Zpráva: Jewel varoval Tonyho Hsieha: „Nemyslím si, že se máš dobře“

Je ukázán snímek superhvězdy Jewel, který vzdává hold zesnulému Tonymu Hsiehovi s krytem ...Ve středu 2. prosince 2020 je na příspěvku na YouTube ukázán snímek Superstar Jewel, který vzdává hold zesnulému Tonymu Hsiehovi s titulní stránkou alba Somewhere Over The Rainbow. (YouTube)

Dva dny poté, co Jewel zveřejnil a uplakané video na počest jejího přítele Tonyho Hsieh Objevily se zprávy, že lidová superstar byla hluboce znepokojena jeho blahobytem poté, co opustil Las Vegas.

V rozsáhlém příběhu, který byl dnes zveřejněn, Forbes uvádí, že Jewel navštívil Hsieha v srpnu krátce poté, co se přestěhoval z Vegas do Park City v Utahu. Forbes cituje z dopisu Jewel zaslaného Hsieh přes FedEx (podnikatel přestal používat digitální komunikaci).

kde sledovat fotbal ve vegas

Budu tupý, napsala údajně Jewel, s obsahem jejího sdělení sdíleného s časopisem. Musím vám říct, že si nemyslím, že jste v pořádku a při správné mysli. Myslím, že bereš příliš mnoho léků, které způsobují, že se odloučíš. Lidé, se kterými se obklopujete, jsou buď ignoranti, nebo ochotní se podílet na tom, že se zabijete.Zástupce nahrávací hvězdy v e-mailu uvedl, že Jewel v tuto chvíli není k dispozici pro upřesnění příběhu nebo komentáře, kromě toho, co zveřejnila ve video zprávě.

Forbes uvádí zprávy o tom, že Hsieh používá whippety nebo Whip-Its, patrony oxidu dusného, ​​které se obvykle používají k plnění nádob se šlehačkou. Vdechnutí ohaře způsobí extrémní závratě trvající minutu nebo dvě. Nadměrné používání může mít za následek halucinace, poškození orgánů, záchvat nebo kóma.

Při své srpnové návštěvě Jewel vystoupila asi na 50 v Hsiehově nové čtvrti čtyř panství v Park City. Jak uvádí Forbes, během jednoho dne odešla ze scény a poté poslala svůj dopis.

Ve středu Jewel zveřejnila své představení Somewhere Over The Rainbow na počest Hsieh. Ti dva se setkali asi před šesti lety na Neckerově ostrově Richarda Bransona na Amerických Panenských ostrovech. V září 2017 pozval Hsieh Jewel, aby se zúčastnil mluvící akce Zappos All Hands.

Smrt je tak šokující. Nevím, jak to vnímají ostatní, řekl ve videu zpěvák/skladatel. Mozek nedokáže pochopit, proč už té osobě nemůžete jen tak zavolat. Srdce nechápe, proč už toho člověka nemůžete obejmout.