Robin McGraw Čistá hodnota

Kolik stojí Robin McGraw?

Čistá hodnota Robina McGrawa: 460 milionů $

Čistá hodnota Robin McGraw: Robin McGraw je filantrop, televizní osobnost a autor, který má čistou hodnotu 460 milionů dolarů. To je kombinovaná čistá hodnota s jejím manželem, životním koučem / hostitelem televize Dr. Phil McGraw . Manželé jsou od roku 1976.

Robin McGraw se poprvé zviditelnila v epizodách show jejího manžela Dr. Phil '. Kromě toho, že se v pořadu objeví se svým manželem, je také autorkou dvou nejprodávanějších knih New York Times „Inside My Heart: Choosing to Live with Passion and Purpose“ a „From My Heart to Yours“. Objevila se také na několika talk show, včetně „The Oprah Winfrey Show“, „Larry King Live“, „The View“ a „Entertainment Tonight“. Sedí ve správních radách několika charitativních organizací a provozuje vlastní charitativní organizaci When Georgia Smiles: The Robin McGraw Revelation Foundation. Posláním nadace je pomáhat ženám a dětem, které přežily domácí násilí. Nedávno také uvedla na trh svou vlastní řadu produktů péče o pleť s názvem Robin McGraw Revelation.

Nemovitost: V roce 2008 si Dr. Phil a Robin koupili dům v Beverly Hills za 7 milionů dolarů. V roce 2010 uvedli tento dům za 16,5 milionu dolarů. V dubnu 2011 jej prodali za 12 milionů dolarů.

V roce 2010 koupili McGrawovi obrovský dům na úbočí kopce v Beverly Hills za 29,5 milionu dolarů. Dům je vila ve středomořském stylu na třech akrech, která má hlavní dům o rozloze 14 000 metrů čtverečních s pěti ložnicemi a 11 koupelnami. K dispozici je také penzion a bazén. Toto je dnes jejich primární bydliště.

V roce 2011 McGraw a jeho manželka uvedli další dům v Beverly Hills za 6,35 milionu dolarů. Tento dům nenašel kupce. V lednu 2020 jej znovu uvedli na seznam 5,75 milionu dolarů. Má jídelnu lemovanou pistolí a další eklektické povrchové úpravy, které mohou být zahrnuty do prodeje, pokud kupující chce.

Robin McGraw Čistá hodnota

Robin McGraw

Čistá hodnota: 460 milionů $
Datum narození: 28.12.1953 (67 let)
Rod: ženský
Profese: Autor, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse