Richard Rawlings Čistá hodnota

Kolik stojí Richard Rawlings?

Čistá hodnota Richarda Rawlingsa: 18 milionů dolarů

Richard Rawlings čisté jmění : Richard Rawlings je americký výrobce automobilů, běžecký závodník, podnikatel a osobnost televizní reality show, který má čistou hodnotu 18 milionů dolarů. On je nejlépe známý jako hvězda televizní reality show 'Fast N' Loud 'a jako majitel Gas Money Garage. On také vlastní Gas Monkey Bar N 'Grill a Gas Monkey Live music v Dallasu v Texasu.

Časný život: Richard Rawlings se narodil 30. března 1969 ve Fort Worth v Texasu. Když byl dítě, šel se svým otcem na autosalony společně. Také pomáhal tátovi vyrábět auta. Když mu bylo 14, koupil si své první auto, zelenou Merkurovou kometu z roku 1974. V době, kdy dosáhl 16 let a mohl legálně řídit, již koupil a prodal několik aut. Na střední škole řídil Pontiac Trans Am z roku 1977. Vystudoval Eastern Hills High School v roce 1987.

Kariéra: Před otevřením garáže pracoval Rawlings jako policista, hasič, záchranář a majitel a provozovatel vlastní tiskové a reklamní společnosti s názvem Lincoln Press. V roce 2002 prodal Rawlings Lincoln Press, aby otevřel svou garáž Gas Monkey. Auto shop vytváří automobily pro zákazníky po celém světě a stal se světově proslulým obchodem pro hot rods. Od roku 2012 jsou Rawlings a Gas Monkey Garage předmětem reality show na Discovery Channel nazvanou „Fast N“ Loud. “ Rawlings se objeví v pořadu po boku svých zaměstnanců Aarona Kaufmana, KC Mathieu a Scota McMillana. Čtyři muži hledají vzácná auta a obnovují je. Rawlings je od roku 2017 také hostitelem show Discovery Channel „Garage Rehab“. Na této výstavě pomáhá Rawlings stát se úspěšným obchodům s auty.

(Foto: Mike Coppola / Getty Images)

V září 2013 společnost Rawlings otevřela Gas Monkey Bar N 'Grill v severozápadním Dallasu. Druhé místo otevřel na mezinárodním letišti v Dallasu ve Fort Worth v březnu 2014. V říjnu 2014 otevřel místo živé hudby Gas Monkey Live.

V květnu 2015 vydal Rawlings svou první autobiografii Fast N 'Loud: Blood, Sweat a Beers.

V roce 2019 společnost Rawlings udělila licenci značce Gas Monkey na řadu energetických nápojů.

Osobní život: V roce 1990 se Rawlings oženil s Karen Gramesovou, ale následující rok se rozvedl.

V roce 1999 se oženil se svou druhou manželkou Suzanne Marie Mergele. Pár se rozvedl v roce 2009, ale znovu se oženil v roce 2015. V březnu 2019 Rawlings prostřednictvím svého účtu na Twitteru oznámil, že Suzanne a Rawlings se rozcházejí a žádají o rozvod.

V srpnu 2019 navrhl Rawlings přítelkyni Katerina Deason. Rawlings oznámil své zasnoubení napříč svými sociálními médii a prohlásil lásku na první pohled: „Hned vteřinu jsem na tebe viděl oči, věděl jsem ... .. Pak o několik sekund později jsem si uvědomil, že tvoje neuvěřitelná krása a milost vycházela zevnitř ... Chtěl jsem s tebou strávit všechny své vteřiny… Katerino, ty jsi moje všechno a slibuji, že zbytek našich životů bude plný lásky a smíchu. … Jsi skutečně můj nejlepší přítel a spřízněná duše… .. Kéž nás Bůh provede po zbytek našich životů jako JEDEN… .. Miluji tě se vším, čím jsem. R '

Podle legendy si v 90. letech Richard vzal kulku, když narazil na únosce automobilů, který se pokoušel ukrást jeho Mustang 2 + 2 z roku 1965.

Richard Rawlings je také vášnivým transkontinentálním závodníkem a zúčastnil se několika soutěží. Kdysi držel světový rekord v nejrychlejším čase v soutěži Cannonball Run, dokud jeho skóre nebylo překonáno v roce 2013. Aby překonal tento rekord, který platil od roku 1979, Rawlings cestoval 2811 mil z New Yorku do Los Angeles za 31 hodin a 59 minut . To odpovídá průměrné rychlosti jízdy 87,6 MPH. Rovněž vyhrál Gumball 3000 a Bullrun bezprecedentně dvakrát.

Nemovitost: Rawlings vlastní dům v Dallasu v Texasu. Dům byl postaven v roce 1960 na ploše 1 46 akrů a má tři ložnice, dvě plné koupelny a dvě poloviční koupelny a nabízí bar v moderním stylu v polovině století se zatahovacími dveřmi, více podlažími, zapuštěnou vanu, zenovou zahradu, venkovní hlavní koupel a soukromé jezero. Jeho domov je jen čtyři míle od garáže Gas Monkey.

Richard Rawlings Čistá hodnota
Čistá hodnota: 18 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse