Robin Roberts Čistá hodnota

Kolik stojí Robin Roberts Worth?

Čistá hodnota Robina Robertsa: 45 milionů $

Plat Robina Robertsa

18 milionů $

Čistá hodnota a plat Robin Roberts: Robin Roberts je americká moderátorka zpráv, která má čistou hodnotu 45 milionů dolarů. Ačkoli Roberts nejprve získal proslulost jako úspěšný vysokoškolský basketbalista, ona později táhl k vysílání zpráv. Dnes je nejlépe známá jako kotva ABC Good Morning America. Robin Roberts je držitelkou Peabody Award za přínos světu žurnalistiky.

Plat : V prosinci 2013 Robin údajně podepsala novou smlouvu s GMA, která jí zaplatí odhadem 14 milionů dolarů ročně. V roce 2016 její plat vyskočil na 18 milionů dolarů.

Časný život: Robin Rene Roberts se narodil 23. listopadu 1960 v Tuskegee v Alabamě. Její otec, plukovník Lawrence E. Roberts, byl kdysi pilotem letců Tuskegee. Byla vychována v Mississippi v domácnosti, která zdůrazňovala důležitost disciplíny, odhodlání a náboženství. Vystudovala střední školu jako třída salutatorian a poté navštěvovala Southeastern Louisiana University.

Bylo jí nabídnuto stipendium na basketbal ve státě Lousiana, ale odmítla. Nicméně, ona se stala hlavní hvězdou v basketbalovém týmu Southeastern Louisiana University a byl jejich třetí nejlepší střelec v době, kdy absolvovala v roce 1983 cum laude s mírou komunikace.

Kariéra: Robin Roberts se po absolvování vysoké školy rozhodla věnovat se žurnalistické kariéře, protože chtěla jít ve stopách starší sestry, která byla do té doby etablovanou novinářkou. V roce 1983 zúročila své sportovní zkušenosti, když se stala sportovní kotvou pro místní zpravodajskou síť v Hattiesburgu v Mississippi. Následující tři roky působila v obdobných kapacitách pro sítě v Biloxi, Nashvillu a Gruzii.

Poté, co získala cenné zkušenosti a propracovala se po žebříčku do větších sítí, byla Robin Roberts nabídnuta pozice v ESPN jako sportscaster v roce 1990. Roberts se následně objevila v „SportsCenter“ až do roku 2005. Během tohoto období se také začala objevovat v ABC „Dobré ráno Amerika“ čas od času. Nakonec byla povýšena na kotvu filmu „Dobré ráno v Americe“, kde dobře spolupracovala s Georgem Stephanopoulosem, aby pomohla zvýšit hodnocení přehlídky. Brzy byla „Good Morning America“ ranní show číslo jedna v Americe.

Rok 2005 byl pro Robertsa rokem plným vzestupů a pádů, když doručovala zprávy z místa hurikánu Katrina. Dokonce navštívila své rodné město a zjistila, že její střední škola byla úplně zničena.

V letech 2009 a 2011 hostila pre-show Academy Awards pro ABC. V roce 2018 společně zakotvila pokrytí ABC svatby mezi princem Harrym a Meghan Markle. Mimo vysílání zpráv Robin Roberts hostoval v epizodě filmu „Hannah Montana“.

(Foto: Kevin Winter / Getty Images)

Zdravotní problémy: Robin Roberts se v průběhu svého života potýkala s řadou zdravotních problémů. V roce 2007 jí byla diagnostikována rakovina prsu a podstoupila chirurgickou, radiační a chemoterapii. V roce 2012 jí byl diagnostikován myelodysplastický syndrom, jinak známý jako MDS. Nemoc vyžadovala, aby podstoupila transplantaci kostní dřeně, a Roberts si musel nechat volno z „Good Morning America“, aby podstoupil léčbu. Transplantace byla úspěšná a do práce se vrátila v roce 2013.

Vztahy: Roberts poprvé informovala svou sexuální orientaci na veřejnosti v roce 2013, kdy oznámila svůj vztah se ženou jménem Amber Laign, ačkoli její blízcí věděli, že je ve vztazích osob stejného pohlaví mnohem dříve. Roberts začala svůj vztah s Laignem v roce 2005.

Nemovitost: V roce 2005 bylo oznámeno, že Robin Roberts koupil byt v New Yorku za 2,575 milionu $. Luxusní byt, který se nachází na Trump Place, byl pro Robertsa, který si předtím pronajímal ve West Endu nájemní věž, výrazným krokem nahoru.

Robin Roberts Čistá hodnota

Robin Roberts

Čistá hodnota: 45 milionů $
Plat: 18 milionů $
Datum narození: 23. listopadu 1960 (60 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 9 v (1,778 m)
Profese: Novinář, televizní producent, hlasatel
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse