Richard 'Old Man' Harrison Net Worth

Kolik stojí Richard „Old Man“ Harrison Worth?

Richard „Old Man“ Harrison Čistá hodnota: 8 milionů dolarů

Richard 'Old Man' Harrison Čistá hodnota: Richard „Old Man“ Harrison byl americký majitel zastavárny a osobnost televizní reality show, která měla v době své smrti v roce 2018 čisté jmění 8 milionů dolarů. Byl znám tím, že byl jednou z hlavních hvězd reality kanálu historie History. série „Hvězdy zastavárny“ (2009–2015). „Starý muž“ se stal známým pod přezdívkou, když mu bylo třicet, kvůli jeho vzhledu a obecnému přístupu. Richard otevřel zlatou a stříbrnou zastavárnu v Las Vegas v Nevadě se svým synem Rickem v roce 1989 a od roku 2010 nevynechal v obchodě ani jeden den práce od roku 1994. „Zástavní hvězdy“ debutovaly v roce 2009 a o necelé tři měsíce později se stal nejsledovanějším pořadem na History Channel a v roce 2010 se objevil populární spin-off seriál „American Restoration“. Harrison se objevil ve více než 270 epizodách „Pawn Stars“.

Časný život: Richard 'Old Man' Harrison se narodil jako Richard Benjamin Harrison Jr. 4. března 1941 v Danville ve Virginii. Když byl Richard velmi mladý, jeho rodina se přestěhovala do Lexingtonu v Severní Karolíně. Studoval na střední škole v Lexingtonu, ale během juniorského studia ho předčasně ukončil a ve věku 14 let Harrison řídil školní autobus, aby pomohl rodině s penězi. V 17 letech se Richard setkal se svou budoucí manželkou a těsně předtím, než se vzali, byl zatčen za krádež auta. Když dostal na výběr mezi vězením nebo nástupem do armády, Harrison si vybral armádu. Narukoval k námořnictvu a odešel v roce 1962, poté se znovu zapsal v následujícím roce, protože potřeboval dávky zdravotní péče, aby mohl platit léčebné výdaje své dcery. Richard strávil dvě desetiletí v námořnictvu a poté, co byl propuštěn, pracoval v realitní firmě své manželky, dokud nebyla uzavřena v roce 1981.

Kariéra: Rodina Harrisonů se přestěhovala do Las Vegas v roce 1981 a Richard a Rick otevřeli na náměstí Las Vegas Boulevard obchod s rozlohou 300 čtverečních stop s názvem Gold & Silver Coin Shop. V roce 1986 přestěhovali obchod na Fremont Street a v roce 1987 začali nakupovat a prodávat použité zboží. O dva roky později Richard a Rick otevřeli zastavárnu zlata a stříbra na bulváru Las Vegas na jihu. Tento obchod získal první ochutnávku národní slávy poté, co byl uveden v pořadu Comedy Central „Insomniac with Dave Attell“ v roce 2003. Attell navštívil obchod, když pobýval v Las Vegas, a zjistil, že jej provozuje velmi unikátní obsazení postavy. Po odvysílání jejich epizody Insomniac začal Rick bušit do chodníku s produkčními studii, aby získal a prodal seriál na plný úvazek. Přehlídku si nakonec vyslechl kanál History, který v červenci 2009 debutoval první epizodou zastavárny. V seriálu hráli Richard, Rick, Rickův syn Corey („Big Hoss“) a Coreyho přítel Austin Russell („ Chumlee ') a po premiéře výstavy se denní počet zákazníků v obchodě zvýšil ze 70 na 700. Počátkem roku 2012 si obchod každý den přivítal 3 000 až 5 000 návštěvníků.

Osobní život: Richard se oženil s Joanne Rhue 7. července 1959 a zůstali spolu až do své smrti v roce 2018. Pár měl tři syny, Josepha, Christophera a Ricka, a jejich první dítě, dcera Sherry, se narodilo s Downovým syndromem a zemřelo ve věku 6 let. Harrison miloval auta a jeho syn a vnuk obnovili císařskou korunu z roku 1966 pro 50. výročí svatby Richarda a Joanne. Vlastnil také Chevy 150 z roku 1957, což byl dárek od herců „Counting Cars“, „American Restoration“ a „American Pickers“.

V roce 2012 byli Richard a Rick žalováni Danielem Callahanem za to, že neposkytli „přiměřené a nezbytné“ zabezpečení v obchodě Gold & Silver Coin Shop. Soudní spor o 20 000 $ byl podán, protože Callahan údajně utrpěl zranění, když byl „vytažen z zastavárny a hoden na chodník“ poté, co se pohádal kvůli pušce, kterou se snažil prodat. Harrisonův vnuk Corey uvedl, že ani Richard, ani Rick neměli žádný přímý kontakt se stěžovatelem. Později téhož roku byly Hvězdy zastavárny žalovány Harrisonovým bývalým manažerem Waynem F. Jefferiesem. S uvedením, že se zasloužil o zahájení seriálu a byl nespravedlivě propuštěn po premiéře show, Jeffries tvrdil, že mu nikdy nebyly zaplaceny poplatky a odměny za merchandising, které mu byly slíbeny. Byl údajně propuštěn poté, co TMZ zveřejnila příběh o nadcházejícím spinoffu „Cajun Pawn Stars“, o kterém herci nevěděli.

Smrt: Harrison trpěl Parkinsonovou chorobou a zemřel 25. června 2018 ve věku 77 let. Dal Rickovi na starost jeho majetek a po aktualizaci před rokem jeho nejmladšího syna Christophera z vůle podřízl. smrt, psaní „Chtěl bych vyjádřit svou lásku a náklonnost k Christopheru Keithu Harrisonovi, nicméně pro účely této vůle jsem úmyslně as plným vědomím nedokázal zajistit jeho a jeho problém.“ Kromě manželky a synů přežilo Richarda také 10 vnoučat a pět pravnoučat. Po Harrisonově smrti ho film „Pawn Stars“ poctil epizodou s názvem „A Treaned Remembered“.

Vyznamenání a uznání: V březnu 2010 předal starosta Las Vegas Oscar Goodman zastavárnám klíč od města a oni ocenili tím, že mu dali sadu sběratelských mincí. V roce 2012 získal Harrison klíč od svého rodného města starosta Lexingtonu Clark Newell a Hvězdy zastavárny byli velkými maršály v závodě History 300 NASCAR v Charlotte v Severní Karolíně. Dne 17. července 2012 byla komisí okresu Clark jmenována „Pawn Stars / Gold & Silver Pawn Day“ a Richard věnoval daru ve výši 1 000 $ do muzea v okrese Clark. Přispěl také na výstavu senátora McCarrana v muzeu tím, že jim zapůjčil podlahovou židli Senátu, kterou používal, a byla prodána do zastavárny v epizodě „Hvězdy zastavárny“ z roku 2011.

Richarde

Richard Benjamin Harrison

Čistá hodnota: 8 milionů $
Datum narození: 4. března 1941 - 25. června 2018 (77 let)
Rod: mužský
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse