplex The Space a jeho charitativní show Mondays Dark. Shunock dříve provozoval zábavní program v nočním klubu Intrigue ve Wynn Las Vegas pod svou společností Marshun Entertainment.

Shunock je známý podvodník a jeho účast na večeru rozhodně nebyla náhoda. Shunock, zkušený jevištní umělec, také ví, jak kola a obchodovat. Umí zpívat, hrát, dodávat verše a stále naplňovat ten kostým Lonny.

Kromě Stratu očekávejte koproducenty Matt Weaver a Scott Prisand prozkoumat Strip i mimo něj pro nové prostředí Bourbon Room. Caesars Entertainment má několik malých možností konání, některé teprve budou postaveny. Odhodit se nesmí ani pneumatika v hotelu Hard Rock Hotel/Virgin Hotels Las Vegas. Producenti ale chtějí v letošním roce přesunout verzi show do města a HRH je od 3. února do listopadu uzavřeno z důvodu renovace.

Útulná místa, která se zdvojnásobují, protože prostory pro živá vystoupení jsou dnes trendem, jako Mayfair Supper Club v Bellagio, Rose. Králičí. Lež v baru Cosmopolitan a Nomad a restauraci v Park MGM posílily. Rock of Ages by se mohl zmenšit na vzkříšení v Las Vegas.

V Hollywoodu Lonny, držící narativní kormidlo, naviguje kurs přehlídky v raném monologu. Mluví o tom, že Rock of Ages vymáčkl poslední kousek příjmů z někdejšího broadwayského hitu.

Jak připomíná klubový obyvatel klubu, nejsem Andrew Lloyd Sondheim, ale má pravdu. V Rock Of Ages je toho víc, co je možné vyždímat, a v Bourbon Room je třeba pořádat další párty.

TheJournal je ve vlastnictví rodiny předsedy a generálního ředitele Las Vegas Sands Corp. Sheldona Adelsona. Las Vegas Sands provozuje The Venetian.